0

@FafitFCB dasz link ?

0

@stary_wyga zapewne nie tylko ciebie ja tak mam z Realem :)

2

Wczoraj Barca remisuje wygrany mecz I psuje kupon na 3200 a dziś to , ku... wstyd . Niech ten weekend się już kończy

2

Brawooooo (L) :))))))

1

@Magicc89PL nawet bym powiedział z Trincao wnosił więcej

1

@taris codziennie 5 gr rano , jak najbardziej. Stosuje od miesiąca i siła idzie . Tylko odstaw alko bo mija się to z celem

0

@mikiiki 2800 do przodu . Szkoda ze Legia dała ciała by jeszcze był 1000

0

@blodziakk więc wracaj na swoją stronę i to od was te wieści:)

0

@Bruttal dokładnie w punkt . Najlepiej komentują ci co nie mają pojęcia

0

@Mixtape ty tak poważnie? Bardziej bym się bał o Karimka

0

@andres_xavi xddddd

0

@andres_xavi hahahaha groźnie

1

@Kielakowy to co powiedzieć o reszcie zespołów to jest dopiero mem

1

Szkoda szkoda ehh , pozostaje czekać na Barce :)

0

@mihau9 ja piszę o tym jak juz będzie na stadionie

0

@mihau9 proponuję popatrzyć gdzie są wolne miejsca przed samym meczem ja tak robiłem kilka razy , nieraz kupowałem bilety najtańsze a potem siadałem na innych:) . Na tym meczu będzie ich dużo

1

Dobry meczyk póki co :) dzieje sie

0

Gorszy od De Jonga napewno nie będzie

0

@FC1899Barca też bym chciał że by Robert dostał złota piłkę ale w tym roku dostanie ja Messi

0

@Woland10 czy tu wiesz ile taki zawodnik ma zobowiązań i kosztów? Proszę cię nie pisz tu bzdur

1

@XTobiX oby tak bo kolego, możemy mieć pomoc na lata :)

2

Szczerze to ten zawodnik dużo bardziej mnie przekonuje niż Pedri , jego gra mnie zachwyca . Wczoraj wyglądał jak by to był już któryś jego mecz w repce bez kompleksów. Naprawdę może być z niego zawodnik:)

1

@Kacper0309 chyba jednak debiut bardzo udany nic tylko cieszyć że mamy takiego zawodnika :)

2

Brawoooooo Legiuniaaaaaaaa

2

W końcu coś ładnego wymyślili:)

3

Wczoraj bardzo dobry występ jako jeden z nielicznych mi się podobał. LM niestety poza zasięgiem ale chyba nikt nawet się nie łudził . Trzeba się skupić ma Lidze i Pucharze . Brak graczy w ofensywie niestety bardzo widoczny miejmy nadzieję że Fati i reszta szybko wrócą. Kibicem się jest a nie bywa :)

0

@MateuszQ dzięki byczku ale mam dwójkę małych dzieci więc tylko w domu . Dobrej zabawy

1

@MateuszQ Bulldog Pub w centrum

0

@Denzon zależy jaka trubuna cię interesuje. Proponuje na stronce zobaczyć wszystko jest

1

Ten plan już trwa klika lat ehh , a szkoda bo wierzyłem w niego ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?