Bartosz85
Dołączył/a: wrzesień 2017
Warszawa
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@victor jak dla mnie jeden z najlepszych komentatorów Polskich , oczywiście jak był w formie. Od małego jego komentarz był ze mną Szacun dla Pana Darka
1
@busquets5 myślę że tak
1
@masq u nas oficjalnie nie które się otworzyły. Nawet policja była z sanepidem i wszystko ok
1
@masq otwarte już byku
0
@Gall dzięki za info
1
@MesQueUnClub_87 niby tak ale chyba wole ta opcje niż Lenglet. Albo Dest na prawa a Mingueza do środka
1
Szczerze to bardzo bym chciał że by jednak Pique zagrał w obronie . Wiadomo nie jest w rytmie itd ale Lenglet jest tragiczny jak by stracił pewność siebie , każdy kontakt z piłką to jest strach
0
@LuisSalvano dzięki za odpowiedź nie wiedziałem hmm
0
@KacperVEB a była taka wypowiedź?
5
@Maker0 stawiając Leo z Mbappe na równi mnie rozbawiłeś
0
@YoNoEntiendoNada po tym jak poszedl do psg to moim zdaniem marne szanse
4
W rewanżu jesteśmy w stanie spokojnie ich objechać. Dziś początek dobry i szkoda setki Leo . Później niestety coraz gorzej widać zmęczenie. Jedziemy dalej BARCAA
1
@Abominacja może 3 cyfrówka jeszcze xdddddd. Nie płacz albo wracaj na stronę prześcieradeł
1
@parpe chyba jeszcze gorszy jest Pijanic
2
Jedziecie na Puiqa ale słaby to jest dopiero Pijanic masakra
1
Brawo Ronald !!!
0
@CatalanDream jedni i drudzy są siebie warci. Ale PIS to najgorsze ścierwo z Kaczyńskim na czele tfuuu
0
@ViscaDelFritz1983 gramy do końca :)
0
@ViscaDelFritz1983 i co teraz powiesz ?
1
@Harnas2 dokładnie
4
@Kgorecki2500 (L)
0
Elegancko :):)))))
0
@adaskooow póki co to go jeszcze nie kupili
2
@Matix90 jesteśmy w ćwierćfinale raczej :)
0
@antyPinokio wypad ma swoją stronę
0
@wwojo155 nie wrzucaj wszystkich do jednego worka xddd pozdrawiam
2
@wwojo155 i powiedz mi jeszcze kto się dzis wyróżnia?
0
@wwojo155 gość wchodzi na 5 min w albo w ogóle. Nie ma co się dziwić . Ja go Bogiem Nie nazywam ale potencjał chlopak ma tylko potrzebuje ogrania .
0
@SeWo77 xddddddddddd
1
@wwojo155 a kto gra dobrze twoim zdaniem? Widzisz jakie jest boisko ?