Bartek543
Dołączył/a: styczeń 2012
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sędzia znowu kaloszy ... Trochę to przykre jest ,że barcelona do wygrywania sędziów potrzebuje .
0
Znowu sędziowie pomagają Barcelonie ? I nie ma co gadać ,ze to nie prawda ...
0
Cuenca ...
0
Ale fart :O
0
Busquets haha :D
0
@kamilo0066
Uważasz za fart gol Ronaldo ?
Weź mnie nie rozśmieszaj .. może go nie lubisz to trzeba docenić zawodnika czy drużynę ,za którą się nie przepada , ale takie głupoty dosadziłeś . :D
Ronaldo ostatnio to co robi to magia . Takie już gole padły :O
0
Polać mu :> Żartuje oczywiście ... -_-
Neymar musi się jeszcze dużo nauczyć .
0
OOO Matko ! Ronaldooo !!!!!!!!!!! Jaki strzał :O
0
Ale mnie denerwuje , jak narzekali ostatnio Rossel , Pep wszyscy zawodnicy jaki to Real .. wszytko narzeka , a role się widzę odwracają ...
Później będą zraszacze ?
0
Ale fail Messiego :D
0
@uzeyros
Źle zrozumiałeś chyba mój post.
Chce aby zauważyć problem , który jest ciągnięty z roku na rok , obrażając real Madryt i ludzi z nim związanych (również na odwrót).
Nie zamierzam nikogo prowokować , ani nie darze żadnego człowieka nienawieścią z powodu kibicowaniu jakiemuś klubowi , tylko zwracam uwagę jaki jest ten człowiek.
Różnych ludzi nie wrzuca się do tego samego worka ..
Polska mentalność to wada genetyczna ? Pewnie, masz racje.. zwłaszcza jak się atakuje jak ''dzikus'' drugą osobę ,która ma swoje zdanie przynajmniej.
Człowiek z klasą przynajmniej to doceni .
Pozdrawiam
0
@kacper12500
(FILIP-SZCZECIN)
bronx
szakaltheshadow
krajana
MANITA123
milker
19cukier48
Typowi sezonowcy , którzy kibicują Barcelonie i aż żal na to patrzeć .
Doszukują się u Mou jakiś skrytych nieszczerych wypowiedzi zamiast docenić człowieka tylko prowokować potrafią .. Dzieciaki i tyle ...
Zero kultury i klasy w sobie nie mają .
Nie oszukujmy się Mou nie rzuca słów an wiatr .Zawsze mówi to co myśli ; czasami może nie słowa , które mogą kogoś sprokurować ,dać do refleksji , mogą się komuś nie spodobać , ale to ,ze jest nie szczery nie można po prostu mu tego zarzucić ... Do widzenia i pozdrawiam Tych powyżej co wymieniłem ...
0
Pep już naprawdę przesadza , zajeżdża kitem :/
Na jaki bądź inny Barcelona by nie trafiła klub , zawsze Pep będzie gadał ,że nie chciał na tą drużynę trafić ...
0
@milker
Jak go nie znasz to nie gadaj.
Naprawdę ludzie nie potraficie docenić ludzi,którzy nie są aż tak ''straszni i źli'' jak wam się wydaje ?
Ładnie powiedzieli i tyle , a w artykule znowu troszeczkę już wyolbrzymiają i szukają powodów .. ''....Mourinho, który znany jest z uszczypliwych komentarzy w kierunku Barcelony'' Musicie takie coś zamieszczać ? :( Nieładnie...
I Brawa dla tych Panów , zachowali się tak jak każdy powinien i tyle .
0
Ludzie w du*** byliście g**** widzieliście ; za przeproszeniem .
Messiego można nazywać jednego z najlepszych piłkarzy na świecie , ale nie najlepszym.
Mówicie ,że Pele cienias , Maradona i każdy jest słabszy od Leo , ale do cholery widzieliście chociaż 1 mecz któregoś z tych piłkarzy ?
W życiu nie widzieliście nawet filmiku na youtube a oceniacie ludzie...
Do widzenia ...
0
Ludzie już nie tłumaczcie Bosquetsa tekstami typu ''Każdy czasem symuluje, to normalne w piłce nożnej '' itp. Jest mistrzem aktorstwa i trzeba to przyznać.
Już sobie wyobrażam jak wszyscy fani Barcelony by jeździli jakby Real miał takiego Busiego.
Może i na pewno wiadomo ,ze jest świetnie wypracowanym technicznie piłkarzem , ale inteligencją , i zasadami fair-play nie grzeszy.
0
Rosell jaki bulwers ...
Niema to jak wykorzystywać takie ''głupie'' okazje do prowokacji i ataków na Madryt :/
0
Ale Ładna Rączka .To chyba Iniesty :]
0
@kiper09
Nie kłuć się =)
barcelonin ma rację , karny z kapelusza i niema co się zprzeciwiać.....
0
I było płakanie na Real ,ze sędzie kaloszy , a teraz ? :D
Pewnie jakby taka sytuacja była w meczu Realu wszyscy by się tu gotowali , ale trzeba przyznać , że sędzie nieźle przykaloszył :)
Sędzie myli się w tym sezonie na korzyść Realu jak i Barcelony , niema tu jak zaprzeczać panowie tylko grać i nie patrzeć na przeciwnika=)
0
Ale bramka Ronaldo hahah.
0
@kacper17 Nie śmieszne tylko żenujące -_-
Czyżby kompleks Ronaldo ktoś tu ma ? :)
0
Popieram [ mati200 ] 100 % racji ; nic dodać nic ująć .
Jeśli Pep odejdzie kiedyś z Barcy i również tyle będzie zdobywał tyle trofeów również go uznam za najlepszego trenera na świecie , ale narazie raczej z Mou nikt nie może się równać .
Pozdro dla tych którzy bez spinki zrozumieją mój komentarz :)
0
Niema to jak ciągle doszukiwać się u rywala czegoś :)
0
Niema co się doszukiwać błędów sędziów itp. :)
Real wygrał , bo był lepszy i to samo jest z Barcą.
Wygrali zasłużenie i niema gadania :)
0
@PITER_MWO
Rzeczywiście chyba inny mecz oglądaliśmy :)
Karny na Ronaldo ? --- http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=37804
0
0
Ludzie niema co minusować gościa -WiernyCules- , mówi prawdę , ja też myślałem ,że bedzię taki jak Messi w formie ; rozgrywać , podawać a przede wszystkim wykorzystywać setki :/ Narazie gra piach może się poprawi :)Wierze w niego
0
Kasa .. Liczy się kasa w dzisiejszym świecie :/
Nawet , nawet też się nie dziwie :D
0
@maciek-1972
Potrafię kolego czytać ze zrozumieniem :)
Sorry , po prostu źle zrozumiałem twoją wypowiedź.
Bo większość poprostu ma za złe Ronaldo , że ciągle strzela te karne , że połowa strzelonych bramek to karne itp.