Bartosz85
Dołączył/a: wrzesień 2017
Warszawa
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mathew86 dokładnie!!! Zdecydowane NIE dla Neymara!!!
5
Od samego przyjścia wierzyłem w Dembele, śledziłem jego karierę w Borussi i myślalem że to będzie zajebisty grajek choć uważałem że nie koniecznie pasuje do naszego stylu. Niestety po jakimś czasie już tylko go broniłem myśląc że potrzebuję czasu. Niestety zaczynam już twierdzić że ten zawodnik to ogromna pomyłka i mam już dość jego nie dojrzałego zachowania. Trzeba go sprzedać jak najszybciej póki jeszcze można odzyskać jakieś pieniądze za które go kupiliśmy!!!
3
@Exerion dokładnie kolego, pierwszy mecz i już płacz ????
1
@19Kristobal74 zgadzam się. Pozdrawiam
1
@david89 rozumiem że dużo ludzi nie lubi Legi, ale ja od małego chodzę na Legie I nie nie będę zmieniał! Pozdrawiam
0
@19Kristobal74 nie bardzo mnie obchodzi twoje zdanie :)
7
Jeśli to prawda że zapłacą za Neya plus oddadzą do tego Cou i Rakitica to będziemy frajerami roku. Rzygam już tym Neymarem i po tym jak się zachował nie powinnien już nigdy u nas zagrać. Oczywiście jest to świetny piłkarz ale jego zachowanie, fochy i wymuszanie transferów jest śmieszne. Zdecydowanie Nie!!!!!
8
Szkoda ze to on a nie Dembele odchodzi. Ale jeśli ma grać tyle co w zeszłym sezonie, to dla swojego dobra i kariery niech odejdzie. Moim zdaniem zawodnik z dużym potencjałem!!!
0
@Artuua@Artuua co mają do tego pensje naszych zawodników bo nie rozumiem?
5
Wolał większą kasę w Realu niż grać u nas, to w czym problem? Niech sobie tam gra my potrzebujemy zawodników którzy chcą u nas grać a nie wybierają pieniądze. Zresztą to że ma talent jeszcze nic nie znaczy, ile już takich a nawet lepszych było!!!!
0
Masakra!!!!!!!!!!!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Armandi chyba inne mecze oglądaliśmy. Akurat zaangażowanie u niego było zawsze. Zdecydowanie musi zostać
0
@narciarz słuchaj internetowy napinaczu Pustaka to sobie w rodzinie znajdź. Skąd takie piz.. Się biorą ????????????
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@ronaldinho777 hahaha tak sobie to tlumacz. Dla mnie w tym momencie to nawet Hazard jest lepszy od CR 7. Niestety ale zrobiło mega dobry transfer
0
@ronaldinho777 jeśli stawiasz Messiego z Ronaldo na równi to sam otwórz oczy, chyba się nie znasz na pilce. Prawie wszystkie legendy i piłkarze stawiają Messiego wyżej.
0
@narciarz smarku nie kozacz przez internet. Takie z d.... to są twoje komentarze więc klapa tam
0
@Ramon a dlaczego twierdzisz że Barca to napewno za wysokie progi dla niego?
0
@narciarz xd :)))))
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@narciarz wstyd to jest pisać takie bzdury smarku. Jak Ci się nie podoba to nie patrz SJ
13
Chyba najgorsza wiadomość masakra, tragedia mam już dość tego co się dzieje w klubie!!!!!!!
0
@narciarz póki co dał w 15 dużo więcej niż inni w 60 dzieciaku
0
Wszyscy nie dawno wyśmiwali Parejo. Od dwóch sezonów zdecydowanie lepszy od Busiego. Smutne ale prawdzie!!!!
2
@zdrowyrozsądek póki co to nie dostał szansy pokazania swoich możliwości. Moim zdaniem ma ogromny potencjał,.
0
Proponuję samemu zorganizować, wychodzi taniej. Ja myślę że by się wybrać niestety z Warszawy
16
Zrobił tyle dla tego klubu że powinnien zarabiać do końca kariery!
0
Ja polecam UPC tylko trzeba sprawdzić czy u ciebie jest dostęp. Jeśli mieszkasz w mieście to bez problemu raczej. Jeśli nie to NC + jedyny problem ze jak warunki pogodowe były złe (sniezyca, ostre opady) to zrywalo obraz no ale to podobno też jaka kupisz antenę satelitarna.
1
Dokładnie się z tobą zgadzam. Coś nie wyjdzie i już jadą po Messim. Teraz brameczka I już siedzą cichutko gimbusy