0

@ricardo0705 dokładnie takich kibiców nam nie potrzeba tfu

9

@patataj jak dla mnie najlepsza 9 :)

2

W drugiej połowie dobre zmiany i odrazu lepsza gra. Busi poprostu musi już zostać na ławce . Leo wróci do formy i będzie dobrze. Oj brakuje jeszcze 9 taki Suarez by dziś dał zwycięstwo jestem tego pewien

0

@Janek10FCB razem z tobą oczywiście

0

@Michu94 a ty kibicuj innemu klubowi tacy kibice nam nie potrzebni

0

@neeed wielkie dzięki

0

@pikass14 niezła ocena i nie widziałem dzięki

0

@clyde o czym to ?

0

@adiczak oglądałem zajebisty

0

@neeed thriller najlepiej

0

@tommyVERceti dobry ale oglądałem kilka razy

0

Jakiś dobry film ktoś poleci ? Po meczu by się obejrzało

3

@mateusz33 o to raczej bym się nie martwił. Czemu tak twierdzisz ?

2

@ArterkHD Legia z nimi grała jak równy więc nie pier... głupot

0

@yla chyba strony pomyliłeś xddddd

1

Pedri dziś bardzo dobry wystep może być z niego bardzo dobry zawodnik

8

No dziś bardzo fajnie to wygląda. I musze pochwalić Antka

0

@lj89 dokładnie ale poczekajmy może jeszcze ja dostanie

10

Mam nadzieje ze Puiq dostanie jakieś minuty , zawsze jak wchodzi to coś się dzieje. Moim zdaniem może być on lekiem na naszą gre i bierne pomoc!

0

@Rogo123 remis z 6 drużyna Bundesligi to jednak jak by dostał w pape :)

16

Dymisja Bartka i Realik dostaje w pape , cóż za cudowny jesienny wieczór :)

3

Real zasłużył na wygraną. Karbe niestety dyskusyjne. Trzeba dalej pracować to dopiero początek

2

@marcin000019 stary nie pij więcej

2

@MeMyselfAndI już nie płacz tak

0

No i super , Brawo :)

0

@BobLeeAwagger niestety będzie na polsat sport premium 4

0

@DanielOOL dzięki za info

0

@DanielOOL gdzie można go obejrzeć?

3

Niestety już straciłem cierpliwość do Griezmanna. Najgorsze jest że jak już ma sytuację niemalże 100 % jak wczoraj z Getafe poprostu ją marnuję. Gdyby to strzelił pewnie byśmy wygrali. Trzeba go sprzedać i kupić prawdziwą 9 bo jej brak jest widoczny gołym okiem :(

1

@Undertaker87 raczej ty zmień dilera i kup słownik xddd madryt przed nami i długo będzie hahaha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?