1

@Lucassito bezsensowny bo ?

0

Djokovic klasa !!!!

0

@Pedritodejong bardzo dobrze ale jego pensja ma być zmniejszona . Ja jestem za tym że by został i to jest moje zdanie z którym nie musisz się zgodzić pozdrawiam

0

@Pedritodejong przeczytaj pierw artykuł jego kontrakt ma byc zmieniony więc jestem zdecydowanie na tak .

1

@Lionel_Messi10 dokładnie:)

33

Brawo Pique zawsze się przyda . Laporta robi dobra robotę trzeba przyznać

1

@4Fabregas4 piłeś nie pisz :)))))

1

@normasubiektywna dokładnie najlepiej w ogóle tego nie czytać

1

@MarcelNJ11 jak będzie w takiej formie jak w tamtym sezonie to zdecydowanie nie !

2

Jako rezerwowy może się przydać

0

@Hasszz pijesz nie pisz xdddd

2

Brawo czekamy na nowy sezon :)

0

@Barca1992 ***** *** tyle w temacie :)

0

@KORTIS w sumie to trochę wygląda jak toster to i może coś się zajarało

1

Niech odejdzie jak najszybciej , ciężko nawet na niego patrzeć

0

@Abominacja ale nie zawsze :) więcej lepiej być dobrej myśli !!!

0

@Abominacja tego nie wiadomo. Oby nie na szczęście jest młody

4

@Abominacja a czemu Fati nie wróci???

0

Pozostaje trzymać kciuki za Atletico . Szkoda bardzo szkoda bo Ligę przegraliśmy z Levante i Granadą

0

Komentarz usunięty

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

4

Komentarz usunięty

5

Jak miło popatrzeć jak Chelsea gwałci prześcieradła:))))))))

1

@fart tak tak panowie Legia Mistrzem :))))

0

@Stasiuburza ja gram na unibet i polecam

0

Elegancko, jedziemy po ten puchar . VISCA EL BARCA

0

@joloskyy powinien ale nie strzelił nic niestety .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?