2

@Kamiloza91 śmieszny to jesteś ty pisząc takie głupoty dorośnij

8

Kolejny puchar do gabloty :))) Brawo LEGIA !!!

6

Przyda się, oczywiście kibicuje Nico ale myślę że to będzie dobry ruch przy naszych problemach finansowych:)

0

@HighestInTheRoom kierunek jak dla mnie zły i trochę go nie rozumiem, kasa dla Legii jak najbardziej na plus :)

28

I to będzie najlepsze wzmocnienie i to za darmo , trzeba dać mu tylko szansę. Już nie mogę się doczekać nowego sezonu. Visca El Barca

4

@Gracek10 amerykańska kuchnia napewno będzie mu smakować:)

1

@Rewolucja123 tak mi się też wydaje poprostu nie było nas stać na niego . Jak dla mnie najlepsza decyzja dla obu stron choć nie powiem bardzo chciałem zobaczyć Leo jeszcze w koszulce Barcelony

1

@HighestInTheRoom nie ma co pisać z trolem. Niestety dużo takich. Najlepiej coś napisać i nie mieć argumentów

0

@DaPidejpi hahahaha dzieciaku przestań już płakać, ale chociaż mnie rozbawiłeś pozdrawiam

1

@DaPidejpi rozumiem ból bo Legia ale przestan pisać głupoty

0

@martin43 chłopak ma 18 lat zadebiutował już w reprezentacji więc wybacz ale raczej oni bardziej mają pojęcie niż ty. W przeciwieństwie do ciebie jestem. Strona prześcieradeł to jest Twoje miejsce więc leć tam się mazać xd pozdrawiam

4

@DamianBarcaCule a interesujesz się piłka nożna?

11

@martin43 chłopaku wracaj na swoją stroną bo póki co wy nie macie żadnego napastnika

10

Komentarz usunięty

0

@fcbarcafan19 a lech grał w lidze mistrzów?

0

@lampka xddddd taaak haha

4

Piekny wyniki piękny mecz oby to samo było w drugiej połowie. Real to chyba nie wyszedł na ten mecz !

3

@Lisek kara śmierci to wybawienie dla takiego sprawcy, męczarnie długie męczarnie że by poczul co ten biedny chłopiec

3

@fart Oj tak aż miło to czytać hahaha

5

TOBIASZ THE BEST

3

Brawo Legia za walkę 120 minut w osłabieniu. Brawo Legioniści za doping przez cały mecz . PUCHAR JEST NASZA !!!!!!! HAHAHAHA

0

@fart idealnie:)

2

@fart kurde ja tam polubiłem Koste :)

1

Jeszcze jedną walczymy do końca :)

3

No brawo Leszku :)

0

@P33ck zwatpienie? To chyba mnie z kimś pomyliłeś

0

@Medium średnio liczę na lepsza druga polowe

2

Brawo Radomiak :) teraz Legiunia 3 pkt obowiązkowo:))))

1

@bartas97 oby tak się stało:)

0

@bartas97 jej to sorry nawet nie wiedziałem że my taki mały stadion w ekstraklasie xddd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?