0

@Wossi61FCB No niby tak , ale ja chyba zaryzykuje . Jeśli chcą walczyć o mistrza takie mecze trzeba wygrywać

0

@Wossi61FCB niestety nie

0

@Rudi35 jak wiekszy to tylko Atletico

0

@4drian0 30 minut temu byłem w maku , kanapka drwala na kaca piękna sprawa :)

0

@HERORICH2 ale nie ten poziom

28

Firpo odżył? On był dziś poprostu tragiczny jak i w obronę jak i w ataku . Fakt asysta mu się udała i to by było na tyle. Sprzedać go jak najszybciej i dać szansę młodemu Balde który się wyróżnia!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Abominacja jednak za całokształt to Leo zdecydowanie bardziej zasłużył ale wiadomo ile warta jest ta nagroda xd

3

Panowie nie ma co się denerwować prześcieradła wygrały i już, musimy zająć się sobą i punktować a oni jeszcze nie raz stracą punkty. Wesołych Świąt wszystkim życzę!!!!

1

@MasnyTed co nie zmienia faktu że dalej słabo grają

0

@lukas1442 hahaha pa przescierdełko xdddd

0

@lukas1442 hehe boli ? Ma boleć pajacyku

1

@lukas1442 wypad do siebie na stronę prześcieradeł trolu

1

@lukas1442 hehehe ooo internetowy hooligan sie trafił buahahaha

1

@lukas1442 zablokowany to masz mózg xd

0

@lukas1442 tak chyba ogladasz inny mecz

1

Brawo Luis :):)

1

Oczywiście musiałem obstawic Leszka na kuponie fuck

0

@Sergio_Devils dokładnie i odrazu usuń konto xd

12

Lenglet na ławie ostatnio poprostu tragiczny. BRAWO!

0

@JakobStrawman chyba jednak Krystyna jest w tym najlepsza :)

1

No i elegancko :) teraz trzeba wrócić do najwyższej formy !!!!

0

No i super :))))))(

0

De jong masakra

0

@Janas11224 dokladnie mam tak samo . De jong tragiczny

1

@kazbychu dokladnie tak :)

0

@draxidox xdddddddddd

4

Pekhart to jest jednak kot brawo :)

0

@mikokarla a co tam robi Cristiano ?

1

@cules100pro również polecam kozaczek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?