0

@Naker to akurat nic nie znaczy . Dla mnie jeśli Dembele ominą kontuzje dalej może być lepszy od Mbappe

0

@Naker Mbappe jest dobry ale też przereklamowany, w meczach z lepszymy poprostu go nie ma

17

Brawo Puiq za bramkę i brawo Trincao wreszcie dobra zmiana:).

0

@Masterix spoko niech biorą dla mnie Mbappe jest przereklamowany i to bardzo . Szczerze to nie wydaje mi się że by go kupili

1

@Masterix z ta kasą to bym nie przesadzał jest kryzys i napewno każdy klub go oddczuje

0

@Gitarkafcb ale teraz jest i ma się dobrze , niech jeszcze wróci Ansu :)

1

@Oskar00 prawda jest taka że putki są w dużo gorszej sytuacji niż my i to jest fakt . My mamy jakaś młodzież a oni nic

0

@Oskar00 prawda Cr jest jednym z najlepszych w historii i trzeba się z tego cieszyć

2

@Oskar00 a Messi to gdzie gra w ataku ?

2

@czesctuam zobacz lepiej jakim ogórkom strzela Penaldo w elimacjach do mistrzostw Europy a zobacz z kim gra Messi w eliminacjach nie ma co porównywać

1

@Haxen nawet nie ma co czytać visca łebki wyskoczyły haha

4

Brawo Athletic wygrał lepszy , niestety przed nami jeszcze dużo pracy. Visca el Barca

0

@cules100pro niestety nie pęknie bo będzie na izolatkach

9

Brawo Riqui takich zawodników potrzebujemy, oby w końcu dostał swoją szansę potencjał jest ogromny :)

0

Kiel -Bayern 2 2 i dogrywka :)

0

@kamson24 a w czym?

0

@Barcza223 niestety chyba nie . Kurs na Barce polecial do góry prawie 30 groszy

0

Jeśli to prawda brawo za transfer Erica :)

3

@Rust_Cohle
1. Ronaldinho
2. Puyol
3. Messi
4. Iniesta
5. Ter Stegen

0

@Ronmes chyba inne mecze oglądamy albo strony pomyliłeś xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Ronmes może i tak ale sam wiesz ile oni maja takich sytuacji na swoją korzyść

0

Oj będzie ból dupy prześcieradełek hahaha

0

@masa11 jeśli będzie grał jak ostatnio to warte jak najbardziej

0

Całe szczęście. Mam nadzieję że zostanie już na ławce.

1

@monsterrize zdecydowanie wolę Erika za free

1

@tmQbassive dokładnie, piona :)

0

@tmQbassive ja od dziś dieta i też cisnę. Tylko siłownię zamknięte i trochę lipa ale w domu robie co mogę:)

0

@tmQbassive łapa rośnie :)

0

@Bulos11 psg wcale nie jest w lepszej formie , w ogórkowej lidze też im nie idzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?