Bartosz85
Dołączył/a: wrzesień 2017
Warszawa
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sysia11 Legia bardzo osłabiona , szanse mieli jedni i drudzy ale wygrał lepszy
17
LEGIAAAAAAA mamy to :)
1
@AllBundy xddddddddddddd
0
@dominik127pl nie ma co się wku , mi tam się mecz podoba
0
@lucas/catalan tak jest 19 lat :)
5
Brawooooo LEGIUNIAAAAA :)
0
@czar007 a co wczoraj takiego było?
1
@Quarhodron wiem co napisał. Więc nie musisz mnie poprawiać xddd. To nie zmienia dalej faktu na co odpisałem. Czy tak ciężko to zrozumieć?
1
@ChampionLW chlopak ma 18 lat a ty piszesz że to jego koniec? Nie pij
1
Przede wszystkim potrzebny obrońca i to nie za Pique tylko Langleta. Gość sie nadaje ale na zmiennika . Trincao słabo ale trzeba mu dać czas. Pedri to będzie zawodnik na lata.
0
@Triv44 taka prawda
7
Lenglet to nie jest poziom na Barcelone
0
Kurde Antek już 3 powinien mieć eh
0
Wszystko ładnie tylko ten Busi nie pasuje Pjanic zdecydowanie więcej daje
0
@Mroziu hehehe dokladnie xddd
0
@michal1899 a kto ma grac zamiast Pique ?
7
@marcin62 chyba nie oglądałeś w tamtym czasie meczów xddd
1
@czar007 chyba inny mecz oglądaliśmy jeśli twoim zdaniem bramkarz byl lepszy. Porównaj sobie sytuacje i nie pisz głupot
0
@BorzyKrzys ah te kompleksy że Warszawa lubie to haha
0
@BorzyKrzys hahaha boli to chyba ciebie . Wiec klapa tam
0
@APRA xddddddddd co za dzban
6
Przecież to była kartka
0
@justfootball Biden
0
Brawo Leszku !!!!
3
Wszyscy byli byli mało przekonani do tego transferu włącznie ze mną ale póki co to chyba był najlepszy transfer. Moim zdaniem wczoraj najlepszy na boisku :) będzie z niego pożytek i mam nadzieje że Busi będzie wchodził tylko z ławki
1
@Abominacja chyba twoją xddd . Może Puyol nie strzelał tyle bramek ale obrońca był z klasą
0
@Barcamoja xddddddd
0
@clyde śmieszne to jest to co piszesz to się śmieje z ciebie.
0
@clyde xddddddddddddd
10
A ja tam zawsze będę za Leo , cieszę się że mogę i mogłem śledzić karierę jednego z najlepszych piłkarzy w historii. Latałem na mecze mojej kochanej Barcelony i również że by zobaczyć geniusz Argentyńczyka. To w dużej mierze dzięki nie mu zdobyliśmy tyle pucharów. Jego pięknych goli nie da się zliczyć a najpiękniejsze były te przeciwko Realowi. I to że teraz jest w gorszej formie czy że w klubie nie dzieje się dobrze tym bardziej nie zmieni mojej decyzji. Oby Leo został do końca swojej kariery. Visca el Barca Visca Catalunya