0

I może powiesz ze zagrał dobry mecz? Bądź obiektywny? Starał się to prawda ale wyglądał słabo

1

Po dzisiejszym meczu jest mi wstyd za taki występ. Ciężko nawet się to nie oglądało. Drużyna jest bez formy. Suarez tegedia, Cou po wejściu nic nie pokazał już kolejny raz. Pomoc tragedia bez pomysłu. Messi dziś tylko sobie chodził po boisku. Zmiany Valverde tragedia. Jedyny plus to Samedo i długo nic.

0

Ja dokładnie tak samo :)

0

Jaki świetny występ Messiego, wczoraj jedynym zawodnikiem który zagrał na najwyższym poziomie był Ter Stegen. Dziwi mnie ze Malcom który zagrał chyba najlepiej z Realem w nagrodę nawet nie wszedł z ławki a mógł narobić trochę problemów w obronie Athleticu. Mam nadzieję że teraz ten tydzień odpoczynku pozwoli nam się zmobilizować na najważniejsza cześć sezonu i zaczniemy grać na najwyższym poziomie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

I jak kolega zadowolony z Coutniho?

0

Co z tego? Cou jest bez formy a po dobrym meczu z Realem moim zdaniem to by była dużo opcja.

1

Za Coutniho wolałbym bym Malcoma, a poza tym cacy :)

0

Malcom bardzo się starał I występ na duży plus. Samedo bardzo dobry mecz I mam nadzieję że wkoncu Valverde zrozumie że jest zdecydowanie lepszy na tej pozycji od Roberto. Podobał mi się jeszcze Arthur. Jeśli chodzi o Coutniho to zdecydowanie najgorzej, mam nadzieję że chłop weźmie się za robotę i wrócimy do formy jak najszybciej.

0

Komentarz na szybko i w emocjach więc nie ma co się czepiać. Szkoda że ich nie dobili eh

0

Kolego mówię o tych co komentowali skład przed meczem i Malcoma w wyjściowej jedenastce.

2

Malcom pokazał wszystkim nie dowiarką środkowy palec haha, gdzie jesteście teraz hejterzy????

0

Malcom jak narazie najlepszy u nas

0

Pewnie chlopaczek z gimnazjum :)

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Hehe chyba tak :)

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

Komentarz usunięty

3

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Szkoda tylko że żadna telewizja nie pokaże tych mecz. Zostaje tylko transmisja przez internet niestety to nie to samo :(

0

Bardzo dobry ruch z naszej strony :)

0

Ja tam się cieszę z tego transferu, młody chłopak. Oby zrobił taka karierę jak Dani Alves. Wiem że to nie wyznacznik ale w FM jest to bardzo dobry grajek. Będę trzymał za niego kciuki.

0

Kolego podeślesz i mi te linki?

1

Chyba ty coś wciagasz ????????????

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?