Bartinho1899
Dołączył/a: listopad 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Mam pytanie, bo brniemy w ten temat jak dzik w pole kukurydzy, a jest następujące: czy będzie aktualizacja że Deco i Bojan zjedli kolacje? No chyba, że jutro będzie artykuł, że panowie byli, zjedli, mecz zobaczyli po czym wrócili do Barcelony.
1
Tylko nie Tuchel - no chyba że chcą kolejny sezon bez trofeów i porażki z Realem czy Gironą. Jeśli miałbym wybierać, to chyba Marquez
1
@MichalZZZ Anglie chce prowadzić, gdzieś czytałem
13
Ale się uśmiałem z tego tytułu, normalnie zwrot o 180 stopni :D Redakcja strony nas nie zawodzi jak i sami działacze Barcelony. Poproszę o aktualizację jak już poczuje się dobrze xd
5
Wolałbym poświęcić Christensena i pozbyć się Garcii niż oddawać Araujo. Girona kupiłaby Erica a na Christensenie można trochę zarobić. Natomiast jesli miałbym wybierać pomiędzy Christensenem a Inigo to wybrałbym Duńczyka.
1
Erica sprzedać, ten Martinez to też na wyrost wzięty, Christensena bym wolał sprzedać, a jeszcze i Lenglet wróci xd
1
On nawet na ostanie miejsce w tym plebiscycie się nie nadaje.
0
@Aragorn33 Nie zdziwiłbym się jakby to było Listkiewicza. Wszystko jestem wstanie zrozumiem ma okej, niech ma, ale z takimi rzeczami nie trzeba się obnosić wszędzie. I to akurat sędzia, gdzie na każdym kroku są kamery. Tylko daje pożywkę i dalsze spekulacje dla dziennikarzy.
0
Nie interesuje mnie co ma do powiedzenia dziennikarz z madryckiego ASa. Bardziej wiarygodną wiadomością byłoby przedstawienie sytuacji piłkarza przez "czarodziejów-lekarzy" Barcelony
0
@4Fabregas4 Aż się zdziwiłem, że po tej sytuacji Nacho nie dostał kartki.
0
Tak przedłużał mecz i w takiej akcji od razu gwizdać, ja pierniczę, to dał teraz pretekst dziennikarzom do pisania. Pośpieszyli się i liniowy i Sajmon
5
Kogo Xavi by nie chciał. Rok temu dostał kogo chciał i skutek jest taki jak widać. Za pół roku znowu będzie chciał kogoś innego bo stwierdzi że tych których ma już nie pasują do jego filozofii.
3
Dajcie spokój, jak uda im się w lato pozbyć destów i innych lengletów to będzie można napisać że to jest sukces. Tu żadnych dużych transferów nie będzie.
0
@ranger3120 Nie zdziwiłbym się. I chciałbym w takiej sytuacji zobaczyć minę Pereza :D
0
Jak wybierze United bądź Chelsea to wypisze się automatycznie z gry w Lidze Mistrzów i pytanie czy dostanie tyle szans gry co tu, mimo głupich błędów.
0
@th@les obstawiam że za jakieś 2-3 miesiące się zacznie, może szybciej
1
@OldMc84 czy gra dobrze czy źle to i tak jest w pierwszej jedenastce, każdy chciałby być na jego miejscu
1
Dać szansę Bernalowi, zostało jeszcze 6 spotkań, niech zdobywa minuty na boisku.
5
@Popitek12 Najlepszy finał jakie do tej pory widziałem. Uważam, że mu się to po prostu należało jak nikomu innemu.
2
Dwie nakładki Modricia na Pedrim i bez żadnej kartki, Vinicus bez kartki a Kounde już tak, ładnie wydrukowany mecz. Cancelo to równie dobrze mógł dziś założyć białą koszulkę.
0
Uważam że powinni obaj dostać jeszcze jeden rok na zasadzie wypożyczenia. Jeśli nie udowodnią swojej przydatności na boisku to podziękować.
0
@Gaz Do dnia dzisiejszego nie potrafię zrozumieć dlaczego nie chcieli powrotu Aubameyanga.
0
@BORO_12 Też nie potrafię tego zrozumieć, nie popełnia błędów ten kto nie gra. Szybciej bym się pozbył Christensena, po sezonie wraca Garcia - następny do odejścia jak dla mnie.
2
Gdyby tak wyrzucać piłkarzy za ich błędy w meczach to płowy piłkarzy z pierwszego składu już by nie było. Mam nadzieję że nie zgodzi się na transfer. Też trzeba brać poprawkę że to Sport pisze.
0
@GeneralXavi Oby, chciałbym zobaczyć finał Borussia- Bayern, ale to mało prawdopodobne.
0
El sreaifi kupił sobie tą edycje Ligi Mistrzów. Poczekajcie na mecze półfinałowe tam dopiero będą przekręty.
0
@bartekvisca a ja wręcz przeciwnie, mam lekkie obawy. 1 bramka zaliczki to mało, nie oszukujmy się. Ważne żeby nie stracili bramki w pierwszych 20 minutach, bo jak stracą to może być ciężko i mogą wrócić stare demony z przeszłości. Jednak wierze że uda się im wygrać.
0
@Kozinho. Jesteś w 100% pewien że to Twój syn? :D
1
Sport to sobie może pisać, jeżeli nowy trener będzie sobie życzył aby wrócił do klubu to wróci. Ja tam dalej w niego wierze, i jeśli Flick miałby być nowym trenerem to chciałbym zobaczyć Fatiego pod wodzą Niemca.
13
Rozmyślne zagranie? To co od teraz to sędziowie będą interpretować czy było rozmyśle czy nie i tym samym wypaczać wynik meczu? Nonsens.