Bartosz85
Dołączył/a: wrzesień 2017
Warszawa
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@bartekvisca Narcos dobry, polecam też El Chapo
0
@BigVu tylko wtedy nie było Varu wiec nie ma co płakać xd
1
@MeMyselfAndI xddddd to wrzuć ten kupon jak to dla ciebie pewniak
1
@mikokarla w punkt !!! Visca el Barca na zawsze !!!!
0
@MeMyselfAndI lec na stronę prześcieradeł przecież macie swoje problemy czyż nie ?
0
@BigVu tak sobie to tłumacz xdddd i spójrz w tabele kto dostal najwięcej karnych a kto najmniej
1
@damian16161212 tylko ta Legia od kilku lat zdobywa punkty do rankingu . To Legia grała ostatnio w lidze mistrzów. Fakt ostatnie dwa lata słabo. Ale w porównaniu do innych zespołów to i tak tylko Legia coś pokazuje
0
@VenoM dokładnie
0
@Mns21 myślę ze Atletico sobie poradzi z Karabachem
1
@Coutinho007 chyba w tym roku to będę im kibicował ze by mistrza zdobyli , chociaż wierzę w naszą Barce do końca !
1
Lider (L). Szkoda tylko że Barcelona przegrała tak to był by weekend idealny :(
0
@maniak33333 a moim zdaniem jak by był karny to by się wybronił sędzia za decyzję i w drugą stronę to samo. Na szczęście nie odgwizdał i mamy lidera :)
1
@333tricampeones333 mnie on w ogóle nie przekonuje. Zdecydowanie wolę Haalanda
0
@pafcioxxx bez sensu
0
@geass ehhh to lipa
0
Pytanie do grających w fife czemu po zdobytej bramce nie można np zrobić cieszynki uciszyć trybun , nawet powtórka bramki sie sama wyłącza. Gdzieś można to zmienić bo nie ogarniam ?
0
@mikokarla jasne zgadzam się
5
@mikokarla dokladnie. Nie moge czytać jak tu wszyscy płaczą masakra
0
@barcelonaLM oby
0
Jak tam grają prześcieradła? Ogląda ktoś?
0
@michal1899 a kto ma grac z Pique ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Zaczyna się xddddddd
0
@Maciek069 a gdzie można kupić juz legalnie ?
0
@Homeopata8989 dokładnie ja też. Myślę że do nas bardziej pasował i by zrobił lepsza karierę. Jedyny Gracz Realu którego lubie :)
0
@Sysia11 raków spuchnie i nie będzie w pierwszej trójce takie jest moje zdanie
0
@Goural może i tak , szanse miał Lech i Legia . Wygrał lepszy
3
Legiunia wygrała Barcelona również jeszcze wejdzie jeden meczyk i kuponik do przodu. Idealny wieczór:)
0
@Sysia11 może i tak ale zobaczymy kto wygra na koniec
0
@mkord dokladnie ale co zrobil to widzieliśmy