1

@Mroziu Nikt nie chce 10 na plecach, bo każdy wie jaka będzie presja na nim ciążyć, będzie porównywany do poprzednich piłkarzy z tym numerem.

1

Wygląda na to że socios nie wierzą w projekt Laporty i Xaviego. Ale z tych Haalandem to przesadzili, bo niby za co go ściągnąć?

1

@Bartek_z_Kielc Tylko teraz pytanie Bartłomiej czy Bartosz

1

"Trener Míchel wyraził jednak przekonanie, że Romeu zostanie w ekipie Blaugrany na wiele lat" po przeczytaniu tego zdania wybuchnąłem śmiechem :D

0

Czy on przypadkiem wcześniej nie był partnerem Alishi Lehman?

1

A kto był tam taki mądry żeby dać 35 latkowi kontrakt progresywny? Zamiast tego trzeba było mu dać niższy i bonusy jeśli by strzelił ileś tam bramek. Przynajmniej byłyby bardziej zmotywowany.

0

15 za wypożyczenie i pewnie wpiszą jeszcze obowiązkowy zakup za 50 mln albo więcej. Barcelona jeszcze się nie nauczyła robić transferów z Atletico.

0

@johny11 Gdyby nie on to Barcelona by przegrała ten mecz.

4

Takiego Roberto to ja mogę oglądać co tydzień. Dla mnie dziś MVP.

2

No jak nikt nie odejdzie? A Romeu? Po co go trzymać?

0

@KamusVeB Jego też nie chce widzieć :D

0

No ekstra, niech grają pierwszym garniturem bo za mało meczów mają w Europie.

3

Nawet o Oriolu nie wspominajcie. Wyjść Gundoganem, Lopezem i dobrać 2 chłopaków z La Masii - jeden gra pierwsza połowę, drugi drugą. A na kolejne mecze wraca Frenkie. Nie chcę już widzieć Romeu na murawie, już dość meczów zepsuł.

3

Rozumiem, że redakcja tak dla żartu wrzuca nam takie artykuły? Nie widzę w Barcelonie żadnego przedstawionego wyżej piłkarza, nie wspominając już o Krychowiaku, bo szkoda klawiatury.

13

Jak to tak na jeden kontakt? Przecież on musi sobie 5 razy poprawić i dopiero uderzyć.

0

Z wypożyczeniem do końca sezonuto jeszcze ma sens, ale nie w przypadku jeśli będzie to gracz 30+ i na pewno nie na dłużej. Chociaż wolałbym żeby np. młodzi pograli dwóch po 45 minut bądź sprawdzić kogoś z La Masii.

5

A jakieś konkrety? Z jakiego klubu? Ile zaproponowali? Takich artykułów możemy mnóstwo pisać bo ktoś coś usłyszał.

1

@Roobo Jeżeli piłkarz z numerem 9 nie potrafi wbić piłki do siatki to powinien usiąść na ławce a w jego miejsce wpuszczasz innego np. Guiu. Młody w meczu z Antwerpią potrzebował jednej sytuacji aby strzelić. Ferran dobrze się zaprezentował poprzednio to dziś zaczyna na ławie. To do kogo mam mieć pretensje jak nie do trenera który ślepo wierzy w jednego piłkarza? Może do kucharza?

2

Wtorek, 12 grudnia
Czwartek, 13 grudnia
A gdzie środa? Wolne dostała?

0

Ile jeszcze potrzeba tego typu meczy żeby zwolnić Xaviego? 2? 5? Przecież to jest niepojęte, jak można prezentować taki styl. Xavi niech się pakuje i zabiera ze sobą Oriola i Roberto

12

Chyba mu sufit na głowę spadł. Niech gra tym co ma, ewentualnie kogoś z La Masii. Niech zbierają kasę na dwóch Joao, a nie wydawać kasę na zawodnika na jeden sezon.

0

@VegetaPolska Na niego jeszcze za szybko, dopiero drugi rok z Barceloną Atletic

1

@Pawel13sz Pamiętam jak każdy narzekał że gra nudny futbol, defensywny, że te mecze nie mają "życia", tymczasem broniły go wyniki. Kurde, jak z perspektywy czasu zmieniają się poglądy patrząc na to co wyrabia Xavi.

0

Akurat jemu to mieli podstawy wpisać zapis, że jeśli strzeli tyle goli to dostanie zmienne i dać niższą podstawę. Można było jeszcze dodać ilość rozegranych meczów - tu akurat na tym by zarobił, i on by był zadowolony i klub. Ale nie, klub wymyślił żeby dać kontrakt progresywny, tylko zapomnieli że, on ma już 35 lat i jego sprawność będzie spadać, a nie rosnąć.

0

Deco już wie, że trudno będzie zatrzymać Felixa i Cancelo, bo w kasie jest pusto. Atletico nie da się wydymać jak Barcelona z Grizmanem

0

Wymarzony rywal to Braga, najgorzej jak trafią na PSG

3

Trzeba to napisać i powiedzieć głośno, najlepsze lata to ma już za sobą. Strasznie mnie denerwuje jak rozkłada ręce, próbuje coś podpowiadać innym a sam nie do końca potrafi dobrze się ustawić. Zanim uderzy to musi sobie ustawić piłkę, no kurde nie ma na to czasu bo od razu jest doskok przeciwnika, już nie wspomnę o próbie odgrywania piętką. No fajnie ale do kogo to było podanie? Dlaczego Xavi nie da szans młodemu Guiu a Lewe drewno posadzi na ławę? Może to pomoże mu, spowoduje jakąś złość sportową i w kolejnym meczu pokaże co potrafi. Mam nadzieję że jak Roque przyjdzie to posadzi Lewgo na ławę.

0

Najlepszego i niech mu boisko lekkie będzie a piłeczka posłuszna przy nodze.

2

No to oceniamy świeżo po meczyku czemu nie :)

0

Jeszcze dziś mogą spaść na drugie miejsce w grupie. Wystarczy że Porto wygra różnicą 3 bramek. Dziś to chyba zapomnieli jak się gra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?