Bartosz85
Dołączył/a: wrzesień 2017
Warszawa
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Nie mogę patrzeć na Busiego w pierwszym składzie i najchętniej to widział bym go już poza naszym zespołem. Zrobił dla klubu dużo w szczycie formy był jednym z lepszych na swojej pozycji ale kurde przecież on jest tragiczny!!!!
0
@Maciek069 ja tam myślę że wygramy
1
@Comentateiro spoko ale z taką grą o Lidze Mistrzów mogą tylko pomarzyć. Jeśli chodzi o La lige to zobaczymy co my pokażemy bo jeśli to co w zeszłym sezonie to może uda im się ją obronić!!!
0
@pluszek no mieli pecha zdecydowanie
6
Świetny mecz , szkoda Betisu. Prześcieradła sie slizgneły. Jutro trzeba wygrać i dobrze wejść w sezon !!!!
0
@fenix1983 Kto to Eric H z Bvb ?
7
Puiq jest w kadrze na jutrzejszy mecz no i super. Mam nadzieję ze pojawi się w drugiej połowie a najlepiej od początku:)
0
@JarekS xddddddddddddd
1
@fenix1983 xdddddddddddd
0
@Fido66 prowadze lombard jak chcesz moge ci ogarnąć
3
@matijas Lech też jest przełożony najpierw sie doinformuj a potem pisz glupoty xddd
15
Brawo Legia , Brawo Lech ,szkoda Piasta tylko ale walczyli
0
@Hakiru zdecydowanie jest poprawa. Myślę że z każdym meczem będzie coraz lepiej , wracamy na właściwe tory :)
1
@Edoss cisną cały czas tamci się bronią całym zespołem
1
Legiunia 2 brawo :)
1
Brawo Legia 1 :)))
0
@Kamilos84 ogladasz mecz czy tylko głupio komentujesz?
0
@MESSIah16 a mi się podoba że jest taki uparty i wie czego chce. Jak gra robi różnicę i widać że nie boi sie grać do przodu. Jeśli dostanie szanse może być równie dobry jak Xavi i Iniesta. Ja u nas nie widziałem równie utalentowanego pomocnika od wspomnianej dwójki.
0
@Dertinho dokładnie masakra
0
@clyde xddddddd
15
Brawo Lech !!!!
0
@Lokoo dla mnie zdecydowanie FIFA.
2
@ksobi dzięki za info
0
@wroclawianin89 no i jest i umnie 43 :)
0
@wroclawianin89 szczerze to ja u siebie szukałem i nie znalazłem. Ja tam kibicuję Polskim drużyną w pucharach :)
0
@kiper09 nie ma na C+
1
@NeroTFP póki co to Vini kopie się tylko po czole :)
1
@wroclawianin89 dzięki właśnie szukałem transmisji
0
@Malkey95 dzięki za odpowiedź. Z tego co słyszę i się dowiaduję T mobile chyba najlepsze
0
@Joe_Pesci dzięki za odpowiedź , też mam Play i jestem nie zadowolony