0

@jeyx77x mógł ale nie strzelił nic

3

Zidane zjadł Kloppa w dwumeczu taktycznie trzeba to przyznać

0

@nadciongajoncy niektórzy lepiej ?

0

@BoreekxD z tej drużyny i tak wyciska więcej niż się da przy problemach które były przed sezonem

14

Masakra te komentarze , ja pierdziele płacz i lament . Nie którzy juz Ronalda zwalniają xddd a po wygranych jaki on wspaniały. Tfu takich kibiców nam nie potrzeba !!!!

0

Gramy dalej i walka do końca prześcieradła wszystkiego nie wygrają. BARCAAAA

5

Trzeba przyznać że Real dziś zniszczył taktycznie Liverpool

0

@puyol_presidend5 real chyba jednak wszystkich przebił z hazardem xdddd

6

@PershingFanatykLMFCB parodia bo ? Jako jedyni od kliku lat z nimi rywalizują z Bayernem bo nikt inny nie daje rady , może akurat w tym sezonie jest inaczej. Trochę piszesz głupoty bo akurat interesuje się Bundesliga. Druga sprawa stawiają na młodych . I trzecia nie wierz we wszystko co piszą w gazetach w tej chwili jest pandemia i nikt nie wyłoży 180 mln

0

Pedri właśnie będzie miał debiut w reprezentacji, wchodzi jeszcze Bryan Gil którym się interesujemy :)

19

@JoeBlack dembele bym nie nazwał niewypalem , początek miał średni bo źle się prowadził. Teraz jest coraz lepiej i przede wszystkim jest młody. On potrafi zrobić różnice okiwać 3 zawodników ale i też zmarnować mega sytuację jak np z Liverpoolem. Przy Komanie może tylko zyskać i będzie z niego jeszcze grajek !

0

@Matelel jak koledzy napisali , mnie El chapo wkręcił bardziej niż Narcos

0

@Tomcio tak jest , co tam Tomala?

6

80 min Messi pressing jak mi się to podoba :)

0

@gumaz dzięki. Tak czy siak oby wygrali

0

@gumaz kupon za 100 zł puszczony więc zarobek juz jest ale 2 tys brzmi lepiej:)

0

@gumaz 1050 zł na ta chwile .

0

Szykuje się dobre meczycho . Ostatni mecz na kuponie i 2 k do wyjęcia. Będą nerwy ale chyba nie ma co zamykać kuponu ....

0

@Michvl ja bym zrobił z nim to samo co zrobił temu psu

0

@Fantastyczny Chłopiec grają bardzo słabo , ale udało się strzelić po główce

0

@Tomek54321 ja juz z nim nie dyskutuje to bez sensu. O awatar się czepił bo nie miał o co

0

@FutbolToMagia tak myślałem że się wstydzisz bez odbioru xd

0

@FutbolToMagia xdddd skończ juz sie kompromitować. Ciekawe gdzie jest twój klubik xddd

0

@FutbolToMagia ojej nie ma się do czego doczepić to do awatara. Teraz jak prowadzimy to pewnie jeszcze bardziej boli xd ale ma boleć

0

@Tomek54321 być może ale z tego co widzę jego komentarze to nic mu nigdy nie pasuje

12

@FutbolToMagia wracaj na swoją stronę prześcieradeł , musi tam byc strasznie nudno że tu przychodzisz hue hue

0

@FutbolToMagia dokładnie:)

3

@dawid230188 nie ma co dyskutować on chyba i tak nie wie o co chodzi:)

0

Kurde co z tymi prześcieradłami xddddd

0

@PePeMasta ale składzik dobry:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?