Bartosz85
Dołączył/a: wrzesień 2017
Warszawa
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@damiano16398 żaden z tych zawodników moim zdaniem nie zrobił takiego postępu jak Karbownik aczkolwiek każdemu z nich kibicuje bo talent mają!
3
Fajnie było by zobaczyć Karbownika w Barcelonie . Wypożyczyć i niech się ogrywa najlepiej w la lidze . Na ta chwilę największy talencik w naszej ektraklasie. No ale pewnie i tak nic z tego nie będzie szkoda :(
0
Zamiast de ligta oczywiście co jest tylko płytką trzeba dac szansę Todibo
0
@catalanian09 teraz nie ma klauzuli , w Bundeslidze nie jest ona obowiązkowa .
0
Po Tym co zrobił Ney mam mieszane uczucia . Z jednej strony bym go nie chciał bo to taka tykajaca bombka nigdy nie wiadomo co mu przyjdzie do głowy, Z drugiej strony gracz świetny który potrafi zrobić różnicę i brakuje nam wlasnie takiego zawodnika który mógłby uwolnić trochę Messiego .
0
@Mroziu A byłeś pod posiadłością Messiego ?
4
Kwestia godzin już w marcu , to chyba najgorsza rubryka jaka się pojawia na tej stronie. Milion plotek transferowych z których może sprawdziły się dwie . Trzeba ja omijać ale nie spodziewałem że pojawi się już teraz masakra!!!
1
Dziś muszę się przyznać że w 70 minucie przełączyłem na mecz Borussi której też kibicuje . Cztery piwa nie były w stanie uspokoić moich nerwów w trakcie meczu . Graliśmy dziś straszna padake może mi ktoś w skrócie napisać co działo się w ostatnich 20 minutach meczu ? Czy podkrecilsmy wkońcu tempo ?
4
Pierwsza połowa bardzo dobra, w drugiej więcej odwagi i jedziemy z nimi . BARCAAAA
1
@GlowixZiom dokładnie, ale to banda sezonowców
2
I braithwaite uciszył hejterow, brawo dobre wejście :)
0
@Hiroshima leć na stronę prześcieradeł, Barca takich sezonowców nie potrzebuje...
0
@stilor nie wydaje mi się, ja nie widzę podobieństwa
1
@stilor jak można porównywać Haalanda z Piatkiem xddddd
0
Jak dostanie szanse to się przekonamy. Umiejętności ma i liczę na niego!
1
Ja pierdziele kto wymyśla takie bzdury. Po co wogóle to wrzucacie?
0
@ksawizimens I gdzie jesteś wierny kibicu?
2
@jaro-1990 dokładnie, widać poprawę. Jest jeszcze dużo do poprawy ale jest lepiej. Trzeba czasu. Wkurwia mnie ten płacz na stronie sezonowców
0
@ksawizimens to idź spać i nie oglądaj
2
@ksawizimens wyjazd na swoją strone
16
W drugiej połowie małe zmiany i lecimy po zwycięstwo. Dzieciaki nie płakać tylko trzymać kciuki za zwycięstwo. Bo tych komentarzy nie których nie da się czytać sezonowcy tacy kibice nam nie potrzebni!!!!!
0
@Dziomek w punkt!!!
1
A moim zdaniem wczoraj gra wcale nie wyglądała tak źle w porównaniu do wcześniejszych męczy. Były szanse ale nie wykorzystaliśmy niestety. Bramka stracona niestety pechowa i tyle
0
@barteggg08 faktem jest też że Ter Stegen wyjął kilka piłek wtedy też mogło być różnie.
0
@barteggg08 zgadzam się z tobą ale mimo wszystko takich bramek nie powinnien wpuszczać. Bardziej mi chodzi o Leo ze by dziś więcej podawał to mecz był by dużo szybciej zamknięty a tak końcówka chyba przyznasz dosyć nerwowa?
28
Pierwszy raz to napisze ale Leo dziś był irytujący, no i babol ter Stegena :(
6
@Stoiczkow dokładnie za darmo bym brał
0
@monsterrize statystyki to nie wszystko. W przeciętnej Bradze radzi sobie dobrze. Wole jego niż perle z Brazylii
0
Elegancko bardzo dobry grajek!!!
0
@yla xdddddddddddddddxdddddd