0

@Grave jest szybki ale to chyba wszystko , obym sie mylił ale ciężko się dziś go oglada w sumie nie tylko jego eh

3

Nie wiem jak was ale mnie ten Abde w ogóle nie przekonuje

0

@Xerox11 no damskie sie nie liczy , pozdrawiam haha

0

@Xerox11 buhahaha leć na stronę swoich prześcieradeł gamoniu xddd

0

@Xerox11 xdddddddd dawaj jeszcze

1

@Xerox11 chłopaku leć już na swoją stronę albo oglądaj mecz bo gracie właśnie a nie tu trolujesz

1

W końcu, BRAWO !!!

0

@Vebrol buahaha hahahahaha bez odbioru

0

@Vebrol i to jaka xddd

0

@Vebrol buahahahaha dzieciaku pozdrawiam xd skąd się biorą tacy ludzie hahaha xdddddddd

0

@Vebrol a wy juz ile wygrywacie tego mistrza hahaha , ostatnio was ładnie wyjaśnili brawooo Radomiak

0

@Vebrol poczekaj do końca sezonu xd

0

@Vebrol póki co nim nie jest i oby nie był ale się ciesz swoim szczesciem xd

0

@RomanHoffer myślę że I u was by pomogło, u nas drugi raz i efekt widoczny xdd

0

@Vebrol nadzieję możesz mieć:)

0

Jednak pomogło:) brawo (L)

25

Ciężko być kibicem Legii i Barcelony ehhhhhh

2

@konrad1661 ja polecam Ci One blade Pro używam kilka miesięcy i jestem zachwycony

0

@Reden zgadzam się i byłem pod wrażeniem Lengleta , kozak Araujo ale mnie irytuje Depay ale okazji za wiele koledzy też mu nie dawali. Ale kozak to było też wejście Dembele on musi zostać, jak będą go omijały kontuzje może być kotem

0

@Reden ciężko będzie ale liczę na zwycięstwo przede wszystkim musimy poprawić skuteczność głównie Depay

1

@Reden fekir zawieszony za kartki

0

@tommyVERceti to chyba masz smutny wieczór:)

0

@ViscaelBarca2007 niby tak ale nic tak nie cieszy jak porażka Realu , sytuacja nie jest taka zła i jeszcze można powalczyć

0

@gumaz nie pije od kilku miesięcy bo ćwiczę ale coca coli zero się napije:)

1

@nammah polecam gram i zadowolony. Szybkie wypłaty:)

21

To jeszcze real w papę i weekend idealny :)

0

@tommyVERceti kurs ładny ale nie ruszam

0

@Emhyr ja raczej szukam lepszych typów powodzenia

0

Ktoś ma jakieś typy ciekawe na dziś? Wczoraj ładny plusik dzięki Barcelonce:)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?