1

Brawoooooo (L) :)))

0

@Uukasz_93 dokładnie tak :)

0

Polak w jednym z największych klubów na świecie. Pięknie szacun panie Robercie . Już nie mogę się doczekać nowego sezonu będzie się działo:) BARCAAA!!

0

@Sienkiewko jasna sprawa :)

3

Frankie jest już tutaj długo a jego super mecze można policzyć na jednej ręce ale zdanie mam takie że przy Xavim mógł by jeszcze pokazać swoje możliwości, a takie wypychanie zawodnika to masakra . Wiadomo pieniądze itd ale nie w taki sposób. Kibicuje Barcelonie od 25 lat i w takim klubie podobne rzeczy nie powinny mieć miejsca. Jeszcze jak czytam że będą dzięki temu mogli zarejestrować Roberto to krew mnie zalewa . Przez całą karierę jedynie co zrobił dobrego to strzelił bramkę z psg oczywiście z szacunkiem do niego bo to wychowanek!

0

@against_modern_football trzymałem kciuki ale to jest śmiech poziom naszej ligi także tego :)

3

Brawo Leszku :)

0

Dopiero włączyłem i miłe zaskoczenie :) Brawo Leszku :)

0

Brawo Dembuś Xavi zrobi z ciebie piłkarzyka :)

2

I oby to było największe wzmocnienie w nadchodzącym sezonie !!!!

2

20 : 39 Barcelona wciąż czeka na decyzję Dembele....

0

@rogal478 dzięki za info , no zobaczymy co pokaze w nowym sezonie

0

@rogal478 może tak być, niestety wybrał inna drogę:(

3

Szkoda że poszedł tam gdzie poszedł. Przy problemach jakie mamy i mieliśmy u nas mógł się zdecydowanie lepiej rozwinąć. Potencjał był a teraz będzie ciężko

0

@Tuc The Blair Witch Project

0

@Mike1023 że co Memphis lepszy od Messiego xddddd

0

Komentarz usunięty

3

@barcanawieki mnie to śmieszy że ktoś w ogóle ich porównuje. Messi zdecydowanie lepszy i to on jest najlepszy w historii. Oczywiście nie ujmując CR 7 jest kozakiem ale w primie do Leo nikt nie miał podjazdu takie są fakty

0

Komentarz usunięty

0

@Vintee leć na swoją stronkę i tam się ciesz z wygranej gratulacje

1

@Mik123us a dlaczego mają się nie śmiać jak kibice prześcieradeł od pół roku juz byli pewni tego transferu . Z mbappe zniszczymy farsę takie komentarze więc teraz mają za swoje Zgadzam się że to jakie pieniądze dostał jest chore ale takie PSG i jebane szejka wszystko psują

2

@Emhyr i piękne koszulki

0

@YouTuber lech , real , psg , bayern, juventus,

0

@Pawci023x 183 / 92 kg , koło 10 lat siłownia

1

@danio1899 mam to samo , ale widziałem jego występy ze 3 razy to kompletnie mnie nie przekonuje

0

@YouTuber nie tam skutki uboczne poprostu testosteron podwyższony libido większe tak to działa

0

@YouTuber polecam testosteron zastrzyki może być apteczny rośnie jak szalony :)

0

@Sewren122 się zobaczy może chłopak dziś coś pokaże :)

1

Riki i Balde :))) elegancko

1

@fart wiadomo w następnym już wszystko wróci do normy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?