Bartosz85
Dołączył/a: wrzesień 2017
Warszawa
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kamiloza91 śmieszny to jesteś ty pisząc takie głupoty dorośnij
8
Kolejny puchar do gabloty :))) Brawo LEGIA !!!
6
Przyda się, oczywiście kibicuje Nico ale myślę że to będzie dobry ruch przy naszych problemach finansowych:)
0
@HighestInTheRoom kierunek jak dla mnie zły i trochę go nie rozumiem, kasa dla Legii jak najbardziej na plus :)
28
I to będzie najlepsze wzmocnienie i to za darmo , trzeba dać mu tylko szansę. Już nie mogę się doczekać nowego sezonu. Visca El Barca
4
@Gracek10 amerykańska kuchnia napewno będzie mu smakować:)
1
@Rewolucja123 tak mi się też wydaje poprostu nie było nas stać na niego . Jak dla mnie najlepsza decyzja dla obu stron choć nie powiem bardzo chciałem zobaczyć Leo jeszcze w koszulce Barcelony
1
@HighestInTheRoom nie ma co pisać z trolem. Niestety dużo takich. Najlepiej coś napisać i nie mieć argumentów
0
@DaPidejpi hahahaha dzieciaku przestań już płakać, ale chociaż mnie rozbawiłeś pozdrawiam
1
@DaPidejpi rozumiem ból bo Legia ale przestan pisać głupoty
0
@martin43 chłopak ma 18 lat zadebiutował już w reprezentacji więc wybacz ale raczej oni bardziej mają pojęcie niż ty. W przeciwieństwie do ciebie jestem. Strona prześcieradeł to jest Twoje miejsce więc leć tam się mazać xd pozdrawiam
4
@DamianBarcaCule a interesujesz się piłka nożna?
11
@martin43 chłopaku wracaj na swoją stroną bo póki co wy nie macie żadnego napastnika
10
Komentarz usunięty
0
@fcbarcafan19 a lech grał w lidze mistrzów?
0
@lampka xddddd taaak haha
4
Piekny wyniki piękny mecz oby to samo było w drugiej połowie. Real to chyba nie wyszedł na ten mecz !
3
@Lisek kara śmierci to wybawienie dla takiego sprawcy, męczarnie długie męczarnie że by poczul co ten biedny chłopiec
3
@fart Oj tak aż miło to czytać hahaha
5
TOBIASZ THE BEST
3
Brawo Legia za walkę 120 minut w osłabieniu. Brawo Legioniści za doping przez cały mecz . PUCHAR JEST NASZA !!!!!!! HAHAHAHA
0
@fart idealnie:)
2
@fart kurde ja tam polubiłem Koste :)
1
Jeszcze jedną walczymy do końca :)
3
No brawo Leszku :)
0
@P33ck zwatpienie? To chyba mnie z kimś pomyliłeś
0
@Medium średnio liczę na lepsza druga polowe
2
Brawo Radomiak :) teraz Legiunia 3 pkt obowiązkowo:))))
1
@bartas97 oby tak się stało:)
0
@bartas97 jej to sorry nawet nie wiedziałem że my taki mały stadion w ekstraklasie xddd