Bartosz85
Dołączył/a: wrzesień 2017
Warszawa
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Dokładnie kolego dziś chyba ich Dembele ucieszył. Śledzę tego chłopaka odkąd grał w Borussii. Moim zdaniem jeden z większych telentow. Potrzebuję tylko trochę czasu. Będzie z niego pożytek
1
Widocznie mało meczy oglądasz. Ja oglądałem jego mecze w Borussii. Ma gość potencjał. Trzeba mu dać trochę czasu. Ale moim zdaniem trochę nie pasuje on do Barcelony.
3
Dokładnie. Zgadzam się. Moim zdaniem Roma była lepsza i w pierwszym spotkaniu
0
Napisałem na priv
0
Kolego chyba jednak się da. Poczytaj
0
Witam wszystkich, mam pytanko czy ktoś stąd jest Socios? Bo zastanawiam się nad czlonkostwem. Jak to wygląda? I jakie są przywileje?
0
Myślę że nie powinno być. A czy mecz nie miał być w niedzielę?
0
ja się wybieram teraz na Valencie :)
0
www.fcbarcelona.com
0
Sorry chyba jednak już nie ma , musisz poszukać na oficjalnej stronie. Trochę późno się obudziłeś :)
0
witam , najlepiej na oficjalnej stronie Barcelony. Byłem trzy razy na meczu Barcy w tym raz na gran derbi i nigdy nie było problemu . Można zawsze kupić też pod stadionem od koników ale wtedy ceny bardzo wysokie. Patrze i widzę że na Chelsea są jeszcze pojedyncze bilety .
1
Przesadzony to jest twój komentarz, Borussia jako jedyny zespół stara się konkurować z bogatym Bayernem od 10 lat. . Że by co roku inne zespoły nie podkupowały im graczy to myślę że spokojnie by konkurowali z Bayernem. Dembele z robił najlepszy ruch idąc do Borussia. Proponuję bardziej zainteresować się bundesligą.
0
Witam mam pytanie może ktoś pomoze , wybieram sie na kwietniowy mecz Barcelony z Valencia. Czy można gdzieś teraz kupić bilety na ten mecz ? Prosze o kontakt . Z góry dziękuje. Pozdro
0
Gdzie tam widzisz błąd ?