Bartinho1899
Dołączył/a: listopad 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@insp1re Zdecydowanie nie. W mojej opinii Ronaldo był większą postacią, zdąrzył już coś osiągnąć z United.
2
Może w końcu Casado dostanie szanse bo jak nie teraz to już chyba nigdy.
0
@PatrykBarca Żeby zagrać w superpucharze trzeba zająć 1 lub drugie miejsce w lidze także powodzenia życzę. Nawet jeśli zajęliby drugie miejsce to z tego wielkiej kasy nie będzie.
0
Akurat postawiłem dziś freebeta że real wygra. Czy to przypadek że akurat dziś remis? No nie sądzę :D
0
@Arden A Flick gwarantuje Ci wspaniałą grę pełna finezji i puchary? Flick zaraz będzie chciał sobie zrobić mały Bayern w Barcelonie. A ja się pytam za co będzie sprowadzał zawodników? Za worek kartofli? I pewnie kosztem młodzieży, bo lepiej sprzedać niż rozwijać. Topowi trenerzy to chcą jeszcze worka pieniędzy na transfery, a w Barcelonie tego nie ma. Zapatrzeni ślepo jesteście w tym Flicku jakby był jakiś zbawcą i za pomocą czarodziejskiej różdżki odmieni klub i sprawi że będziemy grać piękny futbol.
0
@VegetaPolska I te bluzy, kubki, koszulki Ci nie wystarczą? Nigdy nie zrozumiem ludzi którzy tatuują się na całym ciele albo całe ręce lub nogi robią sobie. Co w tym takiego fajnego jest? Że kupę kasy wydam? Nie wiem...
0
Patrząc po liście powołanych łatwo jest się domyślić kim zagramy w ataku i pomocy. Ciekawe co zaproponuje w obronie. Dobrze - od dwóch spotkań - ostatnio działa ustawienie z Cancelo Cubarsi Araujo Konude. Chociaż nie zdziwię się jak za Cubarsiego wystawi Christensena.
5
Mam nadzieję, że jednak ktoś tam w tej Barcelonie pójdzie po rozum do głowy i przedłużą z nim kontrakt pomimo sytuacji ekonomicznej. Klub właśnie powinien opierać się na tego typu zawodnikach, to powinien być priorytet. Jeśli go oddadzą to z kim zostaniemy? Z Kounde? Z Inigo który jest co chwila kontuzjowany? To niech lepiej sprzedadzą Kounde jeżeli znajdzie się na niego jakiś chętny.
0
Nie przepadam za nim, zaraz będzie chciał pół Bayernu wykupić, zamiast grać młodymi z La Masii.
0
Jak wezmą Conceicośtam to ten pewnie zaraz weźmie ze sobą synka.
0
@Lewanogolski Już widzę jak City się zadowoli 30 mln za Cancelo. Co oznacza "wyp." ? Wypożyczenie? To powinieneś przy Felixie podać cenę a tego nie zrobiłeś, wątpię żeby Atletico ciągle go puszczało na wypożyczenie, oni woleliby się go pozbyć i zgarnąć grubą kasę.
1
Sędzia: Na co mi jakieś Vary, na własne oczy widziałem.
0
@MesQueUnClub_87 Nie każdy. Nie bardzo wiem o co chodzi. Dziś pierwszy raz wszedłem na la ramble.
5
Czyli 1,5 miesiąca nie zagra. Mam nadzieje że przyszły trener będzie mieć bardziej doświadczony sztab medycznych.
0
@robo86 sprzedać gościa, który potrafi przytrzymać piłkę niemal rzadko ją tracąc, pociągnąć metry do przodu. Naprawdę świetny pomysł.
0
@JarekS zgadzam się, i w sumie sam sobie taki los zgotował, bo przecież Laporta chciał aby trenował rezerwy, a on nie - od razu chciał pierwszy zespół.
0
@macio_944 Niekoniecznie. Moim zdaniem Barcelony nie jest stać na topowego trenera ze względów finansowych. Taki trener to by chciał worek pieniędzy na transfery, a w tym momencie ich nie ma, trzeba skład łatać piłkarzami rezerw.
3
Teraz dziennikarze mają pożywkę i będą mogli się rozpisywać, na każdy dzień inny trener do Barcelony.
8
W sumie to wszedłem tu poczytać komentarze, no i jak zwykle nie zawiodłem się :D
1
No to Xavi zapisał się w historii klubu jako trener z największą liczbą porażek, a jeszcze zostało dużo do zagrania spotkań, w samej la lidze jeszcze 17.
7
Jeszcze ten ruch ręki Viniciusa, zupełnie nie naturalny powiększający obrys. Kpina. Jeszcze tolerują te nagrania klubowej telewizji o sędziach.
0
@Rewolucja123 No to się zapytaj co to za zespół i już masz początek rozmowy
1
@Zbyszard I rozwiązać klub XD
0
@barcanawieki z drugiej strony co niby miał powiedzieć? że Xavi nie nadaje się na trenera i trzeba go od razu zwolnić? Taka wypowiedzią dał by tylko pretekst dziennikarzom do pisania niestworzonych historii że ma jakiś wpływ na Barcelonę. A tak przynajmniej zakończył temat.
4
Kartki które otrzymali wczoraj piłkarze przechodzą na kolejny mecz? Co ma Superpuchar do obecnego Pucharu Hiszpanii? Jeszcze bym zrozumiał jakby ta czerwona przeszła na następny występ w Super Pucharze to okej, a tak to nie mogę tego zrozumieć.
1
@abram3kJakby jego trenerem był Xavi to takiej bramki by nie strzelił, od razu by zapomniał ja się w piłkę gra :D
2
O jakich 3 trofeach o mówił? Jak tak ma wyglądać gra do końca sezonu to ani jednego pucharu nie będzie. Ile razy on jeszcze będzie się powtarzał i opierał się na osiągnięciach z poprzedniego sezonu? Kogo to interesuje? Było, mineło i nikt nie będzie tego pamiętać, liczy się to co teraz jest, a nie ma nic
0
Jeżeli miałbym wybierać kto ma zostać w klubie Araujo czy Xavi jako trener, to stawiam na Araujo.
0
@KibicBarcy84 Dajcie już spokój z tym Dybalą, on ma 30 lat. To ma być klub emerytów?
3
@MarioVeB! Jest legendą z boiska ale nie przy linii. Uważam, że to należy rozgraniczyć. Jako piłkarz świetny, jako trener przeciętny żeby nie napisać słaby.