0

@Naker patrząc na składy obu zespołów wcale bym nie powiedział że mają lepszy skład. A mbappe póki co nadal w Psg

0

@Naker tak pytam na serio. Nie siedzę na forum cały czas , a nie umiesz wytłumaczyć?

0

@Naker ale przed czym ? Tak z ciekawości

0

@PatrychoO wolę chyba jego niż Lengleta :)

7

Brawo LEGIA , Brawo Artur (L)

0

@Maxxx79 a czy kogoś już kupili ?

0

@Mns21 wiadomo ale w rewanżu może zdażyć się wszystko, oby awansowali

3

No i brawo Legia . W Warszawie spokojnie można powalczyć:))))) Liga Europy blisko

0

Brawo Raków, jeszcze Legia i będzie cacy

3

Brawo Legiunia :)

0

Ja pierd.... długo potrwa wychodzenie z tego szamba

4

Leo już nie ma koniec i kropka . Już mam dość czytania codziennie tego samego. W niedziele zaczynamy walkę. Visca el Barcaaa zawsze !

0

@1daytodeath ja gram koło 20 lat i mam się dobrze :) . Ale oczywiście trzeba to robic z głową i nie traktować jako formę zarabiania pieniędzy

0

@Edoss lepiej powiedz gdzie jest twój klubik ? Ahhh ciekawe

1

@AllBundy marzenie :)

0

@Edoss Oj blisko było ale by zapiekło xd

0

@Edoss xddddddddddddd haha

0

@Edoss mecz trwa 90 minut xd

0

@LuisSalvano ja byłem na kilku w tym dwa klasyki i moim zdaniem zdecydowanie w Polsce lepsza atmosfera

0

@Deeespacito dokładnie:)

1

@QuiqueSetien1958 najlepsza zawsze

0

@Edoss dziś raczej awans

3

Do boju Legiunia!!!

1

@okiemtypera_lucaxx95 awans 2.25 i ja w to idę

2

@ptrx można. Byłem na Camp Nou na klasyku i typ siedział w koszulce Realu byłem w szoku

2

Kilka razy udało mi się oglądać Leo na żywo i było to niesamowite przeżycie , nie do opisania . Plan miałem taki że by w nowym sezonie jeszcze pojawić się na Camp Nou i zrobić to jeszcze raz , niestety nie będzie mi to dane już nigdy I z tego powodu czuję ogromny smutek. To co zrobił dla klubu jest nie wyobrażalne i nikt już tego nie powtórzy. Patrząc na skład nie jest źle I zobaczymy co sezon pokaże. Kibicowałem Barcelonie przed Leo I będę napewno dalej jej kibicował zawsze!!!

3

@Kibel jeszcze słabszy jest twój komentarz

5

Bartomeu to powinni ukamieniować za to co zrobił z tym klubem , wciąż nie mogę w to uwierzyć ...

2

@Wojcio chyba kac jeszcze trzyma pół piłkarza? Ty oglądałeś mecze w tamtym sezonie

22

No i elegancko . Trochę szczęśliwy ale dobry wynik. W Warszawie wszystko możliwe jedziemy dalej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?