6

@dawcio142 Ja bym nie dał, ale jak wolisz :)

8

@bartoszekkk Z Valverde na ławce i jego ulubieńcami Busquetsem i Rakiticiem możemy na to chwilę poczekać.

11

@Xavinho54 Jednak Messi tak nie dzbani, więc jest pewna różnica.

20

@MesQueUnClub_87 Już ci odpowiadam, to służy do uzyskania zielonych.

2

@Wawrzyszewski Zaczyna zdanie od "Właśnie skończyłem ostatni odcinek", więc można się domyślić, że lepiej nie czytać.

1

@Bagsik88 Jeden mecz w 2018, jeden mecz w 2017, jeden mecz w 2016. Rzeczywiście to zmienia postać rzeczy :)

12

@Barca_Big_Moment Nie no jak to możliwe. Przecież Coutinho to skrzydłowy, a Griezmann jest super wszechstronny, oczywiście, że może grać na lewej stronie. Pal licho, że nie grał na tej pozycji od 5 lat.

20

@Wilczeq Suarez kopiący się po czole i Griezmann uduszony po lewej stronie. I genialny Messi. Rzeczywiście super trio.

1

@jacobFCB A właśnie, że nie. Ten transfer będzie się ciągnął przez całe okienko, wypowiedź Bartomeu to tylko gra dyplomatyczna, żeby nie podpaść szejkowi.
Bartek rób co trzeba!!
Ney wracaj do domu!!!
I tym podobne głupoty.

0

@blaugrana1980 Oczywiście że rozważa. Naiwny jest ten kto myśli inaczej. Real go nie kupi, bo mają Hazarda i go zwyczajnie nie potrzebują, ale jeśli dostałby ofertę z Realu to na pewno by skorzystał byle tylko wyrwać się z PSG. To zwykły najemnik.

0

@Chwytliwy To nie jest kwestia jakość tylko pozycji. Nie ma prawa do nas przyjść zawodnik preferujący prawą stronę boiska w sytuacji kiedy mamy Messiego, Dembele, za chwilę Griezmanna i jeszcze Malcoma, którego trzeba gdzieś sprzedać.

0

@Ratamahatta Oby nie. Kolejny lewonożny piłkarz na prawą stronę. Malcom grał z konieczności na lewej i się udusił. Ousmane jakoś sobie radził, ale też o wiele lepiej na prawym się czuje.

1

Uwielbiam te wypowiedzi Bartka. Niby jest konkretny, ale i tak zostawia dużo pytań.
Nieźle z tym de Ligtem przydzwonił. W kwietniu ktoś z zarządu mówił, że wie gdzie chłopak zagra, ale nie powie, a łączono go bardzo mocno z nami. Teraz Bartek mówi to samo, choć Holender jest już jedną nogą w Juventusie. Ktoś tu chyba kłamał :)
Bo w to, że tyle źródeł naraz się pomyliło z tym Juventusem nie uwierzę.

0

@Rewolucja123 Ja nie chciałem, gość za słaby jest, tak samo jak Cucurella.

0

@antylegionista La Rambla chce wypieprzyć Coutinho w większości.

1

@Rewolucja123 Vidal nie gra w każdym meczu po 90 minut niezależnie od sytuacji i okoliczności.

0

@BarcaFanFilip Powiedziałbym, że kwoty adekwatne do zawodników.
Natomiast nie mam pojęcia jak Perez wyciągnął 40 za Llorente czy 65 za Moratę.
Florek po prostu umie sprzedawać. Bartek już nie do końca.

5

@ViscaBarca123 Nie było zawodnika, któremu kibicowałbym tak jak jemu, ze względu na talent, oddanie klubowi i pech do kontuzji. Gorąco trzymam kciuki i liczę, że jeszcze będzie mu dane wrócić do Europy i spróbować swoich sił na najwyższym poziomie.

51

@Katalonbar Jeżeli to jest ostatnia szansa, żeby na nim zarobić to klub tego nie wykorzysta jak to ma w zwyczaju.

0

@blaugrana1980 Jeszcze dopowiadając to jest jakaś irracjonalna oferta i nawet Bartek by na to nie poszedł, natomiast jak najbardziej jestem sobie w stanie wyobrazić sprzedaż takiego Semedo za 20 baniek. Wcale bym się nie zdziwił.

11

@blaugrana1980 Zarząd Barcy chyba nie jest taki głupi.
Chociaż z tymi ciamajdami nigdy nic nie wiadomo.

1

@Gaucho Przyjdzie Griezmann i to on będzie rotował Suareza. Napastnika kupimy pewnie dopiero za 2-3 lata jak Suarez odejdzie.

1

@LuisSalvano To, że te informacje podają rzetelni dziennikarze, a temat jest gorący i na pewno coś tam się dzieje nie znaczy, że trzeba się podniecać też byle gównem.

4

@LuisSalvano Mnie bawią ci wszyscy, którzy jarają się dosłownie każdą plotką na jego temat, nawet tymi głupotami, które wrzuca BarcaInfo typu jakiś piosenkarz napisał, że Neymar w Barcelonie. Albo PSG wypuściło reklamę w której nie ma Neymara. Transfer tuż tuż. Pal licho, że nie ma też Verrattiego i Cavaniego. Niestety należysz do grupy jaraczy.
Poza tym moralność niektórych osób, których jak widać nie rozumiesz po prostu nie pozwala im jak gdyby nigdy nic przyjąć z otwartymi ramionami tego...Neymara.

1

@antylegionista Ile w sezonie jest minut? Coś koło 5000 minut.
Zwykle piłkarze przy częstej grze, ale też w miarę rozsądnej rotacji do 4000 dobijają.
1000 za Neymara, 1000 za Griezmanna plus kolejny 1000 za Griezmanna, jeżeli ten będzie grał zamiast Suareza. Już mamy 3000. Na pewno znajdą się minuty. Kluczem jest rozsądna rotacja. Jak wiemy ciężko o to, jeżeli trenerem jest Valverde.

0

@BlAugrAnAPolAnd Malcom miał jakość we Francji. U nas gra beznadziejnie. Ludzie sobie wmówili, że dobrze gra ze względu na sympatię tak samo jak w przypadku Denisa.

1

@antylegionista Neymar i Griezmann nie będą siedzieć na ławce, oni muszą grać w podstawowym składzie. Skoro tak to musimy grać 4-2-3-1. A wtedy Dembele byłby najważniejszym rezerwowym. Teraz i tak nim jest, ale z innych powodów. W każdym razie warto go zatrzymać.

2

@IronSan Neymar jest książkowym przykładem piłkarza, który na drugą szansę nie zadługuje.

7

@IronSan CR7 nie ciąga Realu po sądach.
Naprawdę już mi się nie chce ciągle kłócić o Neymara. Jak komuś absolutnie nie przeszkadza jego zachowanie i brak zasad moralnych to już nic z tym nie poradzę.

10

@Commando Niech uczy, dobrze napisał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?