Bartosz85
Dołączył/a: wrzesień 2017
Warszawa
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Josue brawo (L)
1
@Tomix_83 i fryteczki do tego:)
0
@Foro dokładnie. Dużo ludzi narzeka że przycina czy coś ale u mnie działa bez zarzutu
1
@Foro możesz ją odrazu wyłączyć po zakupie . Ja tego nie zrobisz to będzie Ci naliczało
6
Mam nadzieję że jednak ten transfer nie dojdzie do skutku . Za duże koszta zdecydowanie . I jakoś nie jestem przekonany chociaż jest kotem
7
Brawo Legiunia , ważne 3 pkt :)))
0
@BART97 nie żałuję bycia kibicem najlepszej drużyny w Polsce nigdy :)
2
@fart ogląda się to tragicznie No ale najważniejsze że strzelili:)
0
@escarabajo wszystko zależy jaki jest stopień zerwania
0
@xVENUMx 4 razy , bolesne ale to nic poważnego. Nawet nie wkładałem w gips
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@AlexDark00 hehehe co on gra to jest poezja
6
https://x.com/DobleacMX/status/1498054648174891012
1
@Sulimo bądź silny , powodzenia :)
8
Brawo (L) :)))
0
@szymonK kupuj zdecydowanie na oficjalnej . Byłem kilka razy i zawsze tam kupowałem. Jak byś miał pytania pisz na priv pomogę , wyjazd z fcbarca też polecam ale taniej wyjdzie na własną rękę :)
10
To co robi on I Gavi jest niesamowite, możemy mieć duet na miarę Iniesty i Xaviego :)
1
@Deviler zdecydowanie tak
0
@wroclawskifan dzięki za info,
0
Viaplay nadal jest darmowy miesiąc dla nowych użytkowników ?
0
@SebeQ12 piłeś? Nie pisz xddd
5
No to Leo do dzieła jazda z prześcieradłami !!!!
0
@FanBarcy22 dawno nie byłem ale kiedyś dość często Bulldog British Pub w samym centrum
2
Poprawa jest i to widać a będzie lepiej. Top 4 obowiązkowo i spróbować powalczyć o Europejską bo szanse są. Visca el Barca
0
Witam , może polecić ktoś jakiegoś smartwatcha ? Może ktoś z was używa? Głównie chodzi mi o sport siłownia, rower , bieganie. Używam telefonu Samsunga że by się fajnie parował z nim. Z tego co patrze to dobry wydaje się Garmin . Będę wdzięczny. Dziś tylko 3 pkt :)
0
@michal26 buahahahaha nawet dzięki rozbawiłeś mnie pozdrawiam serdecznie
0
@michal26 założysz się?
3
Brawo (L) :))))))
0
@OsamaDembele podobno tak xd
0
@OsamaDembele jak nie strzela w United to myślisz że tam by strzelał swieżaczku?