0

hahaha xDD Ale ekscytujący mecz xDD

0

Hhaha , normalnie Alves do cyrku tylko się nadaje ... -_-

0

Kibice Barcy boją się , bo Pepe to naprawdę dobry zawodnik i bez niego defensywa jest słabiutka :)

@wwww1111
Tak do buszy z nim ?,chyba razem z symulkiem Alvesem , świetnie się zakumplują :D , albo Messim .
LOL on tak mocno oberwał :O /watch?v=scEfFqT3WVI) ???

0

Wy wszyscy się nadajecie =_-
:D

0

@ard
100% masz racji , ale raczej nie odejdzie :)
Póki zdobywa trofea z Barcą zapewne się nie ruszy :D

0

Po co Busi wogule komentuje zachowanie Pepe ?
ahhaha Sam symulantem najlepszym na świecie jest a pisz o '''wyeliminowaniu z futbolu '' takie za chowania :> Bardzo śmieszny on jest -_-
Żenada

0

@blaugrana7
Pepe poprostu udaje Alvesa ,Busiego,Mascherano i Alexisa :)

0

Leonia Messi jakoś nie błyszczy :/

0

Jesteście śmieszni , nie możecie się pogodzić z tym że przegrywacie ciągle i tłumaczycie się taktyką Realu .
Kiedyś było wyśmiewanie ,ze Mou narzeka na sędziów , a teraz jest na odwrót :) Sam nie wiem czy śmiać się czy płakać :>

0

Tak tak Pepe udaje jak Busi (mistrz)

0

Widzę nadal Barca nie oduczyła się symulek .
To udawanie Busiego boskie hahahahaha. :)

0

Ale dziecinne zadufane dziecinne wypowiedzi widzę.Aż zal komentować.
@sarna1 ani to śmieszne, ani ciekawe . Sam nie wiem czy śmiać się czy płakać.
@Santana10
Trochę przykre ,że wszyscy oceniają zachowanie Mou jako osobę taka jaką pokazuje telewizja i żenujące gazety ''elmundo deportivo''

0

Napisz komentarz...Ale teraz okazuje się coś , co przez to był krytykowany Ronaldo - że strzela połowa goli z 40 w lidze to karne wywalczone przez kolegów. A teraz wychodzi taka prawda że to Messi ma więcej bramek z karnego ,które niebyły podyktowane faulami na nim . Dziękuje :)

0

Xavi ani nikt z Barcelony nie powinien narzekać na sędziów .
Było wyśmiewanie w stronę Mou jak płacze , a w tej chwili jest na odwrót -_-
Trzeba się z tym pogodzić , ostatnie miesiące to Sędziowie byli na korzyść Barcy ,w tym meczu się zmieniło i aby wygrywać trzeba grać...

0

@Joseph_Guardiola
Ja bym raczej skłaniaj się ku temu ,że hiszpańska liga lepsza :)
Każdy chyba pamięta jak Barca rozjechała na Wembley ''mistrza'' Anglii .
A City pokazało ile jest warte nie dostając sie do LM :>

0

Taka prawda ,że na ZP bardziej zasługuje Ronaldo.Liczą się nagrody indywidualne . Ronaldo: Pichichi- najlepszy strzelec ligi hiszpańskiej , Złoty But - najlepszy strzelec , a Nasz Messi nic :> Pozdrawiam Normalnych :>
Pewnie zaraz po mnie pojedziecie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?