3

@insp1re Zdecydowanie nie. W mojej opinii Ronaldo był większą postacią, zdąrzył już coś osiągnąć z United.

2

Może w końcu Casado dostanie szanse bo jak nie teraz to już chyba nigdy.

0

@PatrykBarca Żeby zagrać w superpucharze trzeba zająć 1 lub drugie miejsce w lidze także powodzenia życzę. Nawet jeśli zajęliby drugie miejsce to z tego wielkiej kasy nie będzie.

0

Akurat postawiłem dziś freebeta że real wygra. Czy to przypadek że akurat dziś remis? No nie sądzę :D

0

@Arden A Flick gwarantuje Ci wspaniałą grę pełna finezji i puchary? Flick zaraz będzie chciał sobie zrobić mały Bayern w Barcelonie. A ja się pytam za co będzie sprowadzał zawodników? Za worek kartofli? I pewnie kosztem młodzieży, bo lepiej sprzedać niż rozwijać. Topowi trenerzy to chcą jeszcze worka pieniędzy na transfery, a w Barcelonie tego nie ma. Zapatrzeni ślepo jesteście w tym Flicku jakby był jakiś zbawcą i za pomocą czarodziejskiej różdżki odmieni klub i sprawi że będziemy grać piękny futbol.

0

@VegetaPolska I te bluzy, kubki, koszulki Ci nie wystarczą? Nigdy nie zrozumiem ludzi którzy tatuują się na całym ciele albo całe ręce lub nogi robią sobie. Co w tym takiego fajnego jest? Że kupę kasy wydam? Nie wiem...

0

Patrząc po liście powołanych łatwo jest się domyślić kim zagramy w ataku i pomocy. Ciekawe co zaproponuje w obronie. Dobrze - od dwóch spotkań - ostatnio działa ustawienie z Cancelo Cubarsi Araujo Konude. Chociaż nie zdziwię się jak za Cubarsiego wystawi Christensena.

5

Mam nadzieję, że jednak ktoś tam w tej Barcelonie pójdzie po rozum do głowy i przedłużą z nim kontrakt pomimo sytuacji ekonomicznej. Klub właśnie powinien opierać się na tego typu zawodnikach, to powinien być priorytet. Jeśli go oddadzą to z kim zostaniemy? Z Kounde? Z Inigo który jest co chwila kontuzjowany? To niech lepiej sprzedadzą Kounde jeżeli znajdzie się na niego jakiś chętny.

0

Nie przepadam za nim, zaraz będzie chciał pół Bayernu wykupić, zamiast grać młodymi z La Masii.

0

Jak wezmą Conceicośtam to ten pewnie zaraz weźmie ze sobą synka.

0

@Lewanogolski Już widzę jak City się zadowoli 30 mln za Cancelo. Co oznacza "wyp." ? Wypożyczenie? To powinieneś przy Felixie podać cenę a tego nie zrobiłeś, wątpię żeby Atletico ciągle go puszczało na wypożyczenie, oni woleliby się go pozbyć i zgarnąć grubą kasę.

1

Sędzia: Na co mi jakieś Vary, na własne oczy widziałem.

0

@MesQueUnClub_87 Nie każdy. Nie bardzo wiem o co chodzi. Dziś pierwszy raz wszedłem na la ramble.

5

Czyli 1,5 miesiąca nie zagra. Mam nadzieje że przyszły trener będzie mieć bardziej doświadczony sztab medycznych.

0

@robo86 sprzedać gościa, który potrafi przytrzymać piłkę niemal rzadko ją tracąc, pociągnąć metry do przodu. Naprawdę świetny pomysł.

0

@JarekS zgadzam się, i w sumie sam sobie taki los zgotował, bo przecież Laporta chciał aby trenował rezerwy, a on nie - od razu chciał pierwszy zespół.

0

@macio_944 Niekoniecznie. Moim zdaniem Barcelony nie jest stać na topowego trenera ze względów finansowych. Taki trener to by chciał worek pieniędzy na transfery, a w tym momencie ich nie ma, trzeba skład łatać piłkarzami rezerw.

3

Teraz dziennikarze mają pożywkę i będą mogli się rozpisywać, na każdy dzień inny trener do Barcelony.

8

W sumie to wszedłem tu poczytać komentarze, no i jak zwykle nie zawiodłem się :D

1

No to Xavi zapisał się w historii klubu jako trener z największą liczbą porażek, a jeszcze zostało dużo do zagrania spotkań, w samej la lidze jeszcze 17.

7

Jeszcze ten ruch ręki Viniciusa, zupełnie nie naturalny powiększający obrys. Kpina. Jeszcze tolerują te nagrania klubowej telewizji o sędziach.

0

@Rewolucja123 No to się zapytaj co to za zespół i już masz początek rozmowy

1

@Zbyszard I rozwiązać klub XD

0

@barcanawieki z drugiej strony co niby miał powiedzieć? że Xavi nie nadaje się na trenera i trzeba go od razu zwolnić? Taka wypowiedzią dał by tylko pretekst dziennikarzom do pisania niestworzonych historii że ma jakiś wpływ na Barcelonę. A tak przynajmniej zakończył temat.

4

Kartki które otrzymali wczoraj piłkarze przechodzą na kolejny mecz? Co ma Superpuchar do obecnego Pucharu Hiszpanii? Jeszcze bym zrozumiał jakby ta czerwona przeszła na następny występ w Super Pucharze to okej, a tak to nie mogę tego zrozumieć.

1

@abram3kJakby jego trenerem był Xavi to takiej bramki by nie strzelił, od razu by zapomniał ja się w piłkę gra :D

2

O jakich 3 trofeach o mówił? Jak tak ma wyglądać gra do końca sezonu to ani jednego pucharu nie będzie. Ile razy on jeszcze będzie się powtarzał i opierał się na osiągnięciach z poprzedniego sezonu? Kogo to interesuje? Było, mineło i nikt nie będzie tego pamiętać, liczy się to co teraz jest, a nie ma nic

0

Jeżeli miałbym wybierać kto ma zostać w klubie Araujo czy Xavi jako trener, to stawiam na Araujo.

0

@KibicBarcy84 Dajcie już spokój z tym Dybalą, on ma 30 lat. To ma być klub emerytów?

3

@MarioVeB! Jest legendą z boiska ale nie przy linii. Uważam, że to należy rozgraniczyć. Jako piłkarz świetny, jako trener przeciętny żeby nie napisać słaby.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?