6

To ja wolę Ferrana :D A tak na serio to tego Eyonga z Levante wyciągnąć bo kasy do lata i tak nie będzie.

1

Gdzieś czytałem że jest opcja z Ake z City na wypożyczenie do końca sezonu. Mało gra u Guardioli, a mundial już za rogiem. To by była chyba najlepsza opcja.

5

Fantastycznie, bardzo dobry krok. Nie ukrywam miałem już dość komentatorów z TVP Sport

3

3-4 mln euro netto za sezon i może zostać na kolejny rok.

1

"W dzisiejszym starciu z Osasuną wygranym przez FC Barcelonę 1:0 Robert Lewandowski nie podniósł się nawet z ławki"
Chyba inny mecz oglądałem bo wynik końcowy to 2:0.

3

To ja już wole Lewego.

4

Kundel ma jakieś taśmy na Flicka czy o co chodzi? Powinien grzać ławę, dwie bramki na konto Jula, dla mnie najgorszy na boisku.

1

@DariaFCB Gdybym miał duży salon a w nim miejsce na choinkę to stałaby już od 1 grudnia. Niestety nie mam miejsca obecnie więc 22 lub 23 grudnia ubieram.

0

@MarshallLAW Wygląda na to że oni do siebie nie pasują na boisku, może Bernal za Casado

0

@catalunya24 jak nie ma piłkarzy na swoją taktykę - tak jak napisałeś - to trzeba zmienić coś w taktyce. To nie Manchester City żeby w okienku zimowym szejk sypnął kasą aby można było kupować nowych piłkarzy.

11

To już czas aby zmienić taktykę, drugi sezon z tak wysoko ustawioną obrona nie przejdzie. Brugia ładnie pokazała jak należy grać z Barceloną, lepszy zespół i Barca na kolanach.

2

Nie rozumiem dlaczego my, czytelnicy, obserwatorzy meczów, mamy oceniać piłkarzy którzy grają 2-3 minuty a redakcja nie argumentujac to że grali za krótko. Jest jakieś wytłumaczenie?

0

@BorzyKrzys Jak zawsze prześcieradła najwięcej do powiedzenia mają. A wiadomo już co pajac mówił jak go Alonso ściągał :) ? To w ogóle nadaje się do przekazania czy same bluzgi :D

4

Szkoda tych pojedynczych sytuacji, Fermina który powinien lepiej się zachować przy tej kontrze oraz Kounde. Brak Raphinhi bardzo widoczny.

5

Nikt grać łokciami nie może tylko prześcieradła. Jakakolwiek inna drużyna niezależnie w jakiej części boiska jest faul i żółta. Ale dla srealu mamy inne reguły

0

Tu potrzebny jest drugi rozgrywający, który pomógłbym Pedriemu gdy ten jest podwajany i który mógłby wejść za niego by Pedri mógł odpocząć. Tylko kto nim ma być bo raczej nie de Jong.

0

Ósma kolejka i dwa mecze w LM i on mówi że jest zmęczony sezonem. Ode mnie nowego kontraktu byś nie dostał, niestety.

0

Cóż, pały trzeba wystawić. Czy w sekcji "wybierz zawodnika meczu" można dodać "brak"? Bo dzisiaj to nikt nie zasłużył.

2

Przede wszystkim to powinna być druga żółta dla Mendesa, tylko sędzia nie miał jaj żeby jej pokazać bo Kelaifi patrzył.

0

@DreamTeam Ale ja jestem spokojny.

2

A nie chcą może Olmo? Fermina bym nie oddał.

4

Według mnie nie powinni pozbywać się ani Fermina, ani Casado

0

Po co kupować jak mamy takie nieoszlifowane diamenciki w akademii.

0

A Eberechi Eze z Crystal Palace, wiek 27 lat, według transfermarkt wyceniany na 55 mln euro. Wydaje mi się że też był wcześniej przymierzany do nas.

19

On wcale nie chciał odchodzić, chciał zyskać lepsze warunki od Athleticu. Gdyby zależało mu na trofeach to poczekałby na Barce albo wybrał Bayern.

0

Pewnie podpisze pytanie tylko czy jest miejsce w FFP. Wygląda to trochę tak jakby chcieli najpierw zakontraktować Nico, znaleźć dla niego miejsce w ffp, a potem się zobaczy co dalej.

1

@safin25 mentalnie to oni już siedzieli przy 2:0, widać po twarzach było. Sprawiedliwe sędziowanie i Interu nie ma.

0

@zibiku Jak mieli wygrać jak Marciniak był po stronie Interu.

2

@Luciano99 ludzie nie zdają sobie sprawy jaki paraliż państwa spowoduje wybór Nawrockiego. Pełna zgoda to co napisałeś.

1

@Trojanek23 Nie wiem co bierzesz ale następnym razem weź pół.... albo w ogóle sobie odpuść to.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?