Bartosz85
Dołączył/a: wrzesień 2017
Warszawa
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ricardo0705 dokładnie takich kibiców nam nie potrzeba tfu
9
@patataj jak dla mnie najlepsza 9 :)
2
W drugiej połowie dobre zmiany i odrazu lepsza gra. Busi poprostu musi już zostać na ławce . Leo wróci do formy i będzie dobrze. Oj brakuje jeszcze 9 taki Suarez by dziś dał zwycięstwo jestem tego pewien
0
@Janek10FCB razem z tobą oczywiście
0
@Michu94 a ty kibicuj innemu klubowi tacy kibice nam nie potrzebni
0
@neeed wielkie dzięki
0
@pikass14 niezła ocena i nie widziałem dzięki
0
@clyde o czym to ?
0
@adiczak oglądałem zajebisty
0
@neeed thriller najlepiej
0
@tommyVERceti dobry ale oglądałem kilka razy
0
Jakiś dobry film ktoś poleci ? Po meczu by się obejrzało
3
@mateusz33 o to raczej bym się nie martwił. Czemu tak twierdzisz ?
2
@ArterkHD Legia z nimi grała jak równy więc nie pier... głupot
0
@yla chyba strony pomyliłeś xddddd
1
Pedri dziś bardzo dobry wystep może być z niego bardzo dobry zawodnik
8
No dziś bardzo fajnie to wygląda. I musze pochwalić Antka
0
@lj89 dokładnie ale poczekajmy może jeszcze ja dostanie
10
Mam nadzieje ze Puiq dostanie jakieś minuty , zawsze jak wchodzi to coś się dzieje. Moim zdaniem może być on lekiem na naszą gre i bierne pomoc!
0
@Rogo123 remis z 6 drużyna Bundesligi to jednak jak by dostał w pape :)
16
Dymisja Bartka i Realik dostaje w pape , cóż za cudowny jesienny wieczór :)
3
Real zasłużył na wygraną. Karbe niestety dyskusyjne. Trzeba dalej pracować to dopiero początek
2
@marcin000019 stary nie pij więcej
2
@MeMyselfAndI już nie płacz tak
0
No i super , Brawo :)
0
@BobLeeAwagger niestety będzie na polsat sport premium 4
0
@DanielOOL dzięki za info
0
@DanielOOL gdzie można go obejrzeć?
3
Niestety już straciłem cierpliwość do Griezmanna. Najgorsze jest że jak już ma sytuację niemalże 100 % jak wczoraj z Getafe poprostu ją marnuję. Gdyby to strzelił pewnie byśmy wygrali. Trzeba go sprzedać i kupić prawdziwą 9 bo jej brak jest widoczny gołym okiem :(
1
@Undertaker87 raczej ty zmień dilera i kup słownik xddd madryt przed nami i długo będzie hahaha