Bartosz85
Dołączył/a: wrzesień 2017
Warszawa
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@neeed xdddddddd
0
@BarcaInfo i to jest najlepsza wiadomość dnia . Oby tylko dostawał szanse
1
@Roobo jak by to był Real to napewno był by karny taka jest prawda
0
@ViscaBarca123 oglądam wlasnie mecz on jest naprawdę dobry. Ale nie do wyjecia z Dortmundu niestety na tą chwilę
0
@Dejvo ja przynajmniej jestem człowiekiem a ty wiadomo kim hahahaha bez odbioru kurnik xdddddddddddddd
0
@Dejvo hahaha tak myślałem hahahaha xddddddddddddddddd
0
@Dejvo kiedy twój Górnik zdobył mistrza lepiej powiedz ? Hahaha xddddddddd
0
@Dejvo haha naucz sie pisać po Polsku wsioku bez odbioru
1
Brawo drużyna , dziś było widać rękę Koemana . Podoba mi się ta Barcelona . Czekamy na Seville
0
@Dejvo boli ???? Ma boleć haha
0
@Dejvo Póki co to Legia od 10 lat zdobywa punkty na arenie międzynarodowej. To Legia grała ostatnio w Lidze Mistrzów. Jeśli chodzi o kibiców to są jedni z lepszych w Europie. Ja rozumiem ból dupy ale wszystko masz w Google wystarczy poczytać :)
0
@Dejvo ojej dzieciak jeszcze nie śpi
1
Busi dziś wygląda naprawde dobrze .
1
Wiem że to dopiero drugi mecz. Ale podoba mi się ta Barcelona.
0
@Dejvo hahahahaha idz spać dzieciaku pozdrawiam xddd
0
Fati co za kot :)))))
0
@Dejvo??????????
0
@ksobi ja też zawsze
4
Widzę tu wszyscy za Qarabachem
3
@neymarjr_143 zawsze za Polskimi drużynami
0
@BarcaFan17 niestety w plecy
12
Brawo Lech !!!
31
Mam dziś tylko jedno marzenie że by nie było Busiego w pierwszym składzie. Jeśli tak się stanie o wynik jestem spokojny :)
0
@Gappeq chyba jednak nie jest taki pewny xd
0
@Triv44 tak tam nudno ?
0
@Triv44 chyba strony pomyliłeś , leć na stronę prześcieradeł xd
0
@gontex oglądałem każdy ma swój gust. Ja dotrwałem do odcinka 4 zanudził mnie i olałem :)
0
@VirtuoZ nie pij
0
@VirtuoZ to nie pij bo chyba ci szkodzi xdd
0
Busi już do zmiany co mu jest