Bartosz85
Dołączył/a: wrzesień 2017
Warszawa
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FafitFCB dasz link ?
0
@stary_wyga zapewne nie tylko ciebie ja tak mam z Realem :)
2
Wczoraj Barca remisuje wygrany mecz I psuje kupon na 3200 a dziś to , ku... wstyd . Niech ten weekend się już kończy
2
Brawooooo (L) :))))))
1
@Magicc89PL nawet bym powiedział z Trincao wnosił więcej
1
@taris codziennie 5 gr rano , jak najbardziej. Stosuje od miesiąca i siła idzie . Tylko odstaw alko bo mija się to z celem
0
@mikiiki 2800 do przodu . Szkoda ze Legia dała ciała by jeszcze był 1000
0
@blodziakk więc wracaj na swoją stronę i to od was te wieści:)
0
@Bruttal dokładnie w punkt . Najlepiej komentują ci co nie mają pojęcia
0
@Mixtape ty tak poważnie? Bardziej bym się bał o Karimka
0
@andres_xavi xddddd
0
@andres_xavi hahahaha groźnie
1
@Kielakowy to co powiedzieć o reszcie zespołów to jest dopiero mem
1
Szkoda szkoda ehh , pozostaje czekać na Barce :)
0
@mihau9 ja piszę o tym jak juz będzie na stadionie
0
@mihau9 proponuję popatrzyć gdzie są wolne miejsca przed samym meczem ja tak robiłem kilka razy , nieraz kupowałem bilety najtańsze a potem siadałem na innych:) . Na tym meczu będzie ich dużo
1
Dobry meczyk póki co :) dzieje sie
0
Gorszy od De Jonga napewno nie będzie
0
@FC1899Barca też bym chciał że by Robert dostał złota piłkę ale w tym roku dostanie ja Messi
0
@Woland10 czy tu wiesz ile taki zawodnik ma zobowiązań i kosztów? Proszę cię nie pisz tu bzdur
1
@XTobiX oby tak bo kolego, możemy mieć pomoc na lata :)
2
Szczerze to ten zawodnik dużo bardziej mnie przekonuje niż Pedri , jego gra mnie zachwyca . Wczoraj wyglądał jak by to był już któryś jego mecz w repce bez kompleksów. Naprawdę może być z niego zawodnik:)
1
@Kacper0309 chyba jednak debiut bardzo udany nic tylko cieszyć że mamy takiego zawodnika :)
2
Brawoooooo Legiuniaaaaaaaa
2
W końcu coś ładnego wymyślili:)
3
Wczoraj bardzo dobry występ jako jeden z nielicznych mi się podobał. LM niestety poza zasięgiem ale chyba nikt nawet się nie łudził . Trzeba się skupić ma Lidze i Pucharze . Brak graczy w ofensywie niestety bardzo widoczny miejmy nadzieję że Fati i reszta szybko wrócą. Kibicem się jest a nie bywa :)
0
@MateuszQ dzięki byczku ale mam dwójkę małych dzieci więc tylko w domu . Dobrej zabawy
1
@MateuszQ Bulldog Pub w centrum
0
@Denzon zależy jaka trubuna cię interesuje. Proponuje na stronce zobaczyć wszystko jest
1
Ten plan już trwa klika lat ehh , a szkoda bo wierzyłem w niego ...