Bartosz85
Dołączył/a: wrzesień 2017
Warszawa
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@PePeMasta Emerson to prawy obrońca
0
@Aureczek koszty bardzo podobne . Miałem to i to. Ale osobiście polecam BMW
5
Brawo drużyna , zabrakło trochę szczęścia ale w końcu widać chęci. Teraz trzeba się skupić i wygrać te dwa puchary. Visca el Barca !
18
@Janas11224 dokładnie .Na szczęście miałem klika razy tą możliwość. I mam nadzieję że jeszcze uda mi zobaczyć go w akcji niech tylko ten wirus się skończy bo przekonany jestem że Leo zostanie :)
0
@Holsik graj większe stawki i mało meczy max dwa na kuponie
35
Moriba pięknie, powalczymy o tą lige . Kurde jak szkoda tych punktów z kadyksem ehh
1
@Sysia11 w tv chyba tylko C+
2
Brawo Iga :):):)
8
Nigdy nie był to stoper z wyższej półki, to co robi w tym sezonie to dramat. Sprzedać albo posadzić na ławie.
0
@Tomek54321 LM już można odpuścić, ale o lige trzeba powalczyć ale ten mecz na Sanchez Pizjuan trzeba wygrać
0
@Tomek54321 więcej wiary
0
@Maciek069 No zobaczymy jak dla mnie 3 pkt pewne
1
@DonAndrzejos patrząc na gre w lidze to raczej my
1
@Yosemite powiem Ci że zdecydowanie wolę nasza po tym co gra Real w tym sezonie
0
Myślałem też Atletico ale oni przed LM
0
@DaPi jasne tylko chce zagrać grubiej a to ciezki typ
0
@DaPi właśnie myślę o Liverpoolu w końcu chyba muszą się przełamać w lidze
1
Ktoś lubi meczyki obstawiać? Jakieś propozycje na weekend?
0
@VeVoS a powiedz mi kto kupi tych zawodników a w szegolnosci Bale z wysokim kontraktem . To wszystko łatwo się pisze ale ciężko będzie zrealizować. Ramos przedłuży kontrakt prawdopodobnie. Fakt Zidane odejdzie bo z nim już nic nie osiągną. Nagelsmann bardzo dobry tener ale jest jeszcze młody i może to być problem. Bo lipsk a real to ogromna różnica i nie każdy sobie radzi z taką presją!!!
0
@VeVoS tak tak tylko jest pandemia i real nie ma kasy . W tym roku nie kupuj jednego i drugiego
0
@FutbolToMagia to nie wina Koemana tylko zarządu !!! Potrzeba czasu to może się udać
0
@Iniesta19820815 dużo racji jest w tym co piszesz. Ale ja tam wierzę że jednak się uda. Jak nie to trudno. Kibicem się jest a nie bywa .
0
@FutbolToMagia mimo tego co stało się ostatnim czasem ja jestem zadowolony z tego co robi. Przede wszystkim że drużyna ma sporo kontuzji i braku transferów.
0
Trzeba skupić się na lidze w tym momencie i to niech będzie priorytet. Tylko trzeba walczyć do końca i nie gubić punktów. Spróbować jeszcze odwrócić losy meczu z Sevilla , wczoraj Bvb pokazało jak z nimi grać. Ciekaw jestem jak teraz będzie z motywacja po porażce z Psg ...
1
Brawo BVB :):))))
19
Jeszcze przyjdzie twój czas generale. Narazie jest Ronald i trzeba mu dać czas.
0
@Maker0 wybacz byczku ale mnie to dalej śmieszy pozdrawiam
0
Lengleta mam nadzieje że już nie zobaczę w koszulce Barcelony
1
Brawo Ronald. Trochę obawiam się Lengleta reszta ok . Jazda z nimi BARCAAAAA !!!!!
0
@gimmeq1 Langlet i Umtiti na sprzedaż.