Bartosz85
Dołączył/a: wrzesień 2017
Warszawa
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Naker to akurat nic nie znaczy . Dla mnie jeśli Dembele ominą kontuzje dalej może być lepszy od Mbappe
0
@Naker Mbappe jest dobry ale też przereklamowany, w meczach z lepszymy poprostu go nie ma
17
Brawo Puiq za bramkę i brawo Trincao wreszcie dobra zmiana:).
0
@Masterix spoko niech biorą dla mnie Mbappe jest przereklamowany i to bardzo . Szczerze to nie wydaje mi się że by go kupili
1
@Masterix z ta kasą to bym nie przesadzał jest kryzys i napewno każdy klub go oddczuje
0
@Gitarkafcb ale teraz jest i ma się dobrze , niech jeszcze wróci Ansu :)
1
@Oskar00 prawda jest taka że putki są w dużo gorszej sytuacji niż my i to jest fakt . My mamy jakaś młodzież a oni nic
0
@Oskar00 prawda Cr jest jednym z najlepszych w historii i trzeba się z tego cieszyć
2
@Oskar00 a Messi to gdzie gra w ataku ?
2
@czesctuam zobacz lepiej jakim ogórkom strzela Penaldo w elimacjach do mistrzostw Europy a zobacz z kim gra Messi w eliminacjach nie ma co porównywać
1
@Haxen nawet nie ma co czytać visca łebki wyskoczyły haha
4
Brawo Athletic wygrał lepszy , niestety przed nami jeszcze dużo pracy. Visca el Barca
0
@cules100pro niestety nie pęknie bo będzie na izolatkach
9
Brawo Riqui takich zawodników potrzebujemy, oby w końcu dostał swoją szansę potencjał jest ogromny :)
0
Kiel -Bayern 2 2 i dogrywka :)
0
@kamson24 a w czym?
0
@Barcza223 niestety chyba nie . Kurs na Barce polecial do góry prawie 30 groszy
0
Jeśli to prawda brawo za transfer Erica :)
3
@Rust_Cohle
1. Ronaldinho
2. Puyol
3. Messi
4. Iniesta
5. Ter Stegen
0
@Ronmes chyba inne mecze oglądamy albo strony pomyliłeś xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Ronmes może i tak ale sam wiesz ile oni maja takich sytuacji na swoją korzyść
0
Oj będzie ból dupy prześcieradełek hahaha
0
@masa11 jeśli będzie grał jak ostatnio to warte jak najbardziej
0
Całe szczęście. Mam nadzieję że zostanie już na ławce.
1
@monsterrize zdecydowanie wolę Erika za free
1
@tmQbassive dokładnie, piona :)
0
@tmQbassive ja od dziś dieta i też cisnę. Tylko siłownię zamknięte i trochę lipa ale w domu robie co mogę:)
0
@tmQbassive łapa rośnie :)
0
@Bulos11 psg wcale nie jest w lepszej formie , w ogórkowej lidze też im nie idzie