Bartosz85
Dołączył/a: wrzesień 2017
Warszawa
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Strays77 Paco w Dortmundzie większość czasu był kontuzjowany więc nie wiem czy to dobry pomysł chociaż go lubię i to jak gra
2
To jest dramat jakiego Rodrigo, mam powoli dość tego co się dzieje w klubie!!!!!
0
@Lucassito to sobie kup
0
@Lucassito prześcieradła.pl mam nadzieję że zrozumiesz :)
0
@Lucassito masz :)
0
@Lucassito wracaj na swoją stronę :)
2
@Lucassito co robią?
2
@Mroziu pytanie kto wczoraj zagrał dobrze? Po takim meczu nie ma co oceniać tego zawodnika. Z Granadą było widać u niego to coś!
10
Ja tam się cieszę z Rakitica lepiej ze by grał w Pucharze niż w meczach o punkty. Mam nadzieję że jak jest dziś w podstawie to w sobotę ławeczka :)
0
@Joker40 a ja proponuję iść na stronę białych prześcieradeł i tam wylewać swoje żale!!!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Joker40 bez przesady z tym wyblokiem, sędzia mógł gwizdnąć ale też nie musiał
0
@YoungMan dokładnie :)
1
Oby w sobotę był debiut Puiga :)
5
Mimo wszystko dzięki trenerze, ja tam Waldka lubiłem ale zdecydowanie na niego pora!!!
0
@cisman tak są jeśli sa otwarte dla kibiców, bilet można kupic. Tylko otwarte trenningi są bardzo rzadko!
1
@qbsonFCBarca kolego w punkt!!!
6
@KSOO3 po tym co tu wypisujesz z tym twoim pojęciem o piłce bym polemizował!!!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@MesQueUnClub22 forbet polecam, szybkie wypłaty. Tylko cashaut trochę do dupy. Najlepszy na rynku moim zdaniem jest bet365 ale niestety u nas nie legalny!
0
@Mroziu a tego to juz nie wiem...
5
@Mroziu tylko i wyłącznie dlatego że ma kontuzje.
3
@ArcziArtt 21 to późno?
2
@codemat no i fajnie, pewnie kiedyś jeszcze się spotkamy na szlaku :) pozdrawiam i powodzenia
0
@codemat a ty kiedy będziesz?
0
@codemat dokładnie tak :) chciałem jechać do Dortmundu ale niestety brak czasu. Jeśli chodzi o mecze to raz, dwa razy w roku staram się być na Camp Nou. Więc będę coś kombinował może w październiku, bo wrzesień mam zawalony niestety.
2
Fajny wywiad młody, poznaliśmy się na El Clasico ???? pozdrawiam
4
Jedna z najlepszych 9 w naszym zespole w historii. Uwielbiałem jego grę. Dzięki Samu⚽
0
@KaJoFCB chyba nie widziałeś Sancho w akcji!
1
Chyba pierwszy raz w życiu się cieszę że zaraz wrzesień i skończy się ta szopka z Neymarem bo codziennie to samo . Mam tylko nadzieję że ten transfer nie dojdzie do skutku!