Bartosz85
Dołączył/a: wrzesień 2017
Warszawa
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KrwawiaceoczyVEB oczywiście zgadzam się Roberta nie było w tym meczu
5
Gavi , Balde ,Ter Stegen i Pique bardzo dobry mecz , niestety Raphinia i Torres masakra . Mam nadzieję że Xavi coś wymyśli na środę bo może być naprawdę ciężko....
1
Jak dla mnie karnego nie było bez przesady , oczywiście szkoda eh :)
0
@FCB24 Blair With Project
5
@arasz1819 to tylko biały przyszedł bo ma nudne życie i szuka wrażeń na la rambli :)
0
@okiemtypera_lucaxx95 zawsze kibicuje Polskim drużyna czy to jest Legia Lech czy inna drużyna
6
Brawoooo Legiuniaaaaa :)))))
0
@okiemtypera_lucaxx95 graj strzela :)
0
@Pilka_jest_okragla jak dla mnie będzie z niego najlepszy pomocnik na świecie
0
@Kamiloza91 dokładnie tak , jest progres i będzie tylko lepiej
0
Mecz nie był zły szkoda szans z pierwszej połowy, trzeba pracować dalej bo potencjał widać w tej drużynie.
1
@okiemtypera_lucaxx95 wchodzę w to za 3 stówki :)
0
@PatrykBarca w niego akurat wierzę :)
2
@okiemtypera_lucaxx95 siedzi :)
1
@PatrykBarca ja mam ich win 1440 do wyjecia , do tego jeszcze te ich stroje masakra jakaś
0
@okiemtypera_lucaxx95 ciężko będzie
0
@Chaoss ostatnio założyłem konto na betclick i jestem zadowolony .
2
Brawo Raków zasłużenie ehhh
0
@Zorrocule niestety wieku nie oszuka , zgadzam się że jeszcze coś pokaże ale gorzej będzie z tym czy ktoś go weźmie.... zobaczymy
2
@DawidekFCB ja jeszcze wcześniej przeżyłem drużynę Louisa Van Gaala , mam podobne odczucia co ty :) pozdrawiam
0
@Zorrocule myślę że taka Borussia by go nawet nie chciała taka jest prawda
1
@clyde na ps 4 też taka promka ?
5
Każdy tylko nie Thomas Meunier proszę
2
Carlito Brawooo (L)
0
Fajna grupa i jeszcze lepsze mecze . Już nie mogę się doczekać:)
3
@msmsms stary z tym jednym z najlepszych prawych obrońców w historii to bardzo delikatnie mówiąc przesadziłeś xd
1
@fart wracamy na swoje miejsce :)
1
Brawoooooooooo (L)
0
@kamiVeB najgorsze że Haller ma złośliwego oby z tego wyszedł
0
@michal26 kolega miał wycięli mu jądro oczywiście szybko wykryty , minęło 5 lat żyje ma się dobrze