Bartek543
Dołączył/a: styczeń 2012
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@maciek-1972
Żal ci że strzela połowę bramek z karnych ? :>
Jest dobry , wszystkie WYKORZYSTUJE i w Realu niema nikt z ty problemów bo do karnych jest najlepszy i tyle ..
0
Wiecie .
Messi musi strzelać karne ,żeby jako gonić Ronaldo w Pichichi i w Złotym Butcie ...
Taka prawda :)
0
@Carlosss
Dokładnie xD
0
Teraz zgrywa bohatera :/
Rezygnacja z premii , Real go chciał , Juventus .
Szkoda ,że tak dobrym piłkarzom czasami woda sodowa strzela ://
0
@RealOnly
Dokładnie , Pep już powinien oszczędzić sobie takich jaj ,pokazywać jak Barca przechodzi prze trudne momenty ....
Tylko czasem żeb yGrypa nie powróciła Messiemu
0
Fajnie :) Gratulacje ! :>
0
0
Tak pewnie nie zamierzone -_-
Nie zmienia to faktu ,że powinien wylecieć po dotknięciu ręką jak się wypierał na boisku ....
0
@Profil Pitinho#10
Również Panowie nie rozumiem tych zmian Guardiolii i niestety już teraz Barca płaci za to słono , niestety :/
0
@Santana10
Messi chyba trochę więcej o tym wiedzieć :)
Pozdrawiam .
0
Nieźle ,nieźle.
I co teraz nikt się nie zaśmieje że niby Ronaldo strzela co chwila karne i tak se nabija gole.
Panowie , to sztuka mieć 100 % frekwencji w strzelaniu w przeciwieństwie do Messiego :)
0
Ale jaja . haha teraz to Valencia okradziona.
Czerwona kartka Pinto -_-
0
Nie oszukujmy się !
Może kibice nienawidzą Mou ale trzeba na to spojrzeć z obiektywnej strony.
Mou jest wyśmienitym trenerem .
Pokazał to w Porto , Chelsea ,Interze , a teraz zbudował tak fantastyczną drużynę jak Real , która również może rywalizować z tak świetną Barceloną.
Nie podzielam uwagi i nie sądzę , że Pep zdobyłby z tymi drużynami tyle tytułów. Chodź również jest bardzo dobrym trenerem . :)
Tyle z mojej strony Dziękuje (za + i - ) i zapraszam na Mecz Barca-Valencia 21.00 :>
0
Szkoda człowieka i rodziny :(
0
@culeson
Nie martw się o mnie :)
Pójdę dopiero po meczu Barcy z Valencią :>
0
@Fabs24
Pewnie próbujesz sugerować ,że Ronaldo jest gejem ,ale muszę Cię zasmucić :L Niedługo się żeni z Iriną Shayk ,nie wiem jak Messi ...
0
@Fabs24
Ja jakoś nic dziwnego ani śmiesznego na tym zdjęciu nie widzę.
Może masz jakąś inną orientacje (homo) i dlatego dziwne przemyślenia masz ...
Pozdrowienia :)
0
@Profil Radeksc1987
Widziałem to ahhahah !
Nieźle ripostuje katalończyków haha xD
0
Teraz widzę ciągłe wypowiedzi graczy Barcy.
Zamiast być cicho , bardzo pracować żeby jakoś zdobyć komplet punktów i po cichu liczyć ,że Real je pogubi to teraz odezwała się pewność siebie i pokazywanie się w telewizji , wywiadach.
Barca słono za to zapłaci , Zobaczycie !
0
Tak naprawdę Pep niema innego wyjścia , jak wziąść Pedro albo kogoś z młodzieżówki , patrząc na dzisiejszą dyspozycje wszystkich zawodników :)
0
@grucha93
Według mnie Real jest tak niesamowitą drużyną , że raczej będzie cały sezon tak trzymać formę :]
0
@BAR10
Masz racje Cesc to nie Pepe , to coś gorszego ..
To zdrajca i tyle ...niema to jak chęć za wszelką cenę do klubu który zdobywa wszystkie tytuły , a odejść z klubu w którym było się i wszystkiego się nauczyło od Arsena Wengera :)
Trzeba naprawdę niemieć wstydu ,żeby tak postąpić ...
0
Początek tego artykułu jest żenujący , a przy tym śmieszny..
Po pierwsze o jakim rozdawania Realowi karnych mówicie ?
Karne były ewidentne i wykorzystywane przez Ronaldo , Nie musze na przykład przypominać meczu Barca - Sevilla i karnego wyciągniętego z kapelusza , za rzekomy faul na Iniescie.. i inne tego typu sytuacje .
Po 2. Piszecie o karze dla Pepe , która się powinna należeć - to Ja się pytam dlaczego nie było karane przez Hiszpańska Federacje albo UEFE te symulki Masche , Pedro ,Busiego czy mistrza Alvesa ?Takei zachowanie przynosi wstyd '' Najlepszemu Klubowi Świata''
Niema co gdybać to wina Pepa i piłkarzy ,że niby są zmęczeni , brak motywacji i jakieś dziwne rotacje Pepa - To ich wina i niema co zrzucać odpowiedzialności na Real i inne sytuacje !!!
Sama Barca chciała wygrać ten półfinał czy tam ćwierćfinał z Realem , więc mają co chcieli , ale przepłacili to zmęczeniem , ale jakoś po Realu wczoraj nie widziałem tego ''zmęczenia''.
I powtarzam Niema co zrzucać winy (odpowiedzialności) na innych tylko samego siebie się pilnować .
0
@Kozaxus
Znając życie barca wygra 5:1
3 Karne Lionelii jak zawsze :)
0
@michal26
Dziecko .. chyba nie oglądałeś meczu Real Madryt - Fc Barcelona [2:2] mówiąc ,że Barca lepiej grała haha , ale się uśmiałem :)
0
Niema co narzekać na sędzigeo panowie , w końcu w Środe uratował tyłek Barcy przed porażką :)
0
Właśnie było widać ..ciekawe za co chwailił Messiego ... :>
Akurat w środę był cieniem Ronaldo :)
0
Takie wypowiedzi są dziecinne , zwalanie na sędziego .
Normalnie mocny w gębie , szkoda że nie na boisku -_-
Brak wychowania i kultury osobistej doprowadza do takich wypowiedzi , powinni się cieszyć ,że wygrali z Realem który grał wyśmienicie i powinien wygrać , a nie jeszcze ''płakać'' i jęczeć w telewizji ...
0
Widzę wszyscy obrzucają tego oto człowieka .Mpou i cały Real o jego wypowiedzi , a w drugą stronę działa to samo m.in.prostackie wypowiedzenia Rossela , Valdesa ,Alvesa czy Xaxi-ego.
Dzicz jakich mało ....
0
Pedro dostał erekcji ^^