Bartinho1899
Dołączył/a: listopad 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Miejmy nadzieję że Barcelona jednak na nich choć trochę zarobi a nie odda za darmo.
0
Czeski błąd w ostatniej linijce "...najszybicej, ale jest uwarunkowany sytaucją FFP." Nawet dwa.
2
To jednak znalazły się pieniążki? Ale i dobrze, bo Lewemu przyda się ktoś do rywalizacji, a taki młody-gniewny się przyda.
3
Jakoś nowe logo mnie nie przekonuje.
1
@Kgorecki2500 Samoyed, Golden retriever, Corgi
0
Kto już do Barcelony nie miał trafić. Dobrze że to tylko gazeta Sport.
0
I takie informacje zresztą wspaniałe chciałbym czytać.
6
Dobry żart. Przecież Barcelona rozpatrzy ofertę tylko w przypadku kwot powyżej 60 mln, bo w przeciwnym razie osiągną stratę.
14
Ja to chciałbym przeczytać w tych doniesieniach za ile i gdzie pójdą Kessie, Dest, Lenglet, Ferran i Garcia.
2
Jedna sielanka się kończy a kolejna się zacznie w stylu czy Inter wypożyczy Messiego do Barcelony. Będzie o czym pisać do września.
1
Aha, czyli sprzedaż 3 graczy i uzyskanie z nich kasy w postaci 100 mln już nie wystarczy? Bo przecież tak było pisane. Ciekawe... Tebas to jednak fajnie się bawi z tym klubem. Rozumiem że za tydzień możemy się spodziewać że będzie brakować 300 mln.
3
Czy możemy skończyć tą zabawę? Naprawdę to takie ważne jest dla redakcji aktualizowanie co godzinę kto gdzie chce mieszkać albo kto z tego otoczenia co powiedział? Ja już jestem tym zmęczony. Jak już się zdecyduje to niech zostanie opublikowany artykuł i skończmy z tym cyrkiem. Ja rozumiem że pismaki z innych stron z tego żyją ale nie musicie robić tego samego na tej stronie.
7
Mnie tam wcale nie dziwi taki wynik jak wychodzimy z Roberto, Kessim, Ericu i Ferranie. Można było odnieść wrażenie że graliśmy w 10 bo Ferrana jakby nie było na tym boisku. Nie rozumiem postawy trenera dlaczego nie wpuszcza młodych do grania przecież w końcu mistrzostwo jest zdobyte. Torre dostał 20 minut a powinien moim zdaniem wyjść w pierwszej 11. Po co w takim razie ci młodzi są powoływani na te mecze? Żeby posiedzieli sobie na ławce? Jak nowi gracze nie będą ogrywani to nie zwojujemy Europy grając tymi samymi graczami.
0
Serial pod tytułem "Gdzie zagra Messi?" odcinek 2375
0
@Cotutajsiedzieje Jedno przekleństwo na "k" :D
29
Jak dla mnie mógłby pożegnać: Ferran, Kessie, Alonso, Garcia
0
@Avatar Na pewno coś będzie. Wystarczy śledzić kanał na YouTube albo na Fb.
2
@DonAndresFCB przychody ze sprzedaży praw transmisyjnych w Premier League dzielone są według następującego schematu: 50% z tytułu samego udziału w lidze, 25%za miejsce w tabeli na koniec sezonu, 25% za liczbę meczów danego klubu transmitowanych na żywo w telewizji. Tam każdy klub ma niemal zagwarantowane 90 milionów funtów za każdy sezon. W okresie 2016-2019 za prawa telewizyjne Sky Sports i BT Sports zapłaciło ponad 5 mld funtów. City za sezon 17/18 z tego tytułu otrzymało blisko 150 mln funtów. Teraz wiedząc że liga angielska jest najlepiej oglądana pewnie jeszcze więcej biorą za prawa do transmisji.
1
@KibicBarcy84 Może i tak ale Lewnadowski bronił się liczbami. Ja bym po prostu dał szanse Abde.
2
Fajny ten Di Maria ale ten wiek. Jakby miał z 5 lat mniej to czemu nie.
11
Młodego piłkarza, który może odpalić na wymienić na 30-latka. Takie rzeczy to tylko w Barcelonie. Carrasco na pewno zażąda nie małej pensji a jak nie wypali to zostanie do końca kontraktu czyli jakieś 2-3 sezony bo pewnie taki mu dadzą. Na Abde będzie można jeszcze zarobić gdyby cos nie wyszło. Ale widać Barcelona nie uczy się na własnych błędach.
0
@MesQueUnClub96 I jeszcze nie pytaj nowej kasjerki o kod na kajzerki :D
2
@reloaded Bo dużo musi biegać :) xd
0
@ptrx Jak chciałeś zabłysnąć to trzeba było się brokatem posypać. Czytam i już wiem że nie zostałeś wychowany. Włącz sobie lepiej Fifę lub CSa albo herb sobie wciśnij do swojego komentarza bo to jedyne co potrafisz. Kończę dyskusję tym komentarzem.
0
@ptrx Zwolinij troche bo nawet nie wiesz do kogo piszesz, i nie jestem żadną "mordą" takie teksty to możesz do swoich kolegów pisać. Niepozdrawiam
0
@mrboom Idąc tym tokiem widzenia to tacy ludzie nie powinni się wiązać z innymi żeby nie sprawiać im bólu.
0
Juz wiadomo co zamówili?
0
@ptrx De Jonga xD Jak tak czytam to jeden ma lepsze pomysły od drugiego. Weźmy lepiej wszystkich młodych sprzedajmy i zróbmy klub emerytów 30+ dajmy im kontrakty na 5 lat i na pewno będzie sukces w Europie.
0
@TheNekro94 Połowę kraju można by było zająć i może dopiero by zauważyli... albo i nie xd.
0
Przeczytałem do momentu "Jak donosi Mundo Deportivo..." i na tym koniec.