Bartosz85
Dołączył/a: wrzesień 2017
Warszawa
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@bartas97 nic nie poradzę jedni się cieszą a drudzy nie :)
6
Dwaaa brawo Legiaaa , dobrze dziś wyglądamy:)
0
@Orlik00 rozumiem to słabo, ja używam konto brata i ja i on bez problemów
0
@Orlik00 używam od roku na telefonie i tv , szczerze nie mam żadnych problemów. Fakt zdarzyło się ze mecz nie chciał odpalić ale sporadycznie. Może WiFi albo internet szwankuje ?
1
@bartas97 coraz bliżej:)
4
Brawooooooo (L) :))))
0
@GeraltzKatalonii też ich mam ale dopiero zobaczyłem wyniki więc tych emocji nie było xd
0
@P33ck dziś wygrana ? Ta Rybakina podobno niezła
1
@Janas11224 jeszcze barany na nich glosuja masakra
0
@Prorokk szacun ! Ja trochę pije ale delikatnie zostawiam się czy w ogóle z tym nie skończyć bo do czego to potrzebne
0
@Bogan mam tak samo tylko u mnie zazwyczaj kończyło się zerwanym filmem niestety .
26
Sylwester bez alkoholu coraz bardziej mi się podoba. Teraz czas na siłownię. Wszystkiego dobrego w nowym roku Cules :)
10
@chrissssty69 ona ma 16 lat nie wiadomo co będzie za dwa lata , widziałeś go w akcji że piszesz że może mu buty czyścić? Póki co jest dobrze zapowiadającym się graczem to wszystko .
0
@MESSIah16 szczerze to chyba nie pamiętam już kiedy Cris oddał dobry strzał z wolnego , wiec mógł sobie odpuścić
0
@Striker on raczej zostaje w Dortmundzie więc ciężko będzie
0
Żegnaj Geri , jesteś legendą na zawsze :)))))
0
@Grzegorz12366 ja już gram 20 lat :)
0
@Grzegorz12366 mi drugi weekend z rzędu po jednym meczu . W tamtym 2.500 miałem. Ale to tylko gra i trzeba to traktować jak zabawę:)
1
@Grzegorz12366 powodzenia, szkoda że Ciro nie ma ale liczę na Pedro naszego wariata
0
@Grzegorz12366 ja bym grał dalej jeśli chodzi o Lazio . Mi zamykają kupon na 2100 casch 1400ale ryzukuje
0
@FcPortoFan1999 zgadzam się z tobą. Ale myślę że Legia powalczy chociaż nie są stabilni . Zobaczymy dalej
0
@FcPortoFan1999 Raków szanuje za progres jak zrobili
3
Taką Legie chce oglądać brawo , jazda po mistrza :))) (L)
0
@PatrykBarca jasne jakby Ligę Europy wygrali też by było spoko , ale Liga najważniejsza jak dla mnie
0
@mm1986 też się wybieram po nowym roku bo po pandemi jeszcze nie byłem. Brawo dla kibiców
9
Murem za Xavim walczymy o Ligę i Puchar kibice na stadionie brawo za doping do końca tacy kibice są potrzebni !!! Visca el Barcaaaa
0
@Kgorecki2500 szkodaaa ,Legenda
0
@gontex ja płaciłem koło 2 tys
1
@gontex jeśli chodzi o foteliki britax Romer polecam, używam i mega . Mam dwa . Troszkę drogie ale chodzi o bezpieczeństwo
0
@robsons23 trzeba wierzyć:)