0

@kolafon wracaj na swoją stronę i nie pisz tu bzdur bo się tego czytac nie da

0

@Naker ty z pewnością z Perezem już gadałeś xddddd

1

@Naker ehe i frytki do tego

0

@YoNoEntiendoNada zawsze możesz poczytać komentarze ekspertów ze swojej strony:)

1

Wyj... ten cały zarząd czas najwyższy !!!

3

Brawo ! Chyba najlepsza możliwa decyzja na tą chwilę. Powodzenia trenerze VISCA EL BARCA :)

0

Brakuje nam kapitana prawdziwego jakim był Puyol , Messi i Ter Stegen się do tego nie nadaje. Na tą chwilę w zespole nie ma takiego zawodnika przykre ale prawdziwe.

1

Trzeba wierzyć do końca , visca el BARCAAAAAA

0

Upamecano kocur , fajnie się patrzy na jego gre i ten spokój młody ciekawy zawodnik!

0

@Statistics tak myślałem. Pozdrawiam

1

0

@Statistics ehe to proszę o linka kto stawia Maradonę przed Messim , i Ronaldo przed Messim ? Czekam

1

@Statistics dalej nie rozumiem , po co wrzucasz te statystyki itd. Messiego poziomu nikt nie osiągnął i pewnie nie osiągnie. Jest jeden piłkarz który miał podobny talent i tu cie zmartwię bo też grał w Barcelonie jest to Ronaldinho magik . Oczywiście Ronaldo czy Lewandowski są mega ale to nie ten poziom. Każdy może mieć oczywiście swoje zdanie ale nawet piłkarze stawiają Leo przed innymi więc chyba to nie przypadek.

1

@Statistics pomijając to że piszesz bzdury, pytanko co robisz na stronie Barcelony i czemu ma to służyć?

1

@Statistics co nie zmienia faktu że jest jednym z najlepszych w historii jak nie najlepszym. Mówią o tym również piłkarze ci znani a oni chyba mają większe pojęcie od nas !

2

@Statistics niestety nie umiesz nawet odpowiedzieć na pytanie . Rozumiem że jesteś za Realem i spoko. Prawda jest taka że mamy jednego z najlepszych zawodników w historii i to wychowanka . Wiem że to boli ale tak jest . Prawdopodobnie ciężko będzie komuś przebić jego rekordy i to jest też prawda. Pozdrawiam

4

@Statistics słuchaj jeśli znasz się trochę na piłce to powiedz mi czy widziałeś kogoś lepszego na własne oczy ? Nie pisz o Maradonie bo jego meczy nie oglądałeś. Messi ma gorszy sezon a spójrz na jego liczby ?

12

@Statistics co nie zmienia faktu że do poziomu Messiego z najlepszych czasów nawet nikt się nie zbliżył i wątpię że by ktoś taki poziom osiągnął !

13

Niestety ale wiązałem z nim duże nadzieję , ale prawda jest taka że zagrał może kilka dobrych meczy i to wszystko. Barca to dla niego za wysokie progi . Teraz jeszcze takie zachowanie , jednak cieszę się że idzie do Juve i myślę że z Pjanica będziemy dużo bardziej zadowoleni !

0

Mam szczęście i ją posiadam mega :)

0

@fhero ale co to ma do jego zębów?

0

Trochę te zęby za bardzo białe sobie wstawił hehe

1

@Szympi91 wracaj na swoją stronkę :)

0

@ArturZadykowicz a ja nie , zdobyli mistrzostwo tylko i wyłącznie dlatego że my byliśmy bez nadziejni

2

@slayer dokładnie tak zwani kibice sukcesu, ja Messi by strzelał i mistrzostwo by było zapewnione to by tego nie robili. To raczej nie kibice tylko trole internetowe. Visca el BARCA

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

@noface że by podawał do tyłu? Miał dwa lata na pokazanie się niestety tego nie zrobił

0

Oczywiście niech zostanie ale Bartomeu niech wyleci jak najszybciej nie mogę już na niego patrzeć !!!

1

@Emial22 ja tam wolałem czarną perłe

2

@Majkel12 a ty leć świętować na stronę Putek :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?