20 września 2023, 20:40
2
I tak wyjdą z grupy z pierwszego miejsca, nie ma co płakać
10 września 2023, 22:45
0
To co, może 500 000 000 zł za awans żeby zachęcić?
10 września 2023, 22:38
"Budzę się codziennie, otwieram oczy i mówię k***a, znowu w tej Polsce i już mi się nie chce niczego. Jedyne czego chce to wyjechać z tego polskiego syfu. Nienawidzę tego państwa."Fernando Santos, 2023
10 września 2023, 21:33
Jak my nie potrafimy wygrać z Albanią, to nie wiem czego szukamy na tych mistrzostwach
10 września 2023, 21:26
ale bramka omg, nawet nie jestem zły.....
10 września 2023, 21:19
w sumie to nie jest źle, mecz raczej kontrolujemy
10 września 2023, 21:13
1
to są te detale
10 września 2023, 21:11
8
Hiszpan przypomniał sobie że Lewy jest z Barcy i musi coś odjebać xdddd
10 września 2023, 21:05
3
kilka niedociągnięć jest
10 września 2023, 21:02
może jak podmienimy Badurę za Santosa, to nikt nie zauważy
10 września 2023, 20:56
ooo zaczyna się kartkowanie
10 września 2023, 20:54
@ChampionLW 2 LM złapał xd
10 września 2023, 20:50
Sylwinho, ja cię pamiętam jeszcze z Barcy, kiedyś to było...
7 września 2023, 22:31
ci goście idą jutro na 7 do roboty, ale co pograli to ich
7 września 2023, 22:23
ja tylko czekam aż nasi zaczną grać na czas
7 września 2023, 22:18
radość jakby strzelili w finale LM, a to tylko kelnerzy
7 września 2023, 22:16
nie wierzę że potrzebujemy karnego żeby wygrać u siebie z wyspami owczymi
7 września 2023, 22:12
jest i on xdddddd
7 września 2023, 22:09
@P33ck poczekaj na LM xd
7 września 2023, 22:05
ten cały Farer to też hit, na codzień kręci cementem, dzisiaj dla odmiany kręci gównem xd
7 września 2023, 22:01
trudny teren, nieprzyjemny przeciwnik, wytrzymać jeszcze pół godziny i mamy punkt xd
3 września 2023, 21:02
ah shit, here we go again.....
27 sierpnia 2023, 17:40
ale dzisiaj będzie kompromitacja xddd
20 sierpnia 2023, 21:28
Fernando Torres
20 sierpnia 2023, 21:13
wchodzi Roberto, czuję PSG vibes xd
20 sierpnia 2023, 19:32
motyla noga, zamiast pokazywać najlepsza drużynę w historii wszelakich dyscyplin sportowych, to oni każą oglądać czelski bus company
12 sierpnia 2023, 22:00
de galareta xdddd
16 czerwca 2023, 21:25
13
I później ludzie narzekają, że lewy nic w reprze nie pokazuje. Przecież my wgle piłki nie mamy xd
10 czerwca 2023, 22:34
Hochland - To jest pyszne.
7 czerwca 2023, 22:52
Jak na gościa który jest faworytem do wygrania złotego balona, zbyt wcześnie kończy karierę. Szkoda, miałem wielkie nadzieje :/
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
2
I tak wyjdą z grupy z pierwszego miejsca, nie ma co płakać
0
To co, może 500 000 000 zł za awans żeby zachęcić?
2
"Budzę się codziennie, otwieram oczy i mówię k***a, znowu w tej Polsce i już mi się nie chce niczego. Jedyne czego chce to wyjechać z tego polskiego syfu. Nienawidzę tego państwa."
Fernando Santos, 2023
0
Jak my nie potrafimy wygrać z Albanią, to nie wiem czego szukamy na tych mistrzostwach
0
ale bramka omg, nawet nie jestem zły.....
0
w sumie to nie jest źle, mecz raczej kontrolujemy
1
to są te detale
8
Hiszpan przypomniał sobie że Lewy jest z Barcy i musi coś odjebać xdddd
3
kilka niedociągnięć jest
0
może jak podmienimy Badurę za Santosa, to nikt nie zauważy
0
ooo zaczyna się kartkowanie
1
@ChampionLW 2 LM złapał xd
0
Sylwinho, ja cię pamiętam jeszcze z Barcy, kiedyś to było...
3
ci goście idą jutro na 7 do roboty, ale co pograli to ich
0
ja tylko czekam aż nasi zaczną grać na czas
0
radość jakby strzelili w finale LM, a to tylko kelnerzy
0
nie wierzę że potrzebujemy karnego żeby wygrać u siebie z wyspami owczymi
0
jest i on xdddddd
0
@P33ck poczekaj na LM xd
1
ten cały Farer to też hit, na codzień kręci cementem, dzisiaj dla odmiany kręci gównem xd
1
trudny teren, nieprzyjemny przeciwnik, wytrzymać jeszcze pół godziny i mamy punkt xd
0
ah shit, here we go again.....
1
ale dzisiaj będzie kompromitacja xddd
0
Fernando Torres
0
wchodzi Roberto, czuję PSG vibes xd
0
motyla noga, zamiast pokazywać najlepsza drużynę w historii wszelakich dyscyplin sportowych, to oni każą oglądać czelski bus company
0
de galareta xdddd
13
I później ludzie narzekają, że lewy nic w reprze nie pokazuje. Przecież my wgle piłki nie mamy xd
3
Hochland - To jest pyszne.
0
Jak na gościa który jest faworytem do wygrania złotego balona, zbyt wcześnie kończy karierę. Szkoda, miałem wielkie nadzieje :/