2

@neeed xdddddddd

0

@BarcaInfo i to jest najlepsza wiadomość dnia . Oby tylko dostawał szanse

1

@Roobo jak by to był Real to napewno był by karny taka jest prawda

0

@ViscaBarca123 oglądam wlasnie mecz on jest naprawdę dobry. Ale nie do wyjecia z Dortmundu niestety na tą chwilę

0

@Dejvo ja przynajmniej jestem człowiekiem a ty wiadomo kim hahahaha bez odbioru kurnik xdddddddddddddd

0

@Dejvo hahaha tak myślałem hahahaha xddddddddddddddddd

0

@Dejvo kiedy twój Górnik zdobył mistrza lepiej powiedz ? Hahaha xddddddddd

0

@Dejvo haha naucz sie pisać po Polsku wsioku bez odbioru

1

Brawo drużyna , dziś było widać rękę Koemana . Podoba mi się ta Barcelona . Czekamy na Seville

0

@Dejvo boli ???? Ma boleć haha

0

@Dejvo Póki co to Legia od 10 lat zdobywa punkty na arenie międzynarodowej. To Legia grała ostatnio w Lidze Mistrzów. Jeśli chodzi o kibiców to są jedni z lepszych w Europie. Ja rozumiem ból dupy ale wszystko masz w Google wystarczy poczytać :)

0

@Dejvo ojej dzieciak jeszcze nie śpi

1

Busi dziś wygląda naprawde dobrze .

1

Wiem że to dopiero drugi mecz. Ale podoba mi się ta Barcelona.

0

@Dejvo hahahahaha idz spać dzieciaku pozdrawiam xddd

0

Fati co za kot :)))))

0

@Dejvo??????????

0

@ksobi ja też zawsze

4

Widzę tu wszyscy za Qarabachem

3

@neymarjr_143 zawsze za Polskimi drużynami

0

@BarcaFan17 niestety w plecy

12

Brawo Lech !!!

31

Mam dziś tylko jedno marzenie że by nie było Busiego w pierwszym składzie. Jeśli tak się stanie o wynik jestem spokojny :)

0

@Gappeq chyba jednak nie jest taki pewny xd

0

@Triv44 tak tam nudno ?

0

@Triv44 chyba strony pomyliłeś , leć na stronę prześcieradeł xd

0

@gontex oglądałem każdy ma swój gust. Ja dotrwałem do odcinka 4 zanudził mnie i olałem :)

0

@VirtuoZ nie pij

0

@VirtuoZ to nie pij bo chyba ci szkodzi xdd

0

Busi już do zmiany co mu jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?