0

@AxelF nie zgodzę się, jest ewidentny ruch ręką, nie ma znaczenia czy chowa czy nie, dla mnie to powinien być karny

8

W polu karnym obrońca powinien mieć schowane ręce za plecami - ramie przylega do tułowia, przedramiona chować z tyłu za plecami. Ręka ewidentnie zwiększa obrys ciała zawodnika, w dodatku piłka leci w światło bramki, w dodatku jest ruch ręką i mniejsza o to czy próbował chować czy nie. Dla mnie to jest oczywisty karny.

1

@PizzerMan no niestety, mimo wszystko życzę wszystkiego najlepszego!

5

@DonAndresFCB prawda, słaby mecz, wydaje mi się że lepiej powinien zachować przy 3-ciej bramce Interu

2

Na Valladolid powinien wyjść też w pierwszej jedenastce.

1

@HugoZraszacz dobrze zagrał, solidnie, liczę że dostanie szanse na valladolid, na pewno takim występem zasłużył

1

@Faro Prawda jest taka że sędzia kompletnie nie panował nad tym meczem, jakim cudem Lago nie zobaczył żółtej kartki za te faule na Lewym. Odniosłem wrażenie że na pierwszą połowę kartki zostawił w szatni. Gdyby od pierwszych minut pokazywał kartki to by do takich sytuacji nie doszło.

0

@FCB24 Nie tylko Lewy, Szczęsny też, zawalił pierwszego gola to zaraz się odezwą że przecież obronił w innej akcji.

20

Gdyby odwrócić kolejność meczów - pierwszy mecz przegrany w Dortmundzie 1:3, a rewanż wygrany 4:0 - to by dalej byli na czele albo za Arsenalem.

0

@ArgoFCB Za to dzisiaj Batyra będzie znał pytania

0

@clyde a tam z lotto, niech od razu z eurojackpota poda, więcej siana :D

0

@HugoZraszacz @Wojtek84 słabo wypadł, tak jak cały dzisiejszy atak

0

Ale odwijać 30 podań wstecz w tym sezonie to już mogli. Żart

0

@mientusek1407 bardzo dobre pytanie bo Alvarez nie zrobił tego celowo, to był po prostu przypadek więc w takich sytuacjach gdy gracz się poślizgnie to karny powinien być powtórzony.

1

@comtedurgell no to kapitalną decyzję podjeli nie ma co, jakby Alvarez się nie przyznał to byśmy mieli wypaczenie wyniki przez sędziów. Polscy sędziowie chodzą po cienkiej linie, nie pamiętam już meczu żeby nie było o co się przyczepić z ich udziałem.

4

Tibo nie gadaj głupot bo wiele razy sędziowie was przepychali, metrowe spalone wam odpuszczali.

1

Ta piłka ma jakiś czujnik, daje jakiś sygnał varowi że piłka dwa razy została dotknięta czy var tak sobie na podstawie stop klatek stwierdził że piłka dwa razy została dotknięta? Ktoś coś wie? Bo jak nie ma czujnika to wynik został wypaczony przez sędziów, gdyż nie można jednoznacznie stwierdzić z powtórek że piłka została podwójnie dotknięta.

1

@Gibbon_FCB Ja mam sentyment do Guardioli za to co osiągnął z Barceloną, za to PSG nie trawie za El Khelaifiego oraz za Neymara

0

Jakby dał czerwoną Bareiro to by się wybronił, żółta to jednak za mało

0

Czeski błąd w nazwie klubu, przestawione literki "a" i "n"

0

@Pitinho jednego trudno wskazać ale moim zdaniem cała ta grupa z Ajaxu z 2019 te de jongi, de ligt, van de beeki. Razem tworzyli fajny zespół, wszyscy pisali gdzie to oni nie trafią, no i trafili ale jako jednostki to słabo im szło.

0

@gracianho7 Aha okej, gość który ostatnio cały mecz zagrał na początku grudnia będzie lepszym wzmocnieniem, dobre

0

To ten co w każdym nowym klubie całuje herb? :D

1

Szkoda że Fatiego nie wpuścił, jednocześnie chce mu pomóc ale nie daje mu minut, to jak mu chce pomóc, dobrą radą?

2

Nie dla Rashforda

0

@Koorsik ode mnie by dostał 1 gdyby nie obronił strzału di Marii, poza tym sprokurował karnego i wyjście poza pole karne

0

Przecież tam nie ma faulu, piłkarz Benfiki zastawia się żeby nie dopuścić nikogo do piłki, Fermin dosłownie odbija się od niego, piłkarz dalej utrzymuje postawę i potem nagle kładzie się że niby faulowany był. Dziwne dla mnie jest czemu nie było żółtych kartek za te stemple.

0

Nie wiem czemu oni nie uderzają z dystansu, kolejny trener tego im zabrania? Przecież na ławce nie siedzi już Guardiola, nie trzeba wchodzić z piłką do bramki.

0

@Lewangoooolsky ale do przerwy było 1:1, chyba inne mecze oglądaliśmy

0

@Filarrr11 też kompletnie tego nie rozumiem, była okazja dać mu szanse w pucharze, dał mu tylko 29 minut z Barbastro z drugim garniturem. Dałby mu normalną szanse z Pderim i casado w środku a nie półgodziny z Pablo torre i Fernandezem w ataku. Przecież z tym Barbastro całkiem dobrze zagrał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?