Bartosz85
Dołączył/a: wrzesień 2017
Warszawa
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LuisSalvano dokładnie sie zgadzam . Piona
0
@LuisSalvano ale nie rozumiem po co ludzie tu cisną mi po Legi . Widziałem to już kilka osób którzy kibicują Polskim drużyną i nawet z jednym normalnie pisałem na luzie. A takie pizdeczki internetowe co cisną tylko mnie smieszą
1
@LuisSalvano za dziare Barcelony szanuję
0
@LuisSalvano poprostu źle przeczytałem twój komentarz luzzz pracuje i dlatego
0
@LuisSalvano ale czemu miało zatkać? To że źle przeczytałem to nic nie znaczy . Jeśli masz problem z Legią to sobie mniej . Póki co to ja mam beke
0
@Mario96w już poprawione. Ale ja nie potrzebuję obrońców. A najbardziej śmieszni są ci co jadą na Legie bo są sfrustrowani że realik prowadzi heje
0
Dziewczyny chyba wkurzeni że putki wygrywają to na Legie cisną buahahaha
0
@Encore że ty nie kibicujesz to mnie nie obchodzi xddd
0
@DaPi ehe razem z twoją no wiesz .....
0
@LuisSalvano dokładnie tak :)
0
@FC1899Barca ojej już nie płacz i spójrz w tabele na którym jest miejscu buahaha
3
Jej już nie da się czytać tego lamentu jaka to Barca jest słaba i niech się uczy od Realu haha. Putki graja slabo jak i my . Jedyny plus że sezonowcy znajdą sobie nowe drużyny bo Barcelona takich kibiców nie potrzebuje !!!
0
@Michalak 29 letni holenderski pomocnik ogólnie nikt ciekawy
0
@kaziks następnym razem tak zrobię:)
1
@Cariones dzięki :))):):)))
1
@Bartunek dzięki:)))
1
@Prezes_sycylijczyk dzięki byku
0
Kiedy losowanie Ligi Mistrzów ktoś wie ?
0
@Midast zgadzam sie
4
De jong zdecydowanie powinien polecieć na ławkę gość jest słaby i nic nie daje . Langlet to od początku nie jest stoper ma Barce. Puiq w następnym meczu od początku jedyny zawodnik oprócz Messiego który potrafi zagrać nie przewidywalnie!!
3
Mecz się jeszcze nie zaczął a już płacz ja pierdziele xddd
0
@MeMyselfAndI i za ile ten kupon ?
0
@MeMyselfAndI poproszę kupon ? Chętnie zobaczę i oczywiście pogratuluje
0
@msmsms to co będzie jak zdobędą mistrzostwo xd
10
Nie mogę patrzeć na gre De Jonga jest tragiczny w ofensywie w defensywie słaby. Za taką gre powinien posiedzieć na ławce, nie rozumiem czemu nie wszedł za niego Puiq który zdecydowanie lubi zagrać fajną piłkę do przodu. Dziś nawet Busi był lepszy od Holendra!!!!!!!
5
Legiunia dziś pięknie lider to Barca musiała zepsuć wieczór ehhhh :(
1
@Krukuuu wypad na stronę prześcieradeł :)
1
De jong ten gracz mnie martwi on caly czas gra średnio :(
1
@MesQueUnClub96 chyba stronę pomyliłeś z prześcieradłami :)
0
@MIX10 jak dla mnie potencjał ma spory i nie boi sie wchodzić w pojedynki. Do reprezentacji dostaje powołania to nie przypadek zobaczysz