3

@bartas97 nic nie poradzę jedni się cieszą a drudzy nie :)

6

Dwaaa brawo Legiaaa , dobrze dziś wyglądamy:)

0

@Orlik00 rozumiem to słabo, ja używam konto brata i ja i on bez problemów

0

@Orlik00 używam od roku na telefonie i tv , szczerze nie mam żadnych problemów. Fakt zdarzyło się ze mecz nie chciał odpalić ale sporadycznie. Może WiFi albo internet szwankuje ?

1

@bartas97 coraz bliżej:)

4

Brawooooooo (L) :))))

0

@GeraltzKatalonii też ich mam ale dopiero zobaczyłem wyniki więc tych emocji nie było xd

0

@P33ck dziś wygrana ? Ta Rybakina podobno niezła

1

@Janas11224 jeszcze barany na nich glosuja masakra

0

@Prorokk szacun ! Ja trochę pije ale delikatnie zostawiam się czy w ogóle z tym nie skończyć bo do czego to potrzebne

0

@Bogan mam tak samo tylko u mnie zazwyczaj kończyło się zerwanym filmem niestety .

26

Sylwester bez alkoholu coraz bardziej mi się podoba. Teraz czas na siłownię. Wszystkiego dobrego w nowym roku Cules :)

10

@chrissssty69 ona ma 16 lat nie wiadomo co będzie za dwa lata , widziałeś go w akcji że piszesz że może mu buty czyścić? Póki co jest dobrze zapowiadającym się graczem to wszystko .

0

@MESSIah16 szczerze to chyba nie pamiętam już kiedy Cris oddał dobry strzał z wolnego , wiec mógł sobie odpuścić

0

@Striker on raczej zostaje w Dortmundzie więc ciężko będzie

0

Żegnaj Geri , jesteś legendą na zawsze :)))))

0

@Grzegorz12366 ja już gram 20 lat :)

0

@Grzegorz12366 mi drugi weekend z rzędu po jednym meczu . W tamtym 2.500 miałem. Ale to tylko gra i trzeba to traktować jak zabawę:)

1

@Grzegorz12366 powodzenia, szkoda że Ciro nie ma ale liczę na Pedro naszego wariata

0

@Grzegorz12366 ja bym grał dalej jeśli chodzi o Lazio . Mi zamykają kupon na 2100 casch 1400ale ryzukuje

0

@FcPortoFan1999 zgadzam się z tobą. Ale myślę że Legia powalczy chociaż nie są stabilni . Zobaczymy dalej

0

@FcPortoFan1999 Raków szanuje za progres jak zrobili

3

Taką Legie chce oglądać brawo , jazda po mistrza :))) (L)

0

@PatrykBarca jasne jakby Ligę Europy wygrali też by było spoko , ale Liga najważniejsza jak dla mnie

0

@mm1986 też się wybieram po nowym roku bo po pandemi jeszcze nie byłem. Brawo dla kibiców

9

Murem za Xavim walczymy o Ligę i Puchar kibice na stadionie brawo za doping do końca tacy kibice są potrzebni !!! Visca el Barcaaaa

0

@Kgorecki2500 szkodaaa ,Legenda

0

@gontex ja płaciłem koło 2 tys

1

@gontex jeśli chodzi o foteliki britax Romer polecam, używam i mega . Mam dwa . Troszkę drogie ale chodzi o bezpieczeństwo

0

@robsons23 trzeba wierzyć:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?