Bartek543
Dołączył/a: styczeń 2012
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
hahaha xDD Ale ekscytujący mecz xDD
0
Hhaha , normalnie Alves do cyrku tylko się nadaje ... -_-
0
Kibice Barcy boją się , bo Pepe to naprawdę dobry zawodnik i bez niego defensywa jest słabiutka :)
@wwww1111
Tak do buszy z nim ?,chyba razem z symulkiem Alvesem , świetnie się zakumplują :D , albo Messim .
LOL on tak mocno oberwał :O /watch?v=scEfFqT3WVI) ???
0
Wy wszyscy się nadajecie =_-
:D
0
@ard
100% masz racji , ale raczej nie odejdzie :)
Póki zdobywa trofea z Barcą zapewne się nie ruszy :D
0
Po co Busi wogule komentuje zachowanie Pepe ?
ahhaha Sam symulantem najlepszym na świecie jest a pisz o '''wyeliminowaniu z futbolu '' takie za chowania :> Bardzo śmieszny on jest -_-
Żenada
0
@blaugrana7
Pepe poprostu udaje Alvesa ,Busiego,Mascherano i Alexisa :)
0
Leonia Messi jakoś nie błyszczy :/
0
Jesteście śmieszni , nie możecie się pogodzić z tym że przegrywacie ciągle i tłumaczycie się taktyką Realu .
Kiedyś było wyśmiewanie ,ze Mou narzeka na sędziów , a teraz jest na odwrót :) Sam nie wiem czy śmiać się czy płakać :>
0
Tak tak Pepe udaje jak Busi (mistrz)
0
Widzę nadal Barca nie oduczyła się symulek .
To udawanie Busiego boskie hahahahaha. :)
0
Ale dziecinne zadufane dziecinne wypowiedzi widzę.Aż zal komentować.
@sarna1 ani to śmieszne, ani ciekawe . Sam nie wiem czy śmiać się czy płakać.
@Santana10
Trochę przykre ,że wszyscy oceniają zachowanie Mou jako osobę taka jaką pokazuje telewizja i żenujące gazety ''elmundo deportivo''
0
Napisz komentarz...Ale teraz okazuje się coś , co przez to był krytykowany Ronaldo - że strzela połowa goli z 40 w lidze to karne wywalczone przez kolegów. A teraz wychodzi taka prawda że to Messi ma więcej bramek z karnego ,które niebyły podyktowane faulami na nim . Dziękuje :)
0
Xavi ani nikt z Barcelony nie powinien narzekać na sędziów .
Było wyśmiewanie w stronę Mou jak płacze , a w tej chwili jest na odwrót -_-
Trzeba się z tym pogodzić , ostatnie miesiące to Sędziowie byli na korzyść Barcy ,w tym meczu się zmieniło i aby wygrywać trzeba grać...
0
@Joseph_Guardiola
Ja bym raczej skłaniaj się ku temu ,że hiszpańska liga lepsza :)
Każdy chyba pamięta jak Barca rozjechała na Wembley ''mistrza'' Anglii .
A City pokazało ile jest warte nie dostając sie do LM :>
0
Taka prawda ,że na ZP bardziej zasługuje Ronaldo.Liczą się nagrody indywidualne . Ronaldo: Pichichi- najlepszy strzelec ligi hiszpańskiej , Złoty But - najlepszy strzelec , a Nasz Messi nic :> Pozdrawiam Normalnych :>
Pewnie zaraz po mnie pojedziecie :)