0

klemens100
Tak tak powodzenia Teraz w Lidze Messi ma 3 i Ronaldo 1 . Mega różnica rzeczywiście.
A wiesz co , ja myślałem ,że na samolubstwo przede wszystkim składa się element zwany - Straty ! Pozdrawiam .
Jak byłby taki samolubny i tylko czekał na piłkę , to również nie miałby powyżej 2x więcej odbiorów ;) więcej od tego ''zespołowego'' Messiego . Naprawdę jak coś mówisz to proszę cię poprzyj to argumentami a nie suchymi tezami . Pozdrawiam :)

0

@Domino_W99
Znowu kompleksy widzę .. ''Samolubstwo '' Szkoda ,że nie oglądasz meczy :/ I statystyk chłopcze . http://www.fcbarca.com/44212-messi-kontra-ronaldo-w-liczbach.html Pozdrawiam zaślepionych fanatyków opierających się nie na faktach i liczbach a Śmiesznych STEREOTYPACH !

0

@bartek9720
Szkoda ,że oglądałeś tylko 1 mecz w życiu Barcelony i Realu ;)
Ojj ciągle to 5-0 , 5-0 Kompleks ? :D
Przypomnij sobie ostatnie na przykład 5 mecze : 2:2 , 2:1 -Dla Realu i 0-1 dla Barcy i copa Del Ray 0-1 oczywiście dla Realu. Pozdrawiam ;)

0

@maximoff
Oczywiście 100 % Popieram ;)

0

@maximoff
Jakie kompleksy ludzie maja ,, Boże ..
Nie ma to jak minusować człowieka , za to ,że mówi prawdziwe fakty takie jakie są ...

0

Tak obiektywnie patrząc :
Co tam robi Cesc i Alves ?

0

Teraz zapewne , tam gdzie strzela Messi Czyli po prostej Mourinho postawi najwyższego zawodnika np. Ronaldo i do tego Casillas będzie bardziej na środku stał i problem z głowy ;)

0

pawloVEB
Jak się nie ma co się lubi ,to się lubi co się ma ;)) Ty w tym wypadku Messiego , a ja np. Ronaldo . Pozdrawiam :)
jedyna sensowna wypowiedź moim zdaniem do debaty kto lepszy Messi - Ronaldo
Pozdrawiam :)

0

Według mnie zasłużony remis :)

0

Ale walicie suchary ...
''zwierze '' '' Chory czło....człekokształtny.''
''Przecież to zwierze...że on jeszcze nie został dożywotnio zawieszony to zakrawa o skandal.''
Przykre to świadczy o mało dojrzałości część ludzi , Pepe mówi fakty , a tutaj każdy Suche odpowiedzi o jego głupocie , bo nie ma jak inaczej odpowiedzieć ...

0

''Mourinho zdziwił mnie swoja wypowiedział '' , ''Ale spokorniał '' .
Ojej przecież to jest cham i prostak ,potrafi tylko zwalać winę na sędziów , nie chce grać w piłkę . Nie ma to jak dać się omamić , zgłupieć wypracowanej i wyrobionej opinii przez głupie media . Pozdrawiam .
Pozdro dla Normalnych , liczę na dobry mecz jutro z najlepszymi 11 na boisku :))

0

@Messimilian

Ładnie cię zminusowali :))

0

@adex32

Co cię to obchodzi, człowiek ma problemy , jak każdy inny.
Mówisz ,że nie nadążasz za nim ? A gó*no Cię obchodzą jego problemy ? Nie będzie to co ty chcesz , i tacy śmieszni ''kibice '' ze stereotypem wiecznie narzekającego , lalusia , bo ci się tak podoba ...

