4

@PePeMasta Emerson to prawy obrońca

0

@Aureczek koszty bardzo podobne . Miałem to i to. Ale osobiście polecam BMW

5

Brawo drużyna , zabrakło trochę szczęścia ale w końcu widać chęci. Teraz trzeba się skupić i wygrać te dwa puchary. Visca el Barca !

18

@Janas11224 dokładnie .Na szczęście miałem klika razy tą możliwość. I mam nadzieję że jeszcze uda mi zobaczyć go w akcji niech tylko ten wirus się skończy bo przekonany jestem że Leo zostanie :)

0

@Holsik graj większe stawki i mało meczy max dwa na kuponie

35

Moriba pięknie, powalczymy o tą lige . Kurde jak szkoda tych punktów z kadyksem ehh

1

@Sysia11 w tv chyba tylko C+

2

Brawo Iga :):):)

8

Nigdy nie był to stoper z wyższej półki, to co robi w tym sezonie to dramat. Sprzedać albo posadzić na ławie.

0

@Tomek54321 LM już można odpuścić, ale o lige trzeba powalczyć ale ten mecz na Sanchez Pizjuan trzeba wygrać

0

@Tomek54321 więcej wiary

0

@Maciek069 No zobaczymy jak dla mnie 3 pkt pewne

1

@DonAndrzejos patrząc na gre w lidze to raczej my

1

@Yosemite powiem Ci że zdecydowanie wolę nasza po tym co gra Real w tym sezonie

0

Myślałem też Atletico ale oni przed LM

0

@DaPi jasne tylko chce zagrać grubiej a to ciezki typ

0

@DaPi właśnie myślę o Liverpoolu w końcu chyba muszą się przełamać w lidze

1

Ktoś lubi meczyki obstawiać? Jakieś propozycje na weekend?

0

@VeVoS a powiedz mi kto kupi tych zawodników a w szegolnosci Bale z wysokim kontraktem . To wszystko łatwo się pisze ale ciężko będzie zrealizować. Ramos przedłuży kontrakt prawdopodobnie. Fakt Zidane odejdzie bo z nim już nic nie osiągną. Nagelsmann bardzo dobry tener ale jest jeszcze młody i może to być problem. Bo lipsk a real to ogromna różnica i nie każdy sobie radzi z taką presją!!!

0

@VeVoS tak tak tylko jest pandemia i real nie ma kasy . W tym roku nie kupuj jednego i drugiego

0

@FutbolToMagia to nie wina Koemana tylko zarządu !!! Potrzeba czasu to może się udać

0

@Iniesta19820815 dużo racji jest w tym co piszesz. Ale ja tam wierzę że jednak się uda. Jak nie to trudno. Kibicem się jest a nie bywa .

0

@FutbolToMagia mimo tego co stało się ostatnim czasem ja jestem zadowolony z tego co robi. Przede wszystkim że drużyna ma sporo kontuzji i braku transferów.

0

Trzeba skupić się na lidze w tym momencie i to niech będzie priorytet. Tylko trzeba walczyć do końca i nie gubić punktów. Spróbować jeszcze odwrócić losy meczu z Sevilla , wczoraj Bvb pokazało jak z nimi grać. Ciekaw jestem jak teraz będzie z motywacja po porażce z Psg ...

1

Brawo BVB :):))))

19

Jeszcze przyjdzie twój czas generale. Narazie jest Ronald i trzeba mu dać czas.

0

@Maker0 wybacz byczku ale mnie to dalej śmieszy pozdrawiam

0

Lengleta mam nadzieje że już nie zobaczę w koszulce Barcelony

1

Brawo Ronald. Trochę obawiam się Lengleta reszta ok . Jazda z nimi BARCAAAAA !!!!!

0

@gimmeq1 Langlet i Umtiti na sprzedaż.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?