0

@mkord haha haha

3

Coś czuję że Pan Musiał jeszcze coś odwali w tym meczu xdddd

4

Elitim walczymy z nimi brawoooo

1

@FcPortoFan1999 wiadomo , ogólnie ciężka sytuacja ale ten sędziego to jest żart

3

Musiał to pajac kolejny raz

1

Nie było źle, martwi obrona i Ter Stegen. Jedziemy dalej. VISCA EL BARCA

0

Brawoooo Barcaaa do końca:)

4

Jeśli dowiozą remis to nie będzie źle. Cisną ale może się uda .

1

Co za drukarz buahahaha

0

@Ricardinio14 również klangor polecam

4

Piękna pogoda, to będzie dobry dzień :) smacznej kawusi wszystkim (L)

5

Mamy puchary Brawooo, a nie dowiarki do nory cichutko Hahahaha. BRAWO LEGIUNIA

0

@Arkadinho69 dzieci tego nie zrozumieją

1

@Transu96 ty już przegrałeś

2

Walczyć Legia walczyć!!!

1

@PIWOSZ89 jak zawsze najlepsze:) nie którzy nie rozumieją haha

0

@FcPortoFan1999 dokładnie zaczynamy:)

1

@FcPortoFan1999 najbardziej sie o to boję że by Tobiasz nie spierdzielił jak wczoraj bramkarz Rakowa

1

Dobre losowanie , jeszcze tylko awans Legiunii i idealny dzień:)

2

Yamal przyszła gwiazda tej drużyny. WIELKIE BRAWA CHŁOPAKU

0

@QuaReL buahahaha nie płacz dzieciaku

0

@Gaz najlepsze ale drogie , ale za jakość trzeba zapłacić więcej

7

Brawo LEGIUNIA , powalczymy o te puchary. Nieźły wynik i brawo dla kibiców jak zawsze na wyjazdach (L)

1

@Rust_Cohle a ja zawsze kibicuje Polskim drużyna w europejskich pucharach mimo to że nienawidzę kilku drużyn ale zawsze za Polską

3

Brawoooo Veldeeee

8

Dawaj Leszku walcz :)

0

@Arkadio90 kibicuj sobie ale nie pisz głupot. A co w tym avatarze zabawnego ? Pij sobie swoja whisky lepiej

9

Kocham piłkę za takie emocje haha KOCHAM CIE LEGIO WARSZAWA :)

1

@lucas/catalan już szczur się nie odezwie haha

0

@Arkadio90 ojej teraz to wracaj do nory hahahaha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?