0

@messi564 byłem również. Ale polecam wyjazd na własną rękę. Taniej i lepiej jak dla mnie

0

@kacperek2005letsgo Kacperek wracaj na stronę prześcieradełek xfdf

0

@Mathew86 ja chyba robiłem tak że asystent mi to przedstawiał. Musial bym jutro zajrzeć do gry

1

@Comentateiro wracaj na swoja stronę do prześcieradeł

1

@Gregsky10 xdddd

0

@Uukasz_93 pożyjemy zobaczymy, szanse trzeba mu dać. Ja się cieszę że udało się sprzedać Arthura

0

@Uukasz_93 a czemu się ośmieszyli? To może być zawodnik którego właśnie nam brakowało

8

@Comentateiro xddddddddd

4

@saser17 jasne ale to co piszesz znaczy że masz słabe pojęcie o piłce nożnej. Nie rozumiem tylko po co tu wrzucasz te komentarze jak się poprostu nie znasz

3

@saser17 wiesz co jak nie wiesz kto jest wychowankiem to juz świadczy jakim jesteś kibicem. To chyba ja już wiem lepiej ostatnio mlodzi Realu zdobyli Young LM i jest kilka ciekawych nazwisk którzy presezon zaczną z pierwszą drużyną. To by było na tyle pozdrawiam

3

@saser17 hehehe spoko więc Dobranoc

3

@saser17 ja mówię o młodym wychowanku takim jak Fati czy Puiq ?

3

@saser17 a ja pytam o wychowanka ?

5

@saser17 spoko jak nie masz pojęcia to poprostu się nie wypowiadaj . Druga rzecz powiedz jaki to genialny wychowanek jest w Realu ???

0

@saser17 ehe leć leć

7

@saser17 chłopaku troche nie rozumiem co robisz na stronie Barcelony ? Boli cię że kolejny wychowanek dobrze sobie radzi czy co ?

0

@FioletoweOczy wiesz to co piszą gazety jest może w 20 % prawdą więc nie wiadomo jak jest i było naprawdę. Oczywiście nikt nie jest większy niż klub ale akurat Messi zasługuje na zakończenie kariery w Barcelonie. Jest jednym z najlepszych w historii i będzie legendą klubu a nie już jest :)

0

@saser17 no to leć już do siebie , spakuj kredki i spać bo jutro do szkoły chłopaku :)

38

Trzeba przyznać że Ansu dziś fajnie gra , co bardzo cieszy

7

@saser17 hahahaha to nie strona prześcieradeł xddd

1

@Kamiloza91 bardzo bym chciał że by tak było. Zdecydowanie wolę go od Wijnalduma

2

@FCBKasza Legenda (L)

1

@NeroTFP a ja byłem na tym filmie w kinie , to były piękne czasy :(

1

@AntoineGriezmann większych glupot nie czytałem xd

4

@EsTut też mam takie wrażenie co napiszą to odrazu w to wierzą i oburzenie , druga sprawa dużo też tu prześcieradeł :)

2

@Barca1992 dokladnie Polsat Sport 21

2

Już tych głupot nie da się czytać masakra !

0

@fcb710 ległas to ty

0

@Naker zobacz jak gra Real w tym roku. Jeśli ci sie podoba ich gra to powodzenia. Fakt mają dobrych młodych zawodników ale są w podobnej sytuacji do nas.

0

Chyba najlepiej zrobić sobie przerwę od tych wiadomości , za dużo nerwów. Mimo wszystko mam nadzieję że Leo zostanie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?