2

I tak wyjdą z grupy z pierwszego miejsca, nie ma co płakać

0

To co, może 500 000 000 zł za awans żeby zachęcić?

2

"Budzę się codziennie, otwieram oczy i mówię k***a, znowu w tej Polsce i już mi się nie chce niczego. Jedyne czego chce to wyjechać z tego polskiego syfu. Nienawidzę tego państwa."
Fernando Santos, 2023

0

Jak my nie potrafimy wygrać z Albanią, to nie wiem czego szukamy na tych mistrzostwach

0

ale bramka omg, nawet nie jestem zły.....

0

w sumie to nie jest źle, mecz raczej kontrolujemy

1

to są te detale

8

Hiszpan przypomniał sobie że Lewy jest z Barcy i musi coś odjebać xdddd

3

kilka niedociągnięć jest

0

może jak podmienimy Badurę za Santosa, to nikt nie zauważy

0

ooo zaczyna się kartkowanie

1

@ChampionLW 2 LM złapał xd

0

Sylwinho, ja cię pamiętam jeszcze z Barcy, kiedyś to było...

3

ci goście idą jutro na 7 do roboty, ale co pograli to ich

0

ja tylko czekam aż nasi zaczną grać na czas

0

radość jakby strzelili w finale LM, a to tylko kelnerzy

0

nie wierzę że potrzebujemy karnego żeby wygrać u siebie z wyspami owczymi

0

jest i on xdddddd

0

@P33ck poczekaj na LM xd

1

ten cały Farer to też hit, na codzień kręci cementem, dzisiaj dla odmiany kręci gównem xd

1

trudny teren, nieprzyjemny przeciwnik, wytrzymać jeszcze pół godziny i mamy punkt xd

0

ah shit, here we go again.....

1

ale dzisiaj będzie kompromitacja xddd

0

Fernando Torres

0

wchodzi Roberto, czuję PSG vibes xd

0

motyla noga, zamiast pokazywać najlepsza drużynę w historii wszelakich dyscyplin sportowych, to oni każą oglądać czelski bus company

0

de galareta xdddd

13

I później ludzie narzekają, że lewy nic w reprze nie pokazuje. Przecież my wgle piłki nie mamy xd

3

Hochland - To jest pyszne.

0

Jak na gościa który jest faworytem do wygrania złotego balona, zbyt wcześnie kończy karierę. Szkoda, miałem wielkie nadzieje :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?