Bartosz85
Dołączył/a: wrzesień 2017
Warszawa
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kuz to Madryt to stan umysłu więc nie ma co się dziwić hehe
0
@JohnA jeszcze się ktoś znajdzie :)
0
@EsteBlanco po pierwsze Legii duża literą po drugie w sobote mistrzostwo tyle w temacie :)
0
@Oskar00 nie tylko oni :)
1
Przecież juz wiadomo kto zdobędzie mistrzostwo. I niestety wiadomo dzięki komu . Nie ma co liczyć na cud i się łudzić
15
W końcu to Griezmann mówił że siedzi już przy jednym stole z Messim i Ronaldo . Jak widać nawet do stołka nie sięga
1
Ludzi więcej wiary , czytam komentarze a tu płacz i lament. Jest jak jest ale wierzyć trzeba do końca. Kibicem sie jest a nie bywa !!!!!!!!!!
0
Ktoś mi powie kto tu jest adminem? Bo mam pytanko ?
2
Jak dla mnie Barcelona dla Arthura to za wysokie progi. Miał czas ale go nie wykorzystał poprostu jest za słaby. Dobre występy można policzyć na jednej ręce. W ofensywie trsgefua cały czas podania do tyłu. Jedynie co go broni to wiek. Nie jestem zwolennikiem tej wymiany ale napewno Pijanic więcej pokaże niż on !
2
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
2
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
2
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
0
@Greenalley Zgadzam się
3
Najlepsza opcja to by była sprzedaż za 80 mln bez wymiany. Po tym co Arthur pokazuje odkąd tu jest to dla mnie za mało . Dobre mecze można policzyć na jednej ręce. W ofensywie bardzo słabo kluczowych podań w ogóle. I najlepsze Puiq po wejściu wczoraj dał więcej niż Arthur przez niespełna 60 minut.
3
@lukasz159 zgadzam się z tobą a wejście Puiqa tylko to potwierdza :)
9
Puiq 20 min i zdecydowanie lepszy od Arthura !
3
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Komentarz usunięty
25
Witam , nie lubię komentować decyzji sędziów bo one się czasem zdarzają ale to co się wczoraj wydarzyło to jest kryminał i to w dobie Varu do jasnej cholery czemu przy bramce Jaruzaja nawet nie było weryfikacji? Karny również wątpliwy tak jak i bark Benza. Wczoraj było ewidentnie widać że sędzia albo jest upośledzony albo pomaga Realowi. Jeśli tak ma to wyglądać to obrazu dajmy PUTKĄ tego mistrza !!!!!!!!!
6
VAR w Hiszpanii to jest kryminał masakra.
6
@Gryzarez to nie mgła tylko brak Varu i chyba tu przyznasz racje ... nie pozdrawiam
0
Idealny skład . Po zwycięstwo:)
3
Bardzo martwi mnie Arthur podaje tylko do tyłu, zero dobrych piłek do przodu. Tak jest jest jeszcze młody ale już trochę u nas jest a jego dobre występy można policzyć na jednej ręce. Naprawdę gość mnie nie przekonuje chociaż bardzo byłem za nim , oby to się zmieniło.
0
Kto jeszcze czyta te bzdury ?
0
Komentarz usunięty
0
@cat_r37 chyba ze tak .
0
Mauricio Pochettino nowym trenerem Tottenhamu? Przecież nie dawno się z nim rozstał...