Czarno widzę tą naszą biedną defensywę w takim kotle jakim jest San Mames. Atletic rzuci się na nas na całym zespołem od pierwszych sekund i jeśli nie wytrzymamy, rozlecimy się jak domek z kart.
@Ojciec5tkidzieci ładnie Memcen ich pojechał, tam siedzą ludzie którzy dosłownie łupią i niszczą państwo, a chcą Krzysia wywalić ze stanowiska bo podał dłoń strażakowi xd
Ktoś jeszcze będzie mówił, że mamy grać zgodnie z DNA Barcelony? Powiedzmy sobie szczerze, lata świetlności tikitaki, to okres w którym mieliśmy Messiego, Xaviego, Iniestę i kilku innych wychowanków. Tutaj już nie chodzi o styl, ale o być albo nie być. Trzeba postawić na pragmatyzm i ratować co się da, nawet kosztem brzydkiej gry, dopóki nie pojawi się trener który będzie wiedział co robi.
Wczoraj nawet dla kibica który nie ogarnia piłki nożnej było oczywiste, że piłkarzom Barcelony nawet nie chciało się już biegać, co jest niedopuszczalne na tym poziomie. Mentalnie jesteśmy dnem od wielu lat i szczerze mówiąc nie wiem co musiałoby się stać żeby to się zmieniło
Od pewnego czasu na każdy mecz z rządowymi czekam jak na wyrok, to cholernie przygnębiające. Pocieszam się tym, że skoro przeżyłem 8-2, to przeżyję też cokolwiek stanie się dzisiaj wieczorem.
1
Czarno widzę tą naszą biedną defensywę w takim kotle jakim jest San Mames. Atletic rzuci się na nas na całym zespołem od pierwszych sekund i jeśli nie wytrzymamy, rozlecimy się jak domek z kart.
3
Obecnie Barcelona służy tylko do tworzenia historii innych klubów
2
to musi być koniec Danzela, nie ma innej opcji
0
jedyny pomysł na dzisiaj to wrzutki, to jest jakiś dramat
0
dożyliśmy czasów, w których kibice rządowych kibicują Barcelonie, żeby mogli znowu w nimi zagrać xd
1
przecież tego nie da się oglądać
1
oho zaczyna się xdddddd
0
cierpienia zacząć czas
1
@Ojciec5tkidzieci ładnie Memcen ich pojechał, tam siedzą ludzie którzy dosłownie łupią i niszczą państwo, a chcą Krzysia wywalić ze stanowiska bo podał dłoń strażakowi xd
0
@bulo trzeba sędziemu podziękować że nie doliczył ani sekundy, bo oni ewidentnie chcieli nam 5 wpakować
1
@Colin94 he was busta! straight busta!
0
Może Barcelona powinna zorganizować jakiś turniej w FM i dać zwycięzcy rolę gościa od taktyki i planowania transferów. Gorzej chyba nie będzie xd
5
@Jarema2000 real mentalnie nigdy nie był na tym poziomie, a to jest ważniejsze nawet od umiejętności
0
Ktoś jeszcze będzie mówił, że mamy grać zgodnie z DNA Barcelony? Powiedzmy sobie szczerze, lata świetlności tikitaki, to okres w którym mieliśmy Messiego, Xaviego, Iniestę i kilku innych wychowanków. Tutaj już nie chodzi o styl, ale o być albo nie być. Trzeba postawić na pragmatyzm i ratować co się da, nawet kosztem brzydkiej gry, dopóki nie pojawi się trener który będzie wiedział co robi.
0
@Kamiloos Pikej nie zasłaniał się rasizmem i "wszyscy chcą ze mną walczyć"
0
Teraz wyobraźcie sobie, że przychodzi do nich jeszcze Mekambe. Danzel będzie musiał postawić Araujo na bramce, żeby ich wszystkich ogarnąć xd
0
Najgorsze w tym wszystkim jest, że my nawet nie możemy zwolnić Danzela i musimy na to patrzeć do końca sezonu :/
3
Wczoraj nawet dla kibica który nie ogarnia piłki nożnej było oczywiste, że piłkarzom Barcelony nawet nie chciało się już biegać, co jest niedopuszczalne na tym poziomie. Mentalnie jesteśmy dnem od wielu lat i szczerze mówiąc nie wiem co musiałoby się stać żeby to się zmieniło
3
Za dwa lata będziemy świętować dziesięciolecie kompromitacji. Będzie jakiś event, konkursy z tej okazji?
16
Pamiętajmy że w tym sezonie mamy jeszcze wyjazd na bernabeu xd
1
Nie no kilka niedociągnięć jest xd
1
@kubix05 ale życie było wtedy zajebiście proste...
5
Od pewnego czasu na każdy mecz z rządowymi czekam jak na wyrok, to cholernie przygnębiające. Pocieszam się tym, że skoro przeżyłem 8-2, to przeżyję też cokolwiek stanie się dzisiaj wieczorem.
1
we used to rule the world...
0
ciekawe jaką wymówkę będzie miał dzisiaj Danzel?
2
jeśli nie stracimy bramki w pierwszej minunie, uznam ten mecz za sukces :)
0
1. 50%
2. 40%
3. 30%
1
Jeśli Valencia nas rozsmaruje (a wiele na to wskazuje), to myślę że trzeba pożegnać się z Danzelem.
0
@RosjaninBut odgłosy z madrytu
0
my na prawdę przejebiemy z tą drużyną z segunda w pucharze xd