Bartosz85
Dołączył/a: wrzesień 2017
Warszawa
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jeyx77x mógł ale nie strzelił nic
3
Zidane zjadł Kloppa w dwumeczu taktycznie trzeba to przyznać
0
@nadciongajoncy niektórzy lepiej ?
0
@BoreekxD z tej drużyny i tak wyciska więcej niż się da przy problemach które były przed sezonem
14
Masakra te komentarze , ja pierdziele płacz i lament . Nie którzy juz Ronalda zwalniają xddd a po wygranych jaki on wspaniały. Tfu takich kibiców nam nie potrzeba !!!!
0
Gramy dalej i walka do końca prześcieradła wszystkiego nie wygrają. BARCAAAA
5
Trzeba przyznać że Real dziś zniszczył taktycznie Liverpool
0
@puyol_presidend5 real chyba jednak wszystkich przebił z hazardem xdddd
6
@PershingFanatykLMFCB parodia bo ? Jako jedyni od kliku lat z nimi rywalizują z Bayernem bo nikt inny nie daje rady , może akurat w tym sezonie jest inaczej. Trochę piszesz głupoty bo akurat interesuje się Bundesliga. Druga sprawa stawiają na młodych . I trzecia nie wierz we wszystko co piszą w gazetach w tej chwili jest pandemia i nikt nie wyłoży 180 mln
0
Pedri właśnie będzie miał debiut w reprezentacji, wchodzi jeszcze Bryan Gil którym się interesujemy :)
19
@JoeBlack dembele bym nie nazwał niewypalem , początek miał średni bo źle się prowadził. Teraz jest coraz lepiej i przede wszystkim jest młody. On potrafi zrobić różnice okiwać 3 zawodników ale i też zmarnować mega sytuację jak np z Liverpoolem. Przy Komanie może tylko zyskać i będzie z niego jeszcze grajek !
0
@Matelel jak koledzy napisali , mnie El chapo wkręcił bardziej niż Narcos
0
@Tomcio tak jest , co tam Tomala?
6
80 min Messi pressing jak mi się to podoba :)
0
@gumaz dzięki. Tak czy siak oby wygrali
0
@gumaz kupon za 100 zł puszczony więc zarobek juz jest ale 2 tys brzmi lepiej:)
0
@gumaz 1050 zł na ta chwile .
0
Szykuje się dobre meczycho . Ostatni mecz na kuponie i 2 k do wyjęcia. Będą nerwy ale chyba nie ma co zamykać kuponu ....
0
@Michvl ja bym zrobił z nim to samo co zrobił temu psu
0
@Fantastyczny Chłopiec grają bardzo słabo , ale udało się strzelić po główce
0
@Tomek54321 ja juz z nim nie dyskutuje to bez sensu. O awatar się czepił bo nie miał o co
0
@FutbolToMagia tak myślałem że się wstydzisz bez odbioru xd
0
@FutbolToMagia xdddd skończ juz sie kompromitować. Ciekawe gdzie jest twój klubik xddd
0
@FutbolToMagia ojej nie ma się do czego doczepić to do awatara. Teraz jak prowadzimy to pewnie jeszcze bardziej boli xd ale ma boleć
0
@Tomek54321 być może ale z tego co widzę jego komentarze to nic mu nigdy nie pasuje
12
@FutbolToMagia wracaj na swoją stronę prześcieradeł , musi tam byc strasznie nudno że tu przychodzisz hue hue
0
@FutbolToMagia dokładnie:)
3
@dawid230188 nie ma co dyskutować on chyba i tak nie wie o co chodzi:)
0
Kurde co z tymi prześcieradłami xddddd
0
@PePeMasta ale składzik dobry:)