Bartinho1899
Dołączył/a: listopad 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@bartas97 Równie dobrze mógł powiedzieć tym zgromadzonym że wy i całe społeczeństwo zrzucicie się na budowę tego stadionu. No ale teraz to już gdzie by się nie pojawił to wszędzie i wszystkim będzie coś obiecywał.
0
Po roku gry gość ma dostać opaskę kapitańską. Nie no świetny pomysł. To by był policzek dla Ter Stegena i De Jonga. Kapitanem powinien zostać piłkarz który zaliczył najwięcej występów w klubie i jednocześnie nie jest rezerwowym - patrz Roberto.
1
Nie, że klub go nie chce, tylko jak już to że Xavi na niego nie stawia. Tylko ile można wymagać od chłopaka który ma 20 lat i za sobą tyle kontuzji.
0
@Kidd Nie ping-pong tylko tenis stołowy
1
Czyżby Nevesowi kończył się kontrakt z końcem sezonu i brakuje zainteresowanych stron? A Mendes pewnie by przytulił procent od nowego kontraktu.
2
@Vito9 Dokładnie tak będzie, śmiem twierdzić że jeszcze do tej dwójki dołączy Lewy i będzie 3 graczy patrzeć jak reszta drużyny broni dostępu do bramki
3
Nie no, te newsy są coraz lepsze. A Mendesowi chyba kasy brakuje że tak naciska na wymianę.
0
Jeżeli wróci Messi, to Raphinha musi zostać ze względu na to że jako jedyny z atakujących cofa się do defensywy. W przeciwnymi razie będziemy się bronić w 8. Bo kto się będzie cofał? Messi? Na pewno nie. Dembele też nie a może wasz ulubiony Lewandowski?
Tak czytam te niektóre komentarze na stronie i aż nie wierze że takie głupoty można wypisywać.
0
Tak oczywiście, a jak zobaczyli dziennikarza to pozwolili mu by sobie wziął krzesełko i przysiadł do nich.
Żeby czasem Busi się nie przeliczył z tym czekaniem, bo może być sytuacja jak z Messi, "nie mamy pieniążków więc umowa nie zostanie podpisana".
0
A co on ma zrobić jak raptem dostaje parę minut? I jeszcze nie wiadomo czego sie oczekuje od młodych że w ciągu tych pięciu minut zanotuje 20 podań w tym 90 celnych, zdobędzie dwie asysty i bramkę i odmieni losy meczu? Za kadencji Xaviego nie objawić się żaden nowy talent. Trener woli postawić na Busiego albo Roberto zamiast dać szanse innym. A potem pretensje będą bo nie młodych do grania, bo niewyszkoleni.
0
Napisać że słabo grali to jak nic nie napisać. Gra była tragiczna. Piłkarze nie potrafią nawet 5 dokładny podań wykonać. Jeden strzał na bramkę na 20 minut, komedia. Co oni w takim razie robią na treningach?
9
I to jest bardzo dobra wiadomość. Czekamy jeszcze na Umtitiego i Lengleta.
3
To co jutro kończymy mecz w dziesiątkę ? :D
0
To zależy. Jeśli pojawi się dobra oferta to sprzedać, w przeciwnym wypadku niech zostanie.
0
@supraomnes1 Nie. Dla mnie osobiście jest to tak jakbyś spytał czy ktoś lubi ciepło czy zimno. Piszę to z punktu widzenia kibica Barcelony. Można zadać inne pytanie np. jakiego piłkarza z Realu Madryt lubisz najbardziej albo jakiego chciałbyś zobaczyć w koszulce Barcelony.
0
Zobaczymy co pokaże jak wróci. Nie wróże jakiegoś spektakularnego powrotu. Raczej będzie to co było, jeden mecz wyjdzie, drugi nie. Negocjacje takie łatwe nie będą, pamiętamy przecież całą sagę z jego agentem Sissoko. Wydaje mi się że to jest dobra okazja do sprzedaży. Pytanie czy w przypadku pojawienia się oferty np. z PSG na 50-60 mln Barcelona jednak zdecyduje się na sprzedaż patrząc na sytuacje finansową klubu jak i to że piłkarze nie chcą opuścić klubu.
1
Jeśli jest się profesjonalistą, to raczej powinien najpierw wyleczyć uraz, a potem grać. Przecież istnieje ryzyko że mógł to pogłębić i jeszcze bardziej osłabiłby zespół na resztę spotkań niż występ w tym spotkaniu z Gironą
6
Koleś 33 lata i kontrakt dłuższy niż 2 lata, do tego inkasuje w City ponad 7mln funtów. Nie no fajną emeryturkę chce zgarnąć nie ma co.
2
Nikt nie zostanie kupiony. Ewentualnie przyjdzie Aubameyang i Messi co też nie jest pewne. Trzeba będzie zejść znowu z wynagrodzeń. Priorytetem klubu powinno być zarejestrowanie młodych zawodników.
0
@Kondziubarca spokojnie, w poniedziałek z Gironą i potem z Getafe to sobie postrzela. A później znowu zniknie na Rayo, Betis, Atletico.
0
@MesQueUnClub96 Cóż, pozostaje czekać do lata na Aubameyanga...
1
Ale Sergio, ty nie zasłużyłeś na to żeby grać w tej koszulce. Jasne pamiętamy Twoja bramkę na 6:1 z PSG, szacun za to ale powinieneś już odejść z tego klubu
0
@Tigana Camavinga dobrze rozczytał Brazylijczyka to trzeba przygnać, w pierwszych dwóch sytuacjach nie dał rady ale potem nie przepuścił.
5
@wujek2748 Pierwsza połowę miał naprawdę dobrą ale druga to już inna historia...
4
Nie no sędziowanie to jakaś kpina. Rozumiem że jak piłkarz podpiera się ręką o boisko w polu to karnego nie ma, ale ta ręka boiska jeszcze nie dotykała i ewidentnie powiększała obrys ciała. I czemu nie zobaczyliśmy powtórki z końcówki pierwszej połowy tuż przed kontrą srealu??? 3 minuty doliczone gdzie na 2,5 minuty sędzia wstrzymał mecz??? gdzie jeszcze militao leżał z minutę???
1
Mógłbym wrócić z rozsądnym kontraktem dla niego. Pod względem sportowym dalej daje radę, chociaż to już nie to samo co kiedyś ale pod względem finansowym dla klubu to by dało życie, wraca a razem z nim sponsorzy, sprzedaż koszulek itp.
0
Dawać go do nas! Robercik będzie mieć przynajmniej konkurencje
3
@Comentateiro Szału nie ma. Ale też nie ma co zwalać winny na to że nie ma formy. Kiedyś takie piłki jak ostatnio z Athleticiem to normalnie pakował do siatki a teraz to źle przyjmie, źle uderzy. Nie wiem czy to nie jest już kwestia wieku. Jednocześnie też zaczyna mnie irytować, wymachuje rękami, pokazuje kolegom. Może potrzebuje kogoś do rywalizacji w klubie.
2
Podoba mi się taka jedenastka, chociaż na bramkę bym dał Casillasa.
0
@deiw99 No nie wiem, do dziś pamiętam jak wykupili wyścigi F1 ale tylko na ostatnie 45 minut wyścigu. A wiadomo że najwięcej dzieje się na początku. W końcówce to rzadkość