1

Głupie błędy, brak koncentracji i mental z tektury, czyli powrót starej dobrej Barcy.

0

Bo jeszcze 5 nam wbiją xddd

10

Jak dzisiaj odpadniemy, to praktycznie kończymy sezon.

1

Lewandowski chyba każdy strzał musi przemyśleć przed wykonaniem. Bez kitu, od przyjęcia do strzału mija zawsze kilka sekund, po których czterech obrońców już na nim siedzi.

0

Badura dostanie depresji jak zagra jeszcze jeden mecz z tymi mapetami

7

kilka niedociągnięć jest

0

spokojnie, zaraz się rozkręci

2

Czemu looserpool z nami tak nie grał, gdy byli w plecy?

0

To jest niesamowite jak prześcieradła otłukują bakera co 5 min, a z nami w niedzielę będą mieli max 2 niecelne strzały

0

Obrońcy live wyglądają jak dzieci we mgle.

0

ktoś miał jakieś wątpliwości?

0

Co oni wyprawiają? jprdl

0

@require przecież to to samo

2

xd lewy nawet w piłkę nie może trafić

4

Gdy ktoś zapyta się mnie czemu mężczyźni żyją krócej od kobiet, pokaże mu zdjęcie Gaviego robiącego wślizg głową.

5

czuć aromat drewna

2

odbiło się jak od drewna

0

może jak postawimy autobus, to jakoś wyjdziemy z twarzą? tak czy inaczej po ostatnich upokorzeniach mentalnie jestem na wszystko przygotowany

7

Najprawdopodobniej oglądamy najgorszy mecz Barcy w tym sezonie.

0

Wrzutki to na razie jedyny pomysł na grę.

1

Znowu gramy w 10. Lewy jest na boisku tylko dlatego, że Danzel nie ma innego wyboru.

5

Czy lewy zaliczy chociaż jedno dobre przyjęcie?

0

Czemu na głównej jest ciągle info o meczu z United, podczas gdy już dzisiaj gramy z Almerią?

8

Perez zapomniał że dzisiaj sobota, a przelewy są księgowane dopiero od poniedziałku :D

0

Atletico chyba obsrane

1

Będzie 2-1 xddd oni są niemożliwi

1

Simone się nie cieszy bo wie z kim gra

2

Na razie nie ma co się cieszyć, dla realu to jest dobry wynik

0

Ładne jaja xdddddd

1

Pomału wchodzimy w czas realu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?