Bartosz85
Dołączył/a: wrzesień 2017
Warszawa
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Survier No w sumie to masz racje, ale bardziej mi chodziło o kibiców Kalisza jestem pod wrażeniem.
3
@FcPortoFan1999 chodzi o to że dziś jest koło 8 tys kibiców na Raków tyle nie chodzi . Odpalili race i prowadzą doping więc jestem pod wrażeniem
0
@Medium napewno nie pod względem kibicowskim :)
2
Jestem pod wrażeniem ten Kalisz ma lepszych kibiców niż Raków
0
@Jarema2000 ładnie, ja wczoraj na Legie trafiłem kurs 3.55 dziś Lazio 2.14 czekam na United 2.95 może wjedzie fajny kupon ale zobaczymy
0
@sonek pożyjemy zobaczymy
2
Brawo LEGIA powalczymy o tego mistrza, teraz oby Barcelonka wygrała i wieczór idealny :)
1
@Sinirsey póki co nie jest i oby nie był :)
1
@fart tak jest (L)
5
Hahahahsja mamy tooooo LEGIAAAAAAA
1
Jeśli to będzie karny to śmiech
1
Dziś LEGIA pięknie, nie spodziewałem tak słabego Rakowa . Teraz jeszcze jeden :)
0
@Slot Bulldog Pub
4
@FCBurnley jeśli ty porównujesz Gaviego do Krychowiaka to nie ma o czym dyskutować xddd
1
@SuperPatsonFCB gratuluję. Byłem kilka razy meeeeeeegaaaaaaa zadroszcze . Pozdrawiam
2
Brawo Legia , jutro trzymam kciuki za Pogoń.
1
@Comentateiro oczywiście :)
2
@Comentateiro raczej nie realne :)
0
@RoberDzik u mnie jest to BVB od małego
3
Pekhart i Legia prowadzi brawo :)
0
@okiemtypera_lucaxx95 a ja zaryzykuje x2 kursik też niezły
1
Legiaaaaaaa dwaaaaa jazdaaaaaaa :)
1
Brawoooooo Legiuniaaaaa (L)
1
Klasyk :) , oby było dobre widowisko (L)
0
Ja tam w niego wierzę, Ferran ostatnio też nic nie dawał a wczoraj pokazał naprawdę spory potencjał. Ansu ma jeszcze większy :)
5
Brawooooooo (L) walczyć
0
@AlexDark00 to jest Twoje zdanie ja mam inne
1
Raphinia gość w końcu zaczął coś grać i widać że złapał pewność siebie, nie wiem czemu wszedł za niego Ferran który nic kompletnie nie daje jak wchodzi . Przy kontuzji Pedriego i wykluczenia Gaviego będzie ciężko ale wierzyć trzeba !
1
Brawoooooo jeszcze jeden (L)
1
Komentarz usunięty przez użytkownika