5

Nie mogę patrzeć na Busiego w pierwszym składzie i najchętniej to widział bym go już poza naszym zespołem. Zrobił dla klubu dużo w szczycie formy był jednym z lepszych na swojej pozycji ale kurde przecież on jest tragiczny!!!!

0

@Maciek069 ja tam myślę że wygramy

1

@Comentateiro spoko ale z taką grą o Lidze Mistrzów mogą tylko pomarzyć. Jeśli chodzi o La lige to zobaczymy co my pokażemy bo jeśli to co w zeszłym sezonie to może uda im się ją obronić!!!

0

@pluszek no mieli pecha zdecydowanie

6

Świetny mecz , szkoda Betisu. Prześcieradła sie slizgneły. Jutro trzeba wygrać i dobrze wejść w sezon !!!!

0

@fenix1983 Kto to Eric H z Bvb ?

7

Puiq jest w kadrze na jutrzejszy mecz no i super. Mam nadzieję ze pojawi się w drugiej połowie a najlepiej od początku:)

0

@JarekS xddddddddddddd

1

@fenix1983 xdddddddddddd

0

@Fido66 prowadze lombard jak chcesz moge ci ogarnąć

3

@matijas Lech też jest przełożony najpierw sie doinformuj a potem pisz glupoty xddd

15

Brawo Legia , Brawo Lech ,szkoda Piasta tylko ale walczyli

0

@Hakiru zdecydowanie jest poprawa. Myślę że z każdym meczem będzie coraz lepiej , wracamy na właściwe tory :)

1

@Edoss cisną cały czas tamci się bronią całym zespołem

1

Legiunia 2 brawo :)

1

Brawo Legia 1 :)))

0

@Kamilos84 ogladasz mecz czy tylko głupio komentujesz?

0

@MESSIah16 a mi się podoba że jest taki uparty i wie czego chce. Jak gra robi różnicę i widać że nie boi sie grać do przodu. Jeśli dostanie szanse może być równie dobry jak Xavi i Iniesta. Ja u nas nie widziałem równie utalentowanego pomocnika od wspomnianej dwójki.

0

@Dertinho dokładnie masakra

0

@clyde xddddddd

15

Brawo Lech !!!!

0

@Lokoo dla mnie zdecydowanie FIFA.

2

@ksobi dzięki za info

0

@wroclawianin89 no i jest i umnie 43 :)

0

@wroclawianin89 szczerze to ja u siebie szukałem i nie znalazłem. Ja tam kibicuję Polskim drużyną w pucharach :)

0

@kiper09 nie ma na C+

1

@NeroTFP póki co to Vini kopie się tylko po czole :)

1

@wroclawianin89 dzięki właśnie szukałem transmisji

0

@Malkey95 dzięki za odpowiedź. Z tego co słyszę i się dowiaduję T mobile chyba najlepsze

0

@Joe_Pesci dzięki za odpowiedź , też mam Play i jestem nie zadowolony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?