5 kwietnia 2023, 22:19
1
Głupie błędy, brak koncentracji i mental z tektury, czyli powrót starej dobrej Barcy.
5 kwietnia 2023, 22:18
0
Bo jeszcze 5 nam wbiją xddd
5 kwietnia 2023, 22:04
10
Jak dzisiaj odpadniemy, to praktycznie kończymy sezon.
27 marca 2023, 22:12
Lewandowski chyba każdy strzał musi przemyśleć przed wykonaniem. Bez kitu, od przyjęcia do strzału mija zawsze kilka sekund, po których czterech obrońców już na nim siedzi.
27 marca 2023, 21:22
Badura dostanie depresji jak zagra jeszcze jeden mecz z tymi mapetami
27 marca 2023, 21:15
7
kilka niedociągnięć jest
27 marca 2023, 21:14
spokojnie, zaraz się rozkręci
15 marca 2023, 21:34
2
Czemu looserpool z nami tak nie grał, gdy byli w plecy?
15 marca 2023, 21:28
To jest niesamowite jak prześcieradła otłukują bakera co 5 min, a z nami w niedzielę będą mieli max 2 niecelne strzały
15 marca 2023, 21:15
Obrońcy live wyglądają jak dzieci we mgle.
12 marca 2023, 22:46
ktoś miał jakieś wątpliwości?
12 marca 2023, 22:39
Co oni wyprawiają? jprdl
12 marca 2023, 22:15
@require przecież to to samo
12 marca 2023, 21:45
xd lewy nawet w piłkę nie może trafić
12 marca 2023, 21:25
4
Gdy ktoś zapyta się mnie czemu mężczyźni żyją krócej od kobiet, pokaże mu zdjęcie Gaviego robiącego wślizg głową.
12 marca 2023, 21:22
5
czuć aromat drewna
12 marca 2023, 21:18
odbiło się jak od drewna
2 marca 2023, 20:38
może jak postawimy autobus, to jakoś wyjdziemy z twarzą? tak czy inaczej po ostatnich upokorzeniach mentalnie jestem na wszystko przygotowany
26 lutego 2023, 19:17
Najprawdopodobniej oglądamy najgorszy mecz Barcy w tym sezonie.
26 lutego 2023, 19:00
Wrzutki to na razie jedyny pomysł na grę.
26 lutego 2023, 18:49
Znowu gramy w 10. Lewy jest na boisku tylko dlatego, że Danzel nie ma innego wyboru.
26 lutego 2023, 18:37
Czy lewy zaliczy chociaż jedno dobre przyjęcie?
26 lutego 2023, 12:46
Czemu na głównej jest ciągle info o meczu z United, podczas gdy już dzisiaj gramy z Almerią?
25 lutego 2023, 20:38
8
Perez zapomniał że dzisiaj sobota, a przelewy są księgowane dopiero od poniedziałku :D
25 lutego 2023, 20:17
Atletico chyba obsrane
25 lutego 2023, 20:15
Będzie 2-1 xddd oni są niemożliwi
25 lutego 2023, 20:14
Simone się nie cieszy bo wie z kim gra
25 lutego 2023, 20:09
Na razie nie ma co się cieszyć, dla realu to jest dobry wynik
25 lutego 2023, 20:08
Ładne jaja xdddddd
25 lutego 2023, 20:07
Pomału wchodzimy w czas realu
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Głupie błędy, brak koncentracji i mental z tektury, czyli powrót starej dobrej Barcy.
0
Bo jeszcze 5 nam wbiją xddd
10
Jak dzisiaj odpadniemy, to praktycznie kończymy sezon.
1
Lewandowski chyba każdy strzał musi przemyśleć przed wykonaniem. Bez kitu, od przyjęcia do strzału mija zawsze kilka sekund, po których czterech obrońców już na nim siedzi.
0
Badura dostanie depresji jak zagra jeszcze jeden mecz z tymi mapetami
7
kilka niedociągnięć jest
0
spokojnie, zaraz się rozkręci
2
Czemu looserpool z nami tak nie grał, gdy byli w plecy?
0
To jest niesamowite jak prześcieradła otłukują bakera co 5 min, a z nami w niedzielę będą mieli max 2 niecelne strzały
0
Obrońcy live wyglądają jak dzieci we mgle.
0
ktoś miał jakieś wątpliwości?
0
Co oni wyprawiają? jprdl
0
@require przecież to to samo
2
xd lewy nawet w piłkę nie może trafić
4
Gdy ktoś zapyta się mnie czemu mężczyźni żyją krócej od kobiet, pokaże mu zdjęcie Gaviego robiącego wślizg głową.
5
czuć aromat drewna
2
odbiło się jak od drewna
0
może jak postawimy autobus, to jakoś wyjdziemy z twarzą? tak czy inaczej po ostatnich upokorzeniach mentalnie jestem na wszystko przygotowany
7
Najprawdopodobniej oglądamy najgorszy mecz Barcy w tym sezonie.
0
Wrzutki to na razie jedyny pomysł na grę.
1
Znowu gramy w 10. Lewy jest na boisku tylko dlatego, że Danzel nie ma innego wyboru.
5
Czy lewy zaliczy chociaż jedno dobre przyjęcie?
0
Czemu na głównej jest ciągle info o meczu z United, podczas gdy już dzisiaj gramy z Almerią?
8
Perez zapomniał że dzisiaj sobota, a przelewy są księgowane dopiero od poniedziałku :D
0
Atletico chyba obsrane
1
Będzie 2-1 xddd oni są niemożliwi
1
Simone się nie cieszy bo wie z kim gra
2
Na razie nie ma co się cieszyć, dla realu to jest dobry wynik
0
Ładne jaja xdddddd
1
Pomału wchodzimy w czas realu