Bartosz85
Dołączył/a: wrzesień 2017
Warszawa
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Brawoooooo (L) :)))
0
@Uukasz_93 dokładnie tak :)
0
Polak w jednym z największych klubów na świecie. Pięknie szacun panie Robercie . Już nie mogę się doczekać nowego sezonu będzie się działo:) BARCAAA!!
0
@Sienkiewko jasna sprawa :)
3
Frankie jest już tutaj długo a jego super mecze można policzyć na jednej ręce ale zdanie mam takie że przy Xavim mógł by jeszcze pokazać swoje możliwości, a takie wypychanie zawodnika to masakra . Wiadomo pieniądze itd ale nie w taki sposób. Kibicuje Barcelonie od 25 lat i w takim klubie podobne rzeczy nie powinny mieć miejsca. Jeszcze jak czytam że będą dzięki temu mogli zarejestrować Roberto to krew mnie zalewa . Przez całą karierę jedynie co zrobił dobrego to strzelił bramkę z psg oczywiście z szacunkiem do niego bo to wychowanek!
0
@against_modern_football trzymałem kciuki ale to jest śmiech poziom naszej ligi także tego :)
3
Brawo Leszku :)
0
Dopiero włączyłem i miłe zaskoczenie :) Brawo Leszku :)
0
Brawo Dembuś Xavi zrobi z ciebie piłkarzyka :)
2
I oby to było największe wzmocnienie w nadchodzącym sezonie !!!!
2
20 : 39 Barcelona wciąż czeka na decyzję Dembele....
0
@rogal478 dzięki za info , no zobaczymy co pokaze w nowym sezonie
0
@rogal478 może tak być, niestety wybrał inna drogę:(
3
Szkoda że poszedł tam gdzie poszedł. Przy problemach jakie mamy i mieliśmy u nas mógł się zdecydowanie lepiej rozwinąć. Potencjał był a teraz będzie ciężko
0
@Tuc The Blair Witch Project
0
@Mike1023 że co Memphis lepszy od Messiego xddddd
0
Komentarz usunięty
3
@barcanawieki mnie to śmieszy że ktoś w ogóle ich porównuje. Messi zdecydowanie lepszy i to on jest najlepszy w historii. Oczywiście nie ujmując CR 7 jest kozakiem ale w primie do Leo nikt nie miał podjazdu takie są fakty
0
Komentarz usunięty
0
@Vintee leć na swoją stronkę i tam się ciesz z wygranej gratulacje
1
@Mik123us a dlaczego mają się nie śmiać jak kibice prześcieradeł od pół roku juz byli pewni tego transferu . Z mbappe zniszczymy farsę takie komentarze więc teraz mają za swoje Zgadzam się że to jakie pieniądze dostał jest chore ale takie PSG i jebane szejka wszystko psują
2
@Emhyr i piękne koszulki
0
@YouTuber lech , real , psg , bayern, juventus,
0
@Pawci023x 183 / 92 kg , koło 10 lat siłownia
1
@danio1899 mam to samo , ale widziałem jego występy ze 3 razy to kompletnie mnie nie przekonuje
0
@YouTuber nie tam skutki uboczne poprostu testosteron podwyższony libido większe tak to działa
0
@YouTuber polecam testosteron zastrzyki może być apteczny rośnie jak szalony :)
0
@Sewren122 się zobaczy może chłopak dziś coś pokaże :)
1
Riki i Balde :))) elegancko
1
@fart wiadomo w następnym już wszystko wróci do normy :)