Bartosz85
Dołączył/a: wrzesień 2017
Warszawa
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mkord haha haha
3
Coś czuję że Pan Musiał jeszcze coś odwali w tym meczu xdddd
4
Elitim walczymy z nimi brawoooo
1
@FcPortoFan1999 wiadomo , ogólnie ciężka sytuacja ale ten sędziego to jest żart
3
Musiał to pajac kolejny raz
1
Nie było źle, martwi obrona i Ter Stegen. Jedziemy dalej. VISCA EL BARCA
0
Brawoooo Barcaaa do końca:)
4
Jeśli dowiozą remis to nie będzie źle. Cisną ale może się uda .
1
Co za drukarz buahahaha
0
@Ricardinio14 również klangor polecam
4
Piękna pogoda, to będzie dobry dzień :) smacznej kawusi wszystkim (L)
5
Mamy puchary Brawooo, a nie dowiarki do nory cichutko Hahahaha. BRAWO LEGIUNIA
0
@Arkadinho69 dzieci tego nie zrozumieją
1
@Transu96 ty już przegrałeś
2
Walczyć Legia walczyć!!!
1
@PIWOSZ89 jak zawsze najlepsze:) nie którzy nie rozumieją haha
0
@FcPortoFan1999 dokładnie zaczynamy:)
1
@FcPortoFan1999 najbardziej sie o to boję że by Tobiasz nie spierdzielił jak wczoraj bramkarz Rakowa
1
Dobre losowanie , jeszcze tylko awans Legiunii i idealny dzień:)
2
Yamal przyszła gwiazda tej drużyny. WIELKIE BRAWA CHŁOPAKU
0
@QuaReL buahahaha nie płacz dzieciaku
0
@Gaz najlepsze ale drogie , ale za jakość trzeba zapłacić więcej
7
Brawo LEGIUNIA , powalczymy o te puchary. Nieźły wynik i brawo dla kibiców jak zawsze na wyjazdach (L)
1
@Rust_Cohle a ja zawsze kibicuje Polskim drużyna w europejskich pucharach mimo to że nienawidzę kilku drużyn ale zawsze za Polską
3
Brawoooo Veldeeee
8
Dawaj Leszku walcz :)
0
@Arkadio90 kibicuj sobie ale nie pisz głupot. A co w tym avatarze zabawnego ? Pij sobie swoja whisky lepiej
9
Kocham piłkę za takie emocje haha KOCHAM CIE LEGIO WARSZAWA :)
1
@lucas/catalan już szczur się nie odezwie haha
0
@Arkadio90 ojej teraz to wracaj do nory hahahaha