Bartosz85
Dołączył/a: wrzesień 2017
Warszawa
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@messi564 byłem również. Ale polecam wyjazd na własną rękę. Taniej i lepiej jak dla mnie
0
@kacperek2005letsgo Kacperek wracaj na stronę prześcieradełek xfdf
0
@Mathew86 ja chyba robiłem tak że asystent mi to przedstawiał. Musial bym jutro zajrzeć do gry
1
@Comentateiro wracaj na swoja stronę do prześcieradeł
1
@Gregsky10 xdddd
0
@Uukasz_93 pożyjemy zobaczymy, szanse trzeba mu dać. Ja się cieszę że udało się sprzedać Arthura
0
@Uukasz_93 a czemu się ośmieszyli? To może być zawodnik którego właśnie nam brakowało
8
@Comentateiro xddddddddd
4
@saser17 jasne ale to co piszesz znaczy że masz słabe pojęcie o piłce nożnej. Nie rozumiem tylko po co tu wrzucasz te komentarze jak się poprostu nie znasz
3
@saser17 wiesz co jak nie wiesz kto jest wychowankiem to juz świadczy jakim jesteś kibicem. To chyba ja już wiem lepiej ostatnio mlodzi Realu zdobyli Young LM i jest kilka ciekawych nazwisk którzy presezon zaczną z pierwszą drużyną. To by było na tyle pozdrawiam
3
@saser17 hehehe spoko więc Dobranoc
3
@saser17 ja mówię o młodym wychowanku takim jak Fati czy Puiq ?
3
@saser17 a ja pytam o wychowanka ?
5
@saser17 spoko jak nie masz pojęcia to poprostu się nie wypowiadaj . Druga rzecz powiedz jaki to genialny wychowanek jest w Realu ???
0
@saser17 ehe leć leć
7
@saser17 chłopaku troche nie rozumiem co robisz na stronie Barcelony ? Boli cię że kolejny wychowanek dobrze sobie radzi czy co ?
0
@FioletoweOczy wiesz to co piszą gazety jest może w 20 % prawdą więc nie wiadomo jak jest i było naprawdę. Oczywiście nikt nie jest większy niż klub ale akurat Messi zasługuje na zakończenie kariery w Barcelonie. Jest jednym z najlepszych w historii i będzie legendą klubu a nie już jest :)
0
@saser17 no to leć już do siebie , spakuj kredki i spać bo jutro do szkoły chłopaku :)
38
Trzeba przyznać że Ansu dziś fajnie gra , co bardzo cieszy
7
@saser17 hahahaha to nie strona prześcieradeł xddd
1
@Kamiloza91 bardzo bym chciał że by tak było. Zdecydowanie wolę go od Wijnalduma
2
@FCBKasza Legenda (L)
1
@NeroTFP a ja byłem na tym filmie w kinie , to były piękne czasy :(
1
@AntoineGriezmann większych glupot nie czytałem xd
4
@EsTut też mam takie wrażenie co napiszą to odrazu w to wierzą i oburzenie , druga sprawa dużo też tu prześcieradeł :)
2
@Barca1992 dokladnie Polsat Sport 21
2
Już tych głupot nie da się czytać masakra !
0
@fcb710 ległas to ty
0
@Naker zobacz jak gra Real w tym roku. Jeśli ci sie podoba ich gra to powodzenia. Fakt mają dobrych młodych zawodników ale są w podobnej sytuacji do nas.
0
Chyba najlepiej zrobić sobie przerwę od tych wiadomości , za dużo nerwów. Mimo wszystko mam nadzieję że Leo zostanie :)