0

@Strays77 Paco w Dortmundzie większość czasu był kontuzjowany więc nie wiem czy to dobry pomysł chociaż go lubię i to jak gra

2

To jest dramat jakiego Rodrigo, mam powoli dość tego co się dzieje w klubie!!!!!

0

@Lucassito to sobie kup

0

@Lucassito prześcieradła.pl mam nadzieję że zrozumiesz :)

0

@Lucassito masz :)

0

@Lucassito wracaj na swoją stronę :)

2

@Lucassito co robią?

2

@Mroziu pytanie kto wczoraj zagrał dobrze? Po takim meczu nie ma co oceniać tego zawodnika. Z Granadą było widać u niego to coś!

10

Ja tam się cieszę z Rakitica lepiej ze by grał w Pucharze niż w meczach o punkty. Mam nadzieję że jak jest dziś w podstawie to w sobotę ławeczka :)

0

@Joker40 a ja proponuję iść na stronę białych prześcieradeł i tam wylewać swoje żale!!!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Joker40 bez przesady z tym wyblokiem, sędzia mógł gwizdnąć ale też nie musiał

0

@YoungMan dokładnie :)

1

Oby w sobotę był debiut Puiga :)

5

Mimo wszystko dzięki trenerze, ja tam Waldka lubiłem ale zdecydowanie na niego pora!!!

0

@cisman tak są jeśli sa otwarte dla kibiców, bilet można kupic. Tylko otwarte trenningi są bardzo rzadko!

1

@qbsonFCBarca kolego w punkt!!!

6

@KSOO3 po tym co tu wypisujesz z tym twoim pojęciem o piłce bym polemizował!!!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@MesQueUnClub22 forbet polecam, szybkie wypłaty. Tylko cashaut trochę do dupy. Najlepszy na rynku moim zdaniem jest bet365 ale niestety u nas nie legalny!

0

@Mroziu a tego to juz nie wiem...

5

@Mroziu tylko i wyłącznie dlatego że ma kontuzje.

3

@ArcziArtt 21 to późno?

2

@codemat no i fajnie, pewnie kiedyś jeszcze się spotkamy na szlaku :) pozdrawiam i powodzenia

0

@codemat a ty kiedy będziesz?

0

@codemat dokładnie tak :) chciałem jechać do Dortmundu ale niestety brak czasu. Jeśli chodzi o mecze to raz, dwa razy w roku staram się być na Camp Nou. Więc będę coś kombinował może w październiku, bo wrzesień mam zawalony niestety.

2

Fajny wywiad młody, poznaliśmy się na El Clasico ???? pozdrawiam

4

Jedna z najlepszych 9 w naszym zespole w historii. Uwielbiałem jego grę. Dzięki Samu⚽

0

@KaJoFCB chyba nie widziałeś Sancho w akcji!

1

Chyba pierwszy raz w życiu się cieszę że zaraz wrzesień i skończy się ta szopka z Neymarem bo codziennie to samo . Mam tylko nadzieję że ten transfer nie dojdzie do skutku!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?