3

@victor jak dla mnie jeden z najlepszych komentatorów Polskich , oczywiście jak był w formie. Od małego jego komentarz był ze mną Szacun dla Pana Darka

1

@busquets5 myślę że tak

1

@masq u nas oficjalnie nie które się otworzyły. Nawet policja była z sanepidem i wszystko ok

1

@masq otwarte już byku

0

@Gall dzięki za info

1

@MesQueUnClub_87 niby tak ale chyba wole ta opcje niż Lenglet. Albo Dest na prawa a Mingueza do środka

1

Szczerze to bardzo bym chciał że by jednak Pique zagrał w obronie . Wiadomo nie jest w rytmie itd ale Lenglet jest tragiczny jak by stracił pewność siebie , każdy kontakt z piłką to jest strach

0

@LuisSalvano dzięki za odpowiedź nie wiedziałem hmm

0

@KacperVEB a była taka wypowiedź?

5

@Maker0 stawiając Leo z Mbappe na równi mnie rozbawiłeś

0

@YoNoEntiendoNada po tym jak poszedl do psg to moim zdaniem marne szanse

4

W rewanżu jesteśmy w stanie spokojnie ich objechać. Dziś początek dobry i szkoda setki Leo . Później niestety coraz gorzej widać zmęczenie. Jedziemy dalej BARCAA

1

@Abominacja może 3 cyfrówka jeszcze xdddddd. Nie płacz albo wracaj na stronę prześcieradeł

1

@parpe chyba jeszcze gorszy jest Pijanic

2

Jedziecie na Puiqa ale słaby to jest dopiero Pijanic masakra

1

Brawo Ronald !!!

0

@CatalanDream jedni i drudzy są siebie warci. Ale PIS to najgorsze ścierwo z Kaczyńskim na czele tfuuu

0

@ViscaDelFritz1983 gramy do końca :)

0

@ViscaDelFritz1983 i co teraz powiesz ?

1

@Harnas2 dokładnie

4

0

Elegancko :):)))))

0

@adaskooow póki co to go jeszcze nie kupili

2

@Matix90 jesteśmy w ćwierćfinale raczej :)

0

@antyPinokio wypad ma swoją stronę

0

@wwojo155 nie wrzucaj wszystkich do jednego worka xddd pozdrawiam

2

@wwojo155 i powiedz mi jeszcze kto się dzis wyróżnia?

0

@wwojo155 gość wchodzi na 5 min w albo w ogóle. Nie ma co się dziwić . Ja go Bogiem Nie nazywam ale potencjał chlopak ma tylko potrzebuje ogrania .

0

@SeWo77 xddddddddddd

1

@wwojo155 a kto gra dobrze twoim zdaniem? Widzisz jakie jest boisko ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?