1

@bartekvisca Narcos dobry, polecam też El Chapo

0

@BigVu tylko wtedy nie było Varu wiec nie ma co płakać xd

1

@MeMyselfAndI xddddd to wrzuć ten kupon jak to dla ciebie pewniak

1

@mikokarla w punkt !!! Visca el Barca na zawsze !!!!

0

@MeMyselfAndI lec na stronę prześcieradeł przecież macie swoje problemy czyż nie ?

0

@BigVu tak sobie to tłumacz xdddd i spójrz w tabele kto dostal najwięcej karnych a kto najmniej

1

@damian16161212 tylko ta Legia od kilku lat zdobywa punkty do rankingu . To Legia grała ostatnio w lidze mistrzów. Fakt ostatnie dwa lata słabo. Ale w porównaniu do innych zespołów to i tak tylko Legia coś pokazuje

0

@VenoM dokładnie

0

@Mns21 myślę ze Atletico sobie poradzi z Karabachem

1

@Coutinho007 chyba w tym roku to będę im kibicował ze by mistrza zdobyli , chociaż wierzę w naszą Barce do końca !

1

Lider (L). Szkoda tylko że Barcelona przegrała tak to był by weekend idealny :(

0

@maniak33333 a moim zdaniem jak by był karny to by się wybronił sędzia za decyzję i w drugą stronę to samo. Na szczęście nie odgwizdał i mamy lidera :)

1

@333tricampeones333 mnie on w ogóle nie przekonuje. Zdecydowanie wolę Haalanda

0

@pafcioxxx bez sensu

0

@geass ehhh to lipa

0

Pytanie do grających w fife czemu po zdobytej bramce nie można np zrobić cieszynki uciszyć trybun , nawet powtórka bramki sie sama wyłącza. Gdzieś można to zmienić bo nie ogarniam ?

0

@mikokarla jasne zgadzam się

5

@mikokarla dokladnie. Nie moge czytać jak tu wszyscy płaczą masakra

0

0

Jak tam grają prześcieradła? Ogląda ktoś?

0

@michal1899 a kto ma grac z Pique ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Zaczyna się xddddddd

0

@Maciek069 a gdzie można kupić juz legalnie ?

0

@Homeopata8989 dokładnie ja też. Myślę że do nas bardziej pasował i by zrobił lepsza karierę. Jedyny Gracz Realu którego lubie :)

0

@Sysia11 raków spuchnie i nie będzie w pierwszej trójce takie jest moje zdanie

0

@Goural może i tak , szanse miał Lech i Legia . Wygrał lepszy

3

Legiunia wygrała Barcelona również jeszcze wejdzie jeden meczyk i kuponik do przodu. Idealny wieczór:)

0

@Sysia11 może i tak ale zobaczymy kto wygra na koniec

0

@mkord dokladnie ale co zrobil to widzieliśmy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?