0

@kuz to Madryt to stan umysłu więc nie ma co się dziwić hehe

0

@JohnA jeszcze się ktoś znajdzie :)

0

@EsteBlanco po pierwsze Legii duża literą po drugie w sobote mistrzostwo tyle w temacie :)

0

@Oskar00 nie tylko oni :)

1

Przecież juz wiadomo kto zdobędzie mistrzostwo. I niestety wiadomo dzięki komu . Nie ma co liczyć na cud i się łudzić

15

W końcu to Griezmann mówił że siedzi już przy jednym stole z Messim i Ronaldo . Jak widać nawet do stołka nie sięga

1

Ludzi więcej wiary , czytam komentarze a tu płacz i lament. Jest jak jest ale wierzyć trzeba do końca. Kibicem sie jest a nie bywa !!!!!!!!!!

0

Ktoś mi powie kto tu jest adminem? Bo mam pytanko ?

2

Jak dla mnie Barcelona dla Arthura to za wysokie progi. Miał czas ale go nie wykorzystał poprostu jest za słaby. Dobre występy można policzyć na jednej ręce. W ofensywie trsgefua cały czas podania do tyłu. Jedynie co go broni to wiek. Nie jestem zwolennikiem tej wymiany ale napewno Pijanic więcej pokaże niż on !

2

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

2

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

2

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

0

@Greenalley Zgadzam się

3

Najlepsza opcja to by była sprzedaż za 80 mln bez wymiany. Po tym co Arthur pokazuje odkąd tu jest to dla mnie za mało . Dobre mecze można policzyć na jednej ręce. W ofensywie bardzo słabo kluczowych podań w ogóle. I najlepsze Puiq po wejściu wczoraj dał więcej niż Arthur przez niespełna 60 minut.

3

@lukasz159 zgadzam się z tobą a wejście Puiqa tylko to potwierdza :)

9

Puiq 20 min i zdecydowanie lepszy od Arthura !

3

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Komentarz usunięty

25

Witam , nie lubię komentować decyzji sędziów bo one się czasem zdarzają ale to co się wczoraj wydarzyło to jest kryminał i to w dobie Varu do jasnej cholery czemu przy bramce Jaruzaja nawet nie było weryfikacji? Karny również wątpliwy tak jak i bark Benza. Wczoraj było ewidentnie widać że sędzia albo jest upośledzony albo pomaga Realowi. Jeśli tak ma to wyglądać to obrazu dajmy PUTKĄ tego mistrza !!!!!!!!!

6

VAR w Hiszpanii to jest kryminał masakra.

6

@Gryzarez to nie mgła tylko brak Varu i chyba tu przyznasz racje ... nie pozdrawiam

0

Idealny skład . Po zwycięstwo:)

3

Bardzo martwi mnie Arthur podaje tylko do tyłu, zero dobrych piłek do przodu. Tak jest jest jeszcze młody ale już trochę u nas jest a jego dobre występy można policzyć na jednej ręce. Naprawdę gość mnie nie przekonuje chociaż bardzo byłem za nim , oby to się zmieniło.

0

Kto jeszcze czyta te bzdury ?

0

Komentarz usunięty

0

@cat_r37 chyba ze tak .

0

Mauricio Pochettino nowym trenerem Tottenhamu? Przecież nie dawno się z nim rozstał...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?