Bartosz85
Dołączył/a: wrzesień 2017
Warszawa
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Roobo zdecydowanie się z tobą zgadzam
4
Brawooooooo LEEEEGIIAAAAAA
2
@fart dokładnie oby reszta też z awansem
0
@Timishiru1337 bialko i kreatyna wystarczy. Oczywiście można witaminki do tego dorzucić
1
Przede wszystkim to nigdy nie powinno cię być w klubie , kolejny wynalazek Bartomeu masakra
2
@Explode na ławkę może się przydać xd
1
@nabial gratulacje
2
I to jest najlepsza wiadomość. I oby to on okazał się największym wzmocnieniem przyszłego sezonu :)
0
Siedzi :))))))))))
0
@mekston pewnie tak ale strasznie się to ogląda
4
Tylko że by nie było dogrywki to by była tragedia xd
6
Brawo panie Laporta brawo :)
0
@kakusus stary wielkie dzięki
0
@bafi jak byś znalazł proszę daj info , kiedyś też szukałem i nie udało się:(
3
@Messibestplayerintheworld spokojnie to fan prześcieradeł więc dlatego ten komentarz :)
1
@jeyx77x absolutnie nie
3
Oscar dla Sterlinga ale co ten Var odpierdziela masakra
7
Brawo Legia :))))))
16
Pedri ale to będzie kot , przyjemnie się patrzy na jego grę a on ma dopiero 18 lat szoook
2
@Explode jasne :( ale jakoś bardziej wierzę w niego niż Langleta
1
@patrykzmc2000 a ja bym go zostawił i sprzedał Lengleta . W formie zdecydowanie BigSam lepszy
3
On już to wygrał nie ma innej opcji :)))
0
@deiw99 przy takiej grze Brazyli to może się wszystko wydarzyć, poziom Copa to kpina
2
@Kapsel12 i to jest wiadomość dnia :)
1
@barcamember Klangor Polecam
0
@Gosciuu tak samo jak twój komentarz to gówno xd beż odbioru gosciuu haha, po drugie artykuł nie jest o Legii
2
@Gosciuu ciekawe gdzie jest twój klubik hahahahaha
3
@yla piłeś? Nie pisz xddd
4
@ksawizimens faboya srealu tym bardziej
1
@Fenelon był jest i zawsze będzie najlepszy:)