0

@Sysia11 Legia bardzo osłabiona , szanse mieli jedni i drudzy ale wygrał lepszy

17

LEGIAAAAAAA mamy to :)

1

@AllBundy xddddddddddddd

0

@dominik127pl nie ma co się wku , mi tam się mecz podoba

0

@lucas/catalan tak jest 19 lat :)

5

Brawooooo LEGIUNIAAAAA :)

0

@czar007 a co wczoraj takiego było?

1

@Quarhodron wiem co napisał. Więc nie musisz mnie poprawiać xddd. To nie zmienia dalej faktu na co odpisałem. Czy tak ciężko to zrozumieć?

1

@ChampionLW chlopak ma 18 lat a ty piszesz że to jego koniec? Nie pij

1

Przede wszystkim potrzebny obrońca i to nie za Pique tylko Langleta. Gość sie nadaje ale na zmiennika . Trincao słabo ale trzeba mu dać czas. Pedri to będzie zawodnik na lata.

0

@Triv44 taka prawda

7

Lenglet to nie jest poziom na Barcelone

0

Kurde Antek już 3 powinien mieć eh

0

Wszystko ładnie tylko ten Busi nie pasuje Pjanic zdecydowanie więcej daje

0

@Mroziu hehehe dokladnie xddd

0

@michal1899 a kto ma grac zamiast Pique ?

7

@marcin62 chyba nie oglądałeś w tamtym czasie meczów xddd

1

@czar007 chyba inny mecz oglądaliśmy jeśli twoim zdaniem bramkarz byl lepszy. Porównaj sobie sytuacje i nie pisz głupot

0

@BorzyKrzys ah te kompleksy że Warszawa lubie to haha

0

@BorzyKrzys hahaha boli to chyba ciebie . Wiec klapa tam

0

@APRA xddddddddd co za dzban

6

Przecież to była kartka

0

0

Brawo Leszku !!!!

3

Wszyscy byli byli mało przekonani do tego transferu włącznie ze mną ale póki co to chyba był najlepszy transfer. Moim zdaniem wczoraj najlepszy na boisku :) będzie z niego pożytek i mam nadzieje że Busi będzie wchodził tylko z ławki

1

@Abominacja chyba twoją xddd . Może Puyol nie strzelał tyle bramek ale obrońca był z klasą

0

@Barcamoja xddddddd

0

@clyde śmieszne to jest to co piszesz to się śmieje z ciebie.

0

@clyde xddddddddddddd

10

A ja tam zawsze będę za Leo , cieszę się że mogę i mogłem śledzić karierę jednego z najlepszych piłkarzy w historii. Latałem na mecze mojej kochanej Barcelony i również że by zobaczyć geniusz Argentyńczyka. To w dużej mierze dzięki nie mu zdobyliśmy tyle pucharów. Jego pięknych goli nie da się zliczyć a najpiękniejsze były te przeciwko Realowi. I to że teraz jest w gorszej formie czy że w klubie nie dzieje się dobrze tym bardziej nie zmieni mojej decyzji. Oby Leo został do końca swojej kariery. Visca el Barca Visca Catalunya

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?