1

Laporta: Mam plan
Deco: Jaki?
Laporta: ***** sprytny!

A tak już całkiem poważnie to wystarczyło w tym okienku pozbyć się Destów i Innych Lengletów, dodać do składu wychowanków z La Masii i tyle, nikt by pretensji nie miał.

2

Otoczenie Olmo powinno uczyć sie od Barcelony bo w klubie panuje optymizm

1

@RanDiFCB Przecież ta kasa została rozłożona na lata, to tak nie działa.

1

"Kiedy problem Finansowego Fair Play zostanie rozwiązany, rozpoczną się negocjacje między klubami."
Raczej to się nie stanie w tym okienku transferowym

0

Olmo jeszcze nie zarejestrowany a chcą kolejnego sprowadzić. Zresztą Laporta już wspomniał że ma dobry skład.

1

Nic nowego, typowa Barcelona, najpierw kupuje a potem zaczyna się zastanawiać czy uda się zarejestrować.

0

@swiergol2 A myślisz że jak zdecyduje się na odejście to kibice z Bilbao będą klaskać z zachwytu???

1

I cała karuzela rusza od nowa. Czy w ogóle jest jakiś materiał przedstawiający Nico który mówi że chce dołączyć do Barcelony czy ta cała historia jest wyssana z palca przez dziennikarza???? Nie ukrywam chciałbym na tej stronie czytać informacje z sprawdzonych źródeł niż takie donosy że jeden usłyszał "tak" a drugi "nie".

1

To teraz pytania kogo sprzedać? Bo będzie trzeba ze względu na FFP. I kogo sprzedadzą jak nikt nie chce odejść??? Najpierw to trzeba było sprzedać żeby zrobić miejsce a nie na odwrót. Ciekawe czy w ogóle będzie zarejestrowany do rozgrywek.

1

@Kidd I kupuje i wypożyczam z bibliotek publicznym. Na własność mam takie do których chcę jeszcze wrócić bądź przeczytać później jeszcze raz.

0

@Goralkov W mojej opinii Coutinho też miał pecha bo trenerem wtedy był Valverde. Pamiętam jak jego styl usypiał.

1

@Pawlak1992 jeszcze taka kwestia jak biegi, rozróżniamy na dystanse 100m, 400m, 100m przez płotki itp. czy traktujemy jako jedno.

1

@fooxtrot on chyba występował w dziesięcioboju czy wieloboju więc zaliczałbym jako jedna dyscyplina mimo że składa się na nią wiele innych .

1

@Pawlak1992 Zbigniew Bartman - siatkówka, MMA

0

@Lionel_Messi10 Trochę jakbym czytał powołania na mistrzostwa świata 2022 w Katarze. Mógłbym bardziej odmłodzić ten skład, nie żebym miał coś do tych piłkarzy.

0

Tyle tych pomocników że chyba w ataku ich wystawimy i jeszcze do obrony wystarczy. Kurde jakby w tej Barcelonie jakiś niedostatek pomocników był bo tylko pomocników przymierzają do tego klubu

8

Idealne zdjęcie do tytułu :D Ferran sam nie wierzy ile za niego dają

0

Dziś po niego ruszają a jutro pojawi się artykuł że odpuszczają. Tak się zastanawiam czy jest sens puszczać takie newsy nie sprawdzone.

0

@tristan87 Ta ankieta to chyba była robiona tuż po ostatnim meczu Bayeru i w dodatku w Leverkusen.

0

Dałbym mu szanse, poprzedni presezon miał udany i nie rozumiem dlaczego nie dostał szansy pozostania, Xavi wolał odesłać go na wypożyczenie.

0

@Joe_Barbaro Hiszpanii, szkoda tylko że Gavi nie zagra

1

@Nemon Zamknąć może nie bo dwa razy był spalony - w jednej sytuacji była bodajże stopa a w drugiej tułowiem był wychylony Fullkrug. Ale nie zmienia to faktu że Adeyemi powinien to trafić i powinni prowadzić po 1 połowie 1:0.

0

10 bramek do wyboru na gola sezonu tymczasem tylko 5 wideo, a pozostałe 5 goli sami sobie szukajcie. I w pytaniu w ankiecie zabrakło słowa "najładniejszy" bo czytając literalnie to każdy z tych piłkarz strzelił bramki.

0

@marcin62 Ludzie lubią wyciągać tego typu urywki, bo przecież idealnie pasuje do obecnej sytuacji na świecie. I gównoburza się z tego robi. Może o to chodzi tym ludziom...

1

@Arden Odnoszę wrażenie że Gabończyk lepiej pasował do Barcelony niż Robert, takie jest moje zdanie.

1

On chce Kimmicha koniec i kropka. Pytanie teraz co z Guido? Bo tam już jakieś porozumienie jest. No chyba że Argentyńczyka nie bierze pod uwagę albo jako traktuje jako plan B gdyby z Niemcem się nie udało.

0

@pioz123 aha okej już widzę jak Athletic oddaje Nico za 50 mln xd

1

Flick jeszcze nie wie że kasa świeci pustkami, no chyba że za własne sobie kupi

3

@Sysia11 W sumie tak. Enzo jest jeszcze ciekawą opcją i tu miałbym problem kogo wybrać Enzo czy Mac Alistera.

5

I po co była ta cała szopka żeby został jak i tak go wyrzucili? Trzeba było trzymać się jednej wersji a nie cyrk tworzyć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?