0

@bialyzdw taką szanse dostał że musiał iść na wypożyczenie po dobrym okresie przygotowawczym do sezonu

2

A mało to jest agentów którzy chcą przytulić swoją dolę za transfer piłkarza?

0

Araujo teraz: "Z tym transferem to w sumie żartowałem" :D
A już całkiem na poważnie to Barcelona w tej sytuacji nie powinna sprzedawać Ronalda

0

0

0

A ile daje Arsenal?

2

Dziwię się że poddaje się tak bez wali o pierwszy skład. No szkoda bo w mojej opinii powinien zostać, Inigo młodszy nie będzie ile jeszcze zagra 1 sezon? może dwa. Jest tyle meczów że na pewno Flick jakoś by podzielił żeby każdy mógł grać. Wczoraj bodajże czytałem na meczykach że Juve oferuje 5 milionów za wypożyczenie a wykupić chce za 20 mln +5 mln w bonusach. Nie wiem ile w tym prawdy ale śmieszna cena jak za Urugwajczyka, ale w Barcelonie wszystko możliwe. Będąc na miejscu sztabu zablokowałbym ten ruch i sprzedałbym Garcie,

0

@Herbert Bo według obliczeń klubu 3 stycznia mają pojawić się środki od szejków

6

Brakuje jednego: "W klubie panuje optymizm"

0

Ja się pytam co tam robi na tej liście Martial ? :D No chyba że to jest jakiś nowy grajek i to tylko zbieżność nazwisk xd

0

Zaraz coś kreatywnego wymyślą np. wyrejestrować Bernala i w jego miejsce Olmo, już przecież tak zrobili z Christensenem

1

@mientusek1407 Jak przeczytałem tylko pytanie to w mojej głowie "k*** co ma zespół F1 do piłki nożnej i Barcelony" :D a potem "a przecież chodzi o Nico Willamsa xd

1

@BulaKG 8 i zacząłem dziś 9-tą. Uważam że wynik słaby, mam nadzieję że w przyszłym roku przeczytam więcej

0

Odnoszę wrażenie że w Barcelonie nic się nie zmienia. Jak wcześniej była uzależniona od Messiego tak i teraz powoli robi się zależna od Jamala.

0

O dziwo że nie przegrali bo powinni tak na prawdę, Betis zdecydowanie lepiej budował swoje okazje i tylko ich nie skuteczność spowodowała że jest tylko remis, mogą sobie pluć w brodę bo mogli Barce dziś wbić 3-4 bramki. Widać że rywale już nauczyli się sposobu gry Barcelony wystarczy zagęścić środek, formacje blisko siebie, dwóch do Jamala a lewej strony nie trzeba bo po prostu nie ma kogo kryć. Pytanie czy sztab wymyśli coś nowego bo jeśli zostanie tak jak jest to dobrze nie będzie.

2

Spokojnie to tylko Sport, nie brał bym tego na serio

1

Brawa dla kapitana de Jonga za faul w polu karnym, piękny przykład daje innym zawodnikom, miał wejść i dać spokój w drugiej linii, dał karnego Betisowi.

2

No i dobrze. Znaczy dobrze dla Lewego, wyleczy się i będzie gotowy na kolejny mecz ligowy. Kogo interesuje jakaś liga narodów

7

Przecież z definicji spalonego wynika że liczy się moment podania piłki a NIE przyjęcia piłki.

0

Zagrali jak za Xaviego, prawa strona bez Yamala nie istnieje.

4

Akurat właśnie Araujo brakowało na Silasa z Cveny. Nie do końca chłopaki sobie z nim radzili, trzeba było we dwóch albo trzech żeby zabrać mu piłkę. Do Inigo nic nie mam, ma sezon marzenie -póki co - ale ma 33 lata. Urugwajczyk pod okiem Ficka może być jeszcze lepszy i sprawić może że ten nie będzie popełniał głupich błędów. Przyszłość obrony Barcy to Cubarsi i Araujo.

3

Dajcie im w końcu prawdziwego rywala

3

Z trzech wybranych przez niego piłkarzy trafiłem jednego Pedriego. Obstawiałem Pedri, Gavi, Jamal.

2

@KrzysekFCB całkiem dobrze zagrał, pokazywał się kolegom do gry, na początku próba wrzucenia piłki w pole karne ale został zablokowany, cofał się pod własne pole karne, jedna przechwycona piłka, ładnie przerzucił piłkę do Raphini, miał jedna dobrą okazję ale źle się zachował bo od razu łamał do środka, może lepiej by było jakby rozszerzył grę i próbował piłkę dograć w pole karne. Jak dla mnie więcej zrobił niż Ferran przez cały mecz.

1

Mecz na konto trenera, Dominguez i Martin nie nadają się do pierwszego składu. Ferran na sprzedaż

3

@yzyr Ter Stegen nie jest legendą? A to ciekawe: Liga Mistrzów, Klubowe Mistrzostwa Świata, Superpuchar UEFA, 5x mistrz Hiszpanii oraz Pucharu Hiszpanii, 3x Superpuchar Hiszpanii

0

Teraz dostanie szanse więc zobaczymy czy ją wykorzysta, niech udowodni, że nie jest gorszy, rywalizacja mu się przyda.

3

Tymczasem Carvajal: mistrzostwo Hiszpanii, zwycięzca Ligi Mistrzów oraz Mistrz Europy. Czego mu brakuje żeby dostać tą złota piłkę??? co musi jeszcze zrobić obrońca aby otrzymać tą nagrodę? Zostać królem strzelców? Bo wygląda na to że trzeba robić z siebie pajaca żeby otrzymać złota piłkę

0

To już te koszulki przedmeczowe są lepsze niż te w mojej opinii

1

Problemy z rejestracją Olmo raczej pokazały że nie ma miejsca na nowy transfer. Dowołałbym Prima, skład wyjściowy z Casado, a w drugiej połowie wpuściłbym Prima.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?