1

dobra mam dość, wyłączam ten kabaret

0

i bardzo dobrze, dobić tych patałachów

0

To co, dzisiaj skromne 0-0?

11

Ostatnie wydarzenia utwierdzają mnie w przekonaniu, że partie oparte o skrajną prawicę nie mają żadnych szans na jakikolwiek sukces. Po pierwsze tacy ludzie stanowią margines społeczny, jest ich po prostu zbyt mało i o ile jest ich dużo na Twitterze, to nie przekłada się to w żaden sposób na wyniki, bo przeciętny wyborca tam w ogólne nawet nie wchodzi. Po drugie zrażają swoimi poglądami tych bardziej umiarkowanych. Po trzecie media w znacznej większości są z natury centro-lewicowe, jest więc oczywiste, że będą atakować ich ze wszystkich stron. Nie dziwię się więc Mentzenowi, że próbuje przesunąć elektorat w stronę centrum, ale z Braunem na pokładzie (nawet zawieszonym) to po prostu się nie uda.

0

@tristan87 przybyłoby gdyby sami go wywalili. W momencie w którym zawieszają go w prawach, akceptują jego poglądy i tym samym tracą potencjalnych nowych wyborców. W takiej konfiguracji gdy Braun sam odchodzi tracą dodatkowo wyborców skrajnej prawicy. W rezultacie zostają po prostu z niczym.

0

Gdyby Braun teraz sam odszedł, to Mentzen i spółka zostaliby z ręką w nocniku. Nie jest to takie niemożliwe w sumie, biorąc pod uwagę że Korwin właśnie założył nową partię.

5

Nowe motto Brauna:
"Szkoła, kościół, strzelnica i gaśnica"

4

PiS to też ma tupet, żeby obarczać winą za Baruna nowy rząd. Co oni mieli z nim zrobić, przywiązać go do ławy? Szkoda tylko, że ich wyborcy to kupią...

2

Najlepsze jest to, że akurat wtedy gdy Bosak prowadził obrady zaczęły się dymy. Teraz lewica ma argument za tym, żeby odwołać Bosaka ze stanowiska, bo nie był w stanie usunąć go z mównicy. Ktoś się orientuje czy wicemarszałkowie mają możliwość usunięcia posła z obrad, czy są tylko od pilnowania porządku wystąpień?

3

Swoją drogą to Konfa ma przejebane. Jeśli wywalą Brauna, to Korona odejdzie, stracą miejsce w prezydium i nie będą już klubem poselskim. Jeśli nie wywalą Brauna, zostaną wyrzuceni z prezydium, zostaną klubem, ale staną się obiektem masowanych ataków z każdej strony. Wydaje mi się że opcja pierwsza jest bezpieczniejsza. Poza tym Mentzen ewidentnie chce trochę podebrać centrowego elektoratu z PiSu, także taka czystka na pewno by w tym pomogła.

2

Zajebiste te patostreamy, dzisiaj cały dzień w robocie przy tym siedziałem. Dałem z siebie całe 10%, ale warto było.

0

@TR3YWAY o tej samej scenie pomyślałem. Chłopaki tam ciężko mają z Korwinem i Braunem xd

2

Wydaje mi się że Konfederacja żeby wyjść z twarzą z tego całego zajścia, musi po prostu wywalić Brauna z partii. Na tym etapie po prostu nie da się gościa bronić.

8

nie ma co się oszukiwać, nie będziemy faworytem w tym meczu xd

0

@qbuteq Potem w dupę od Valencii, ale później na szczęście mecz na przełamanie z Almerią. Tak to się, żyje w tej Barcelonie :)

0

Jak to jest, że w całym poprzednim sezonie straciliśmy tylko 20 bramek (biorąc pod uwagę także ostatnie nic nie znaczące mecze), a w tym sezonie po 16 kolejkach straciliśmy aż 18. Przecież to jest nienormale, żeby ta sama obrona nagle zaczęła grać tak słabo. W co drugim meczu musimy odrabiać straty. Mało tego, często tracimy bramki w pierwszych minutach (a nawet sekundach). Pressing często nie istnieje, a gdy już jest to piłkarze kompletnie zapominają o tyłach, stąd tworzą się ogromne przestrzenie. Trzeba odbudować najpierw obronę, a później myśleć o ataku, w taki sposób wygraliśmy przecież mistrzostwo.

3

liga jest przegrana, ale nie można odpuszczać, top4 to obowiązek

0

przegrać z taką Gironą to nie wstyd, jeszcze będzie dobrze

0

dzisiaj byli po prostu znacznie lepsi, tutaj nawet nie ma co dyskutować

0

@Lucerfi mam taką nadzieję, ale gdy widzę że jedną z głównych postaci jest kobieta to mam deja vu z FIFy gdzie randomowa piłkarka ma lepszą fizyczność od Hohlanda. Mam nadzieję że każda z postaci będzie miała swoje unikalne zdolności, a nie na zasadzie że każdy (nawet kobieta) będzie w stanie sam powalić na pięści kilku dorosłych oprychów.

5

Klimat GTA SA już chyba nigdy nie wróci. Teraz będzie ładowanie LPGT i feminizmem, ale wcale mnie to nie dziwi. Tak wygląda współczesna Ameryka.

2

nam strzelać nie kazano

0

to smutne że obecnie trzeba liczyć nie tylko na formę piłkarzy, ale też sędziów

9

Torres chciał być jak Villa w finale LM

2

Ależ ten Cancelo jest piękny

0

człowiek wiedział, a jednak się łudził...

12

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że każda drużyna na tym etapie już wie jak z nami grać. Nawet gdybyśmy grali z jakimś drugoligowcem obraz spotkania byłby podobny. Danzel musi poważnie pomyśleć nad zmianą taktyki. Plan A ostatnio nigdy nie wypala.

5

Dosyć że gramy piach, to jeszcze sędziowie nas kręcą. Kiedy to się wreszcie skończy?

1

@michaleu polski zidane xd

2

najlepsze jest do, że zaraz Lewy poleci do Święcickiego i będzie się żalił, że nikt w kadrze nie chce do niego zagadać xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?