0

@milker
Wiesz ,nawet nie musi tego mówić , bo każdy wie ,ze jest Wielki :)
A takie dziecinne porównania ,że niby Ronaldo- arogant , Messi i reszta świata - skromność jest nad wyraz śmieszne :)

0

Oj Dzieci , tak już jest ,że typowi sezonowcy różnej maści dają się podpuszczać marnym dziennikarzom ..
Oto prawdziwe słowa Mou :
"Nie podobała mi się pierwsza połowa. Czasami chcesz zagrać w dany sposób, ale nie możesz. Barcelona nie odpuszczała, stwarzała zagrożenie i mieliśmy kompletnie inne spotkanie. " Nie podobał mi się pierwszy gol, sędzia liniowy popełnił błąd. Nie chcę krytykować decyzji w tym meczu. Wiadomo o co chodzi i nie trzeba nic mówić''.

0

juliancarax

Wiesz , błędy młodości :D

0

@barca cule
Tak tak , niech gwiżdża, niech się skompromitują , zachowaniem niczym z buszu . Dzicz nie kibice ci co gwiżdżą , tak jak w Polsce w meczu Polska -Portugalia

0

Nie muszę się Panowie patrzeć an jakieś śmieszne statystyki ;)
Wystarczyć kto ile zdobył bramek w osattnich 3 El Clasico .
Mówię 3 dlaczego ? Bo wreszcie obydwa Kluby są an równym poziomie
Pozdrawiam . :>

0

@de_eb

ahha .. Zgadzam Się ;D
Meczyk na taką 3 z + ;)

0

@Cochise

Rozumiem wygranie Klubowych Mistrzostw Świata wyznacza najlepszą Drużynę Piłkarska tak ? :)
Pozdrawiam :D

0

@FCB-Anek

Niestety znowu .. :/
Okey, to może ja hmm.. Messi czy Ronaldo . Wybieram Ronaldo .
Rozumiem . że o mnie też artykuł napiszecie ? :)

0

@Cochise
Z tego co ja wiem , zapewne Carvajal wróci za rok , gdy Lass odejdzie , a Joselu sprzedano bo nie jest tak dobry aby być w 1 Druzynie , a ten chłopak ma już 22 LAT .. Jese i Morata biją go na głowę . Pozdrawiam :)

0

@ETA
To ,że uważa ,że Messi nie powinien otrzymać Złotej Piłki nie oznacza ,ze jest ''Burakiem'' . Nie wszyscy są ślepo zapatrzeni w Messiego , jak i w Ronaldo . A to jak Komentujesz oznacza jakim ty jesteś ''burakiem '' chamski i zdziczały . Przykre . Pozdrawiam

0

@karolina27041
Jeśli o tą chwilę ci chodzi co mi to krzyknął
'Po portugalsku 'Para Ti '' - po polsku '' Dla Ciebie ''
Było to skierowane w jego małego synka , potem to potwierdził robiąc pazurki , i potem jeszcze zdejmując koszulkę i mając coś napisane dla Juniora ;)

0

0

Xavi w tej chwili ośmiesza siebie , według mnie piłkarzem jest świetnym , ale chyba nie godnym reprezentować Dumę tak Dużego klubu jak Barca ..
Niema to jak psuć atmosferę przed Euro prowokując dziecinnie przy tym jego kolegów z Realu (Reprezentacji) , z którymi gra .
Wstyd po prostu Wstyd ! Koniec z udawaniem Zawsze Poszkodowanego , Niesprawiedliwości i Sugerowaniem Oszustwa ze strony Realu

0

Już niech Pep się nie zgrywa , przecież wiadomo ,ze i tak zostanie ...

0

Matko znowu gadanie ,że futbol był nie sprawiedliwy , to już taki 3 mecz ; 2 z Chelsea i 1 Realem . Mówi się trudno Barca grała gorzej , ale nie mozna ciągle winić ,że futbol jest nie sprawiedliwy ..
Niema jak się przyczepić do sędziów (Którzy świetnie sędziowali) to szczęścia szukali czy co ja się pytam ? -__-

0

@Xavi6:)
Oczywiście już im zostało play-off ,wygrali wczoraj Derby Madrytu z Atletico :>

0

@mati55528
Po 41 goli mają w tej chwili .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?