1

@Roobo zdecydowanie się z tobą zgadzam

4

Brawooooooo LEEEEGIIAAAAAA

2

@fart dokładnie oby reszta też z awansem

0

@Timishiru1337 bialko i kreatyna wystarczy. Oczywiście można witaminki do tego dorzucić

1

Przede wszystkim to nigdy nie powinno cię być w klubie , kolejny wynalazek Bartomeu masakra

2

@Explode na ławkę może się przydać xd

1

@nabial gratulacje

2

I to jest najlepsza wiadomość. I oby to on okazał się największym wzmocnieniem przyszłego sezonu :)

0

Siedzi :))))))))))

0

@mekston pewnie tak ale strasznie się to ogląda

4

Tylko że by nie było dogrywki to by była tragedia xd

6

Brawo panie Laporta brawo :)

0

@kakusus stary wielkie dzięki

0

@bafi jak byś znalazł proszę daj info , kiedyś też szukałem i nie udało się:(

3

@Messibestplayerintheworld spokojnie to fan prześcieradeł więc dlatego ten komentarz :)

1

@jeyx77x absolutnie nie

3

Oscar dla Sterlinga ale co ten Var odpierdziela masakra

7

Brawo Legia :))))))

16

Pedri ale to będzie kot , przyjemnie się patrzy na jego grę a on ma dopiero 18 lat szoook

2

@Explode jasne :( ale jakoś bardziej wierzę w niego niż Langleta

1

@patrykzmc2000 a ja bym go zostawił i sprzedał Lengleta . W formie zdecydowanie BigSam lepszy

3

On już to wygrał nie ma innej opcji :)))

0

@deiw99 przy takiej grze Brazyli to może się wszystko wydarzyć, poziom Copa to kpina

2

@Kapsel12 i to jest wiadomość dnia :)

1

@barcamember Klangor Polecam

0

@Gosciuu tak samo jak twój komentarz to gówno xd beż odbioru gosciuu haha, po drugie artykuł nie jest o Legii

2

@Gosciuu ciekawe gdzie jest twój klubik hahahahaha

3

@yla piłeś? Nie pisz xddd

4

@ksawizimens faboya srealu tym bardziej

1

@Fenelon był jest i zawsze będzie najlepszy:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?