Bartosz85
Dołączył/a: wrzesień 2017
Warszawa
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Naker patrząc na składy obu zespołów wcale bym nie powiedział że mają lepszy skład. A mbappe póki co nadal w Psg
0
@Naker tak pytam na serio. Nie siedzę na forum cały czas , a nie umiesz wytłumaczyć?
0
@Naker ale przed czym ? Tak z ciekawości
0
@PatrychoO wolę chyba jego niż Lengleta :)
7
Brawo LEGIA , Brawo Artur (L)
0
@Maxxx79 a czy kogoś już kupili ?
0
@Mns21 wiadomo ale w rewanżu może zdażyć się wszystko, oby awansowali
3
No i brawo Legia . W Warszawie spokojnie można powalczyć:))))) Liga Europy blisko
0
Brawo Raków, jeszcze Legia i będzie cacy
3
Brawo Legiunia :)
0
Ja pierd.... długo potrwa wychodzenie z tego szamba
4
Leo już nie ma koniec i kropka . Już mam dość czytania codziennie tego samego. W niedziele zaczynamy walkę. Visca el Barcaaa zawsze !
0
@1daytodeath ja gram koło 20 lat i mam się dobrze :) . Ale oczywiście trzeba to robic z głową i nie traktować jako formę zarabiania pieniędzy
0
@Edoss lepiej powiedz gdzie jest twój klubik ? Ahhh ciekawe
1
@AllBundy marzenie :)
0
@Edoss Oj blisko było ale by zapiekło xd
0
@Edoss xddddddddddddd haha
0
@Edoss mecz trwa 90 minut xd
0
@LuisSalvano ja byłem na kilku w tym dwa klasyki i moim zdaniem zdecydowanie w Polsce lepsza atmosfera
0
@Deeespacito dokładnie:)
1
@QuiqueSetien1958 najlepsza zawsze
0
@Edoss dziś raczej awans
3
Do boju Legiunia!!!
1
@okiemtypera_lucaxx95 awans 2.25 i ja w to idę
2
@ptrx można. Byłem na Camp Nou na klasyku i typ siedział w koszulce Realu byłem w szoku
2
Kilka razy udało mi się oglądać Leo na żywo i było to niesamowite przeżycie , nie do opisania . Plan miałem taki że by w nowym sezonie jeszcze pojawić się na Camp Nou i zrobić to jeszcze raz , niestety nie będzie mi to dane już nigdy I z tego powodu czuję ogromny smutek. To co zrobił dla klubu jest nie wyobrażalne i nikt już tego nie powtórzy. Patrząc na skład nie jest źle I zobaczymy co sezon pokaże. Kibicowałem Barcelonie przed Leo I będę napewno dalej jej kibicował zawsze!!!
3
@Kibel jeszcze słabszy jest twój komentarz
5
Bartomeu to powinni ukamieniować za to co zrobił z tym klubem , wciąż nie mogę w to uwierzyć ...
2
@Wojcio chyba kac jeszcze trzyma pół piłkarza? Ty oglądałeś mecze w tamtym sezonie
22
No i elegancko . Trochę szczęśliwy ale dobry wynik. W Warszawie wszystko możliwe jedziemy dalej