0

@Arkadio90 hahaha ojej musisz mieć nudne życie nie pozdrawiam

1

@Arkadio90 nie pij :)

2

Ależ oni dziś grają haha LEGIUNIAAAA ukochana ma :)))

3

Zagrać taką samą połowę i jest awans , Brawo Pogoń za walkę

0

@AlphaNumeric jak się nie znasz to nie pisz bzdur

3

Brawoooooo Legiuniaa, Brawo kibicie za doping najlepsi (L)

1

@Sulimo w punkt !!!

0

@D10SLEO a czemu ma boleć? Ja tam się cieszę , czy raczej ciebie boli Warszawa ?

10

Brawo Raków:)))

0

@ciawa94 ja się z tobą zgadzam i tak bym wolał.

0

@MateuszDoniec wszystko spoko tylko ostatnio dużo tego i często to newsy pismaków które zwykle nie są prawdziwe

21

Zaraz będzie słynna "Aktualizacja " xd. Warto poczekać na oficjalke

0

@HighestInTheRoom jak wyglądał mecz? Niestety jestem na mazurach zasięg tragedia i nie mogłem oglądać :(

5

Brawo Leszku Marchwiński w formie

5

@FcPortoFan1999 zgadzam się bez formy, Hladun do pierwszego

3

Powalczymy jeszcze o ten awans, Brawo dla kibiców doping 90 minut jak zawsze najlepsi (L)

1

@MarcepanowyKsiaze może jeszcze wyciągną ten remis

2

Brawo Dawaj Legioooooo

1

W tym meczu nie zawiedli tylko kibicie zresztą jak zawsze ehh

1

@FcPortoFan1999 muszą strzelić bo z czasem będzie coraz gorzej

1

@FcPortoFan1999 Tobiasz to nie powinien być w 1 składzie

7

Walczyć Leszku Walczyć :)

0

@talizmo buahahaha

3

@Pawci023x Bytom ?

1

Jak można było tego nie gwizdnąć xddd

1

@FcPortoFan1999 kur.. ale nie można takich błędów robić

0

@FcPortoFan1999 damy rady szkoda sytuacji sprzed chwili .....

0

Walczyć Legiunia Walczyć

3

Walczyć Pogoń walczyć!!!

7

Brawooooo Raków:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